Instagram Takipçi Artırma Yöntemleri En Etkili Teknikler


74
730 Paylaşım, 74 points

Instagram kullanıcılarının birçoğu, takipçi sayısını artırmak için farklı yöntemlere başvurmaktadır. Sosyal ağlar üzerinden takipçi artırma işlemi aslında oldukça zorlu ve uğraştırıcı bir iştir. Bu yazımızda Instagram takipçi artırma yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz.

INSTAGRAM TAKİPÇİ SAYISINI ARTIRMAK NEDEN ÖNEMLİ?

Instagram takipçi sayısını artırmak, birbirinden farklı nedenlerle talep edilmektedir. Bazı kullanıcılar popülerliğini artırmak için takipçi sayısını artırmak isterken, bazı kullanıcılar sosyal ağlardan kazanç elde etmek için takipçi sayısı artırmaya yönelmektedir.INSTAGRAM TAKİPÇİ SAYISINI ARTIRMAK İÇİN KULLANILACAK YÖNTEMLER NELERDİR?

Instagram takipçi sayısını artırmak için birçok farklı yöntem kullanılabilir. Instagram takipçi artırma yöntemleri şu şekilde sıralanabilir;

HashTag Kullanımını Artırmak

Hashtag konusunda en güçlü sosyal platform olan Instagram üzerinden takipçi artırmak için yapılabilecek en akıllıca hareket, kullanıcının paylaşımlarında bolca Hashtag kullanmasıdır. Hashtag kullanımı sayesinde kullanıcı daha fazla kişiye ulaşabilir. Hashtag kullanımında her paylaşımda en fazla 30 etiketleme yapmak mümkündür. Bu sayede kalıcı takipçi kolaylıkla kazanılabilir. Hashtag kullanımında kelimelerin başına # işareti koymak gerekmektedir.

Birbiriyle Alakalı Paylaşımlar Yapmak

Instagram kullanıcılarının takipçi sayısını artırmak için yapmaları gereken ikinci adım, her gün birbiriyle alakalı konularda paylaşım yapmaya özen göstermektir. Bir gün araba ile alakalı paylaşım yapan kullanıcının ikinci gün alakasız bir konuda paylaşım yapması dikkat çekmeyecektir. Sürekli olarak birbiriyle alakalı konularda paylaşım yapan bir kişinin takipçi sayısı kısa sürede artacaktır.

Düzenli Paylaşım Yapmak

Takipçi sayısını artırmak isteyen kullanıcıların sürekli olarak Instagram’ da aktif olması ve her gün düzenli paylaşım yapması önemlidir. Gün içerisinde belirli aralıklarla paylaşım yapan bir kişi, daha dikkatle takip edilecektir.

Paylaşım Saatlerine Dikkat Etmek

Instagram kullanıcılarının paylaşım yaptıkları saatler de çok önemli bir ayrıntıdır. Bir kullanıcı özellikle gün içi 10:00 – 17:00 arasında paylaşım yapmaya dikkat ederse, takipçi sayısı da ona göre artış gösterecektir.

Etkileyici Filtreler Kullanma

Instagram takipçi sayısının artış göstermesini sağlayan bir diğer unsur, Instagram filtresi kullanmaktır. Instagram filtreleri paylaşımların dikkat çekici olması konusunda oldukça önemlidir. Fotoğraflar ne kadar etkileyici olursa o kadar fazla kişi tarafından takip edilecektir.

Diğer Sosyal Ağlardan Destek Almak

Instagram kullanıcıları, kullandığı diğer sosyal ağlardan destek alarak da takipçi sayısını artırabilir. Bir kullanıcı, diğer sosyal ağlardaki kullanıcılarının Instagram hesabını da takip etmesini istemesi sağlayarak takipçi sayısını artırabilir.

Ünlü Hesaplardan Yararlanmak

Instagram takipçi sayısını artırmak için çok takipçiye sahip hesaplardan da yararlanmak mümkündür. Takipçi sayısı çok yüksek olan kişilerin nasıl paylaşımlar yaptıklarını, hangi konulara ağırlık verdiklerini ve kullandıkları taktikleri incelemek, olumlu sonuçlar çıkarmak konusunda yardımcı olacaktır.

Yarışmalar Düzenlemek

Instagram takipçilerinin en dikkatini çeken konuların başında yarışmalar gelmektedir. Yarışmalar düzenleyerek kişilere ufak da olsa hediyeler vermek, takipçi sayısının artması için önemlidir. Instagram kullanıcısı, takipçi sayısını artırmak için fotoğrafın altına 2 kişi ekleyin, xxx sayfasını takip edin gibi yarışmalar düzenleyebilir.

INSTAGRAM TAKİPÇİ ARTIRMA HİLESİ NASIL YAPILIR?

Instagram kullanıcıları tüm bu yöntemleri denediği halde takipçi sayısını artırmayı başaramıyor ise Instagram hileli takipçi artırma yöntemlerine başvurabilir. Instagram programsız takipçi kazanmak için takipçi satın almak gerekmektedir. Günümüzde ünlü isimler bile takipçi sayısını artırmak için takipçi satın alma yoluna başvurmaktadır. Takipçi hilesi kullanarak takipçi satın almak için belirli bir ücret ödemek gerekmektedir.  10 bin takipçi satın almak için 75 – 100 TL gibi bir ücret ödemek gerekir. Takipçi ücreti, satın alınacak takipçi sayısına göre artış gösterecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

74
730 Paylaşım, 74 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
30
Şaşkın
Başarısız Başarısız
146
Başarısız
Komik Komik
103
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
29
Helal Olsun!
lol lol
67
lol
Aşk Aşk
58
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
32
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
114
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir