Instagram’da Beğendiğim Tüm Gönderileri Nasıl Görürüm?


76
744 Paylaşım, 76 points

Instagram kullanıcıları, beğendiği tüm gönderileri bir arada görme şansına sahiptir. Instagram kullanıcıları gün içerisinde takip ettikleri hesaplardan gelen birçok paylaşımı beğenirler. Tüm bu beğenilerin bir arada görüntülenmesi elbette mümkündür. Bu yazımızda Instagram’ da Beğendiğim Tüm Gönderileri Nasıl Görürüm sorusuna cevap vereceğiz.

Toplamda bir milyar kullanıcısı olan ve günlük en az 400 milyon kişi tarafından kullanılan Instagram, kullanıcılarına hemen her konuda yardımcı olacak özellikler içeriyor. Instagram kullanıcılarının tüm beğenilerini bir arada görme isteğine de cevap veren Instagram, bu konuda da kullanıcılarına istediği desteği sağlıyor.INSTAGRAM’DA BEĞENDİĞİM TÜM GÖNDERİLERİ NASIL GÖRÜRÜM?

Instagram’ da Beğendiğim Tüm Gönderileri Nasıl Görürüm sorusunun cevabı şu şekilde verilebilir. Instagram, her gün milyonlarca abonesinin yaptığı paylaşımları ve buna karşılık gelen beğenileri gün ve saat olarak kayıt etmektedir. Bu nedenle istenildiği zaman beğenileri görmek mümkündür.

Instagram’ da Beğendiğim Tüm Gönderileri görme işlemi için kullanıcıların ayarlarda bazı değişiklikler yapması yeterli olacaktır. Instagram’ da paylaşılan gönderilere yapılan beğenilerin arşivlendiği bir bölüm bulunur. Bu bölümden hangi paylaşımların beğenildiğini kolaylıkla görmek mümkündür. Instagram kullanıcıları bu bölüme bakara daha önce hangi paylaşımları beğenmiş, günde kaç beğeni yapmış gibi birçok bilgiyi aynı anda görebilir.

Instagram’da Beğendiğim Tüm Gönderileri Nasıl Görürüm sorusunun cevabı şu adımlarla verilebilir;

  • Birinci Adım

Öncelikle Instagram açılır.

  • İkinci Adım

Instagram hesabına girdikten sonra “Instagram seçenekleri” kısmına girilir.

  • Üçüncü Adım

Ayar menüsü üzerinden “Beğendiğiniz gönderiler” kısmına tıklanır.

  • Dördüncü Adım

Bu işlemin ardından ekrana Instagram kullanıcısına ait tüm beğenilen fotoğraflar çıkacaktır.

  • Beşinci Adım

Bu alandaki tüm beğeniler yeniden eskiye doğru görüntülenecektir. Sayfa üzerinden geçmiş beğenileri de görüntülemek mümkündür.

Bu adımları takip ederek Instagram kullanıcıları ilk hesap açtıkları günden bu yana yaptıkları tüm beğenileri görüntüleme şansına sahip olurlar. Bu özellik sayesinde Instagram kullanıcıları çok beğendikleri ancak bir türlü bulamadıkları paylaşımlara da ulaşma şansına sahip olacaktır.

INSTAGRAM BEĞENİLEN PAYLAŞIM NASIL BULUNUR?

Instagram kullanıcıları, takip ettikleri hesaplara ait her gün yüzlerce içerik ile karşı karşıya gelir. bu içerikleri arasında birçoğunu beğenebilir. Ancak ana sayfa akışı sürekli olarak yenilendiği için bir sonraki bakışında beğendiği paylaşımı görmesi mümkün olmayacaktır.

Sürekli olarak yenilenen Instagram sayfasında farklı yüzlerce paylaşım arasından beğenilmiş olan o tek paylaşımı bulmak oldukça zor olacaktır. Instagram’ da Beğendiğim Tüm Gönderileri görme işlemi sayesinde platform kullanıcıları beğendikleri o gönderiyi hemen bulma şansına sahip olacaktır. Instagram kullanıcıları, anlattığımız adımlar takip ederek ulaşacakları Instagram beğenilerinin tümünü görme şansına sahip olacaktır. Instagram tüm gönderileri görme işlemi sayesinde tüm Instagram kullanıcıları platform üzerinden bugüne kadar yaptıkları tüm beğenileri bir arada görecek ve ne tür paylaşımları beğendiklerini analiz edebileceklerdir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

76
744 Paylaşım, 76 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir