Instagram Şifre Kırma 2020 (Yeni Yollar)


57
552 Paylaşım, 57 points

Instagram şifre kırma işlemi en fazla Instagram hesaplarının çalınması ya da geri alınması amacıyla kullanılır. Popüler hesaplara yönelik şifre kırma işlemi ile hesap ele geçirilebildiği gibi aynı yöntemle çalınan hesabı geri almak da mümkündür. Bu yazımızda Instagram Şifre Kırma 2020 (Yeni Yollar) hakkında bilgi vereceğiz.

Son dönemin en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram, en sık saldırıya uğrayan alanlardan birisi haline geldi. Instagram’ da özellikle popüler olan hesaplara yönelik olarak şifre kırma yöntemleri ile ele geçirme işlemleri sıklıkla uygulanır. Aynı yöntemler kullanılarak çalınan hesapları da ele geçirmek mümkündür.INSTAGRAM ŞİFRE KIRMA 2020 (YENİ YOLLAR)

Instagram ’ın popüler hale gelmesi, özellikle hacker olarak bilinen bilgisayar korsanlarının bu platforma yönelmesine neden oldu. Günümüzde birçok kişi, Instagram hesabının ele geçirilmesi ile karşı karşıya kalıyor. Bu işlem için şifre kırma yöntemleri sıklıkla kullanılıyor.

Instagram hesabı ele geçirilmiş olan bir kullanıcı, şifre kırma yöntemleri ile kısa sürede hesabını tekrar geri alma şansına sahip olacaktır. Instagram Şifre Kırma 2020 (Yeni Yollar) şu şekilde sıralanır;

  • Şifre kırma programlarını kullanmak
  • Trojen ile şifre kırma
  • APK ile şifre kırma

INSTAGRAM ŞİFRE KIRMA PROGRAMLARI NASIL KULLANILIR?

Instagram şifre kırma programları ile ele geçirilmiş bir Instagram hesabını geri almak mümkündür. Ancak şifre kırma programlarını kullanmak birçok riski de beraberinde getirmektedir. Instagram şifre kırma programları nasıl kullanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

Instagram şifre kırma programları, belirlenen bir hesap üzerinden rastgele şifreleri kullanarak hesaba giriş yapmayı dener. Burada milyonlarca şifrenin kullanılabileceğini düşünmek gerekir. Bu kadar çok şifrenin kullanılıyor olması, sağlam bir internet bağlantısına sahip olmayı da gerektirir. Yavaş bir internet üzerinden şifre kırma programının kullanılması, bu işlemin aylarca sürmesine neden olabilir.

INSTAGRAM TROJEN İLE ŞİFRE KIRMA NASIL YAPILIR?

Instagram trojen ile şifre kırma, kullanılabilecek bir diğer yöntemdir. Trojen ile şifre kırma işleminde bilgisayar üzerinden şifreler ve bilgilerin ele geçirilme ihtimali yüksektir. Bu nedenle çok dikkatli kullanılması gereken yöntemlerden birisi olarak gösterilebilir.

Trojen ile şifre kırma işleminde bir virüsten yararlanılır. Bu virüs, ele geçirilecek hesap ile ilgili tüm bilgilerin kısa sürede ele geçirilmesine yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra bu virüsün kullanan kişiye de zarar vermesi mümkün olduğu için çok dikkatli olmak gerekiyor.

INSTAGRAM APK İLE ŞİFRE KIRMA NASIL YAPILIR?

Instagram APK ile şifre kırma, özellikle Android cihazlar üzerinden sıklıkla kullanılan yöntemlerden birisidir. .apk uzantılı uygulamalar kullanılarak da şifre kırmak mümkün olacaktır. Ancak bu uygulamalar da yüklenme esnasında kullanıcılardan birçok izin talep etmektedir. Bu izinlerin birçoğu kullanılarak kişinin özel bilgilerine, şifrelerine ulaşmak mümkün olmaktadır. bu nedenle şifre kırmak için .apk uzantılı uygulamaları çok dikkatli kullanmak gerekir.

Hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın şifre kırma işlemi oldukça riskli bir işlemdir. Instagram şifre kırma işlemini yapmak isteyen bir kullanıcı, bu işlem sırasında tüm kişisel bilgilerini de kaptırabilir. Bu nedenle başkalarına ait Instagram hesaplarını kırmaktan vazgeçmek çok daha doğru bir hareket olacaktır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

57
552 Paylaşım, 57 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
107
Şaşkın
Başarısız Başarısız
69
Başarısız
Komik Komik
49
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
102
Helal Olsun!
lol lol
13
lol
Aşk Aşk
126
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
103
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
64
Kazandım!
Pinar

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir