İnternet Olmadan Oynanabilen En İyi 10 Android Oyun


67
654 Paylaşım, 67 points

Cep telefonu üzerinden oyun oynayan kişi sayısı oldukça fazla. Özellikle pandemi döneminde evde kalma zorunda olan kişiler, cep telefonu oyunlarına daha fazla önem verdi. Bu zorlu dönemde internetin çok fazla kullanılıyor olması, internetsiz oyunların da ilgi görmeye başlamasını sağladı. Bu yazımızda İnternet Olmadan Oynanabilen En İyi 10 Android Oyun hakkında bilgi vereceğiz.

Android işletim sistemli cep telefonu kullanan kişiler, internetle oynanan oyunların yanı sıra internetsiz oyunları da oynamak isterler. İnternet olmadan oynanabilecek olan birçok oyun da bulunmaktadır.İNTERNET OLMADAN OYNANABİLEN EN İYİ 10 ANDROİD OYUN HANGİLERİDİR?

İnternet Olmadan Oynanabilen En İyi 10 Android Oyun şu şekilde sıralanır;

 • caRRage
 • Adventure Llama
 • Rush
 • Trial Xtreme4
 • Traffic Rider
 • New Star Soccer
 • Brother in Arms 3
 • Alto’s Osyssey
 • Minion Rush
 • Stack
 • Ball Short Puzzle

İNTERNET OLMADAN OYNANABİLEN CARRAGE OYUNU NASIL OYNANIR?

İnternet Olmadan Oynanabilen caRRage oyunu, araba yarışı türünden bir oyundur. Araba yarışı sevenler için hazırlanan bu oyunda internet bağlantısına gerek yoktur. Yarışlara katılan kullanıcılar istedikleri zaman araçlarını modifiye ederek hızlarını da artırabilirler.

caRRage oyununu indirmek için TIKLAYIN

İNTERNET OLMADAN OYNANABİLEN ADVENTIRE LLAMA OYUNU NASIL OYNANIR?

İnternet olmadan oynanabilen Adventure Llama oyunu, bulmaca temelli bir oyundur. Bulmaca çözmeyi sevenler için hazırlanmış olan bu oyunda bir lama ile birlikte birbirinden zorlu bulmacaları çözerek etapları geçmek gerekmektedir. İnternetsiz oynanan bu oyun oldukça eğlenceli vakit geçirmeyi sunar.

Adventure Llama oyununu indirmek için TIKLAYIN

İNTERNET OLMADAN OYNANABİLEN RUSH OYUNU NASIL OYNANIR?

İnternet olmadan oynanabilen Rush oyunu, basit olmasına karşılık oyunculara bağımlılık yapan bir oyun olarak gösterilebilir. Bir kürenin engellere takılmadan hedeflere ulaştırılması şeklinde oynanan bu oyun oldukça keyifli oyunlardan birisidir.

Rush oyununu indirmek için TIKLAYIN

İNTERNET OLMADAN OYNANABİLEN TRİAL XTREME 4 OYUNU NASIL OYNANIR?

İnteret olmadan oynanabilen Trial Xtreme 4 oyunu, motosiklet ile oynanan eğlenceli oyunlardan birisidir. bilgisayar üzerinden büyük zevkle oynanabilen bu oyunun internetsiz Android oyunu da bulunmaktadır. Oyunda motosiklet üzerinde zorlu parkurları geçerek etaplarda ilerlemek gerekir.

Trial Xtreme 4 oyununu indirmek için TIKLAYIN

İNTERNET OLMADAN OYNANABİLEN TRAFFİC RİDER OYUNU NASIL OYNANIR?

İnternet olmadan oynanabilen Traffic Rider oyunu, bu dönemin en popüler oyunlarından birisidir. Türk mobil oyun geliştiricisi Soner Kara tarafından hazırlanmıştır. Yarış oyunu sevenler için oldukça keyifli oyunlardan birisidir.

Traffic Rider oyununu indirmek için TIKLAYIN

İNTERNET OLMADAN OYNANBİLEN NEW STAR SOCCER OYUNU NASIL OYNANIR?

İnternet olmadan oynanbilen New Star Soccer oyunu, futboldan hoşlanan oyunculara yönelik hazırlanmıştır. New Star Games tarafından yayınlanan bu oyunda milli takımlar ve liglerde kıyasıya mücadele verilmektedir. Oyuncu istediği zaman yeni futbolcular oluşturarak kendisine özel bir takım da kurabilir.

New Star Soccer oyununu indirmek için TIKLAYIN

İNTERNET OLMADAN OYNANABİLEN BROTHERS İN ARMS 3 OYUNU NASIL OYNANIR?

İnternet olmadan oynanabilen Brothers in Arms 3 oyunu, savaş oyunu olarak hazırlanmış bir oyundur. Üçüncü şahıs nişancı oyunu olan Brothers in Arms 3, Gameloft tarafından sunulmaktadır.  Oyuncu 2. Düny Savaşı döneminde mücadele etmektedir.

Brothers in Arms 3 oyununu indirmek için TIKLAYIN

İNTERNET OLMADAN OYNANABİLEN ALTO’S OSYSSEY OYUNU NASIL OYNANIR?

İnternet olmadan oynanabilen Alto’s Osyssey oyunu, snowboard oyunlarından hoşlananlara yönelik hazırlanmıştır. Uzak mesafelere ulaşma temelli olan bu oyun üzerinden internete ihtiyaç duymadan keyifli vakit geçirmek mümkün olacaktır.

Alto’s Odyssey oyununu indirmek için TIKLAYIN

İNTERNET OLMADAN OYNANABİLEN MİNİON RUSH OYUNU NASIL OYNANIR?

İnternet olmadan oynanabilen Minion Rush oyunu, Minionların eğlenceli dünyasına girmek isteyenler için hazırlanmıştır. Oyunda, Minion filminin eğlenceli maceraları içerisinde birbirinden güzel etapları geçmek mümkündür.

Minion Rush oyununu indirmek için TIKLAYIN

İNTERNET OLMADAN OYNANABİLEN STACK OYUNU NASIL OYNANIR?

İnternet olmadan oynanabilen Stack oyunu, en fazla bağımlılık yapan oyunlardan birisidir. Oyunda ekrana gelen kutuları bir önceki kutunun üzerine denk getirerek dizmek gerekmektedir. En fazla parçayı kaybeden ve en yüksek kuleyi oluşturan kişi oyunda bir sonraki etaba çıkacaktır.

Stack oyununu indirmek için TIKLAYIN


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

67
654 Paylaşım, 67 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
85
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir