Instagram Canlı Yayın Ne Kadar Para Veriyor?


61
584 Paylaşım, 61 points

Milyonlarca kullanıcısı bulunan ve her gün kullanıcı sayısını biraz daha artıran Instagram üzerinden para kazanma yollarından birisi de canlı yayın yapmak. Instagram canlı yayın açarak kolayca para kazanmak mümkün. Bu yazımızda Instagram Canlı Yayın Ne Kadar Para Veriyor sorusuna cevap vereceğiz.

Instagram hem eğlenceli vakit geçirmek hem de kazanç elde etmek isteyenlerin en çok tercih ettiği sosyal paylaşım platformlarından birisi haline geldi. Instagram üzerinden para kazanmanın en kolay yollarından birisi de canlı yayın açmak.INSTAGRAM CANLI YAYIN YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Instagram canlı yayın yaparak para kazanmak isteyenler platform tarafından yeni hazırlanan özellik sayesinde artık rozet alarak kısa sürede kazanç elde etmeye başlıyorlar. Instagram canlı yayın yaparak nasıl para kazanılır? Sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkün;

Instagram üzerinden canlı yayın yaparak para kazanmak isteyenler öncelikle sık sık canlı yayın açmak zorundadır. Açılan canlı yayınlar bir süre sonra kullanıcının rozet kullanmasını sağlamaktadır. Söz konusu rozet sayesinde kolay bir şekilde para kazanmak mümkündür.

Rozet özelliği Instagram ‘ın canlı yayınına ait bir özelliktir. Rozet özelliği sayesinde kullanıcılar takip ettikleri bir kişinin canlı yayını sırasında rozet satın alabilmektedir. Bu rozetler sayesinde canlı yayında yorumların öne çıkması ve daha birçok ayrıcalıktan yararlanmak mümkündür.

Instagram canlı yayınında rozet alan kullanıcılar üzerinden kolayca para kazanmak mümkün olmaktadır. Instagram rozet özelliği hem kullanıcıların canlı yayınlarda daha ön plana çıkmasını sağlamakta hem de canlı yayın açan kişinin kazanç elde etmesini kolaylaştırmaktadır.

INSTAGRAM CANLI YAYIN NE KADAR PARA VERİYOR?

Instagram Canlı Yayın Ne Kadar Para Veriyor? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Instagram üzerinden canlı yayın açan kişiler, takipçilerinin göndermiş oldukları rozet gelirinin tamamını kazanma şansına sahipler. Bu özellik üzerinden kazanç elde etmek için ise Instagram tarafından belirlenmiş olan şartlara uygun olmak gerekiyor. Tüm şartları yerine getiren kullanıcılar, takipçilerinin gönderdiği rozetler sayesinde kolayca para kazanabiliyorlar.

Instagram canlı yayında para kazanmak için belirlenen şartlar ise şu şekilde;

  • 18 yaşından büyük olmak
  • En az 10 bin takipçiye sahip olmak
  • +18 yayınlar yapmıyor olmak
  • Suç ya da suça özendirici yayınlar yapmıyor olmak

Bu şartlara uygun olan tüm Instagram kullanıcıları canlı yayın açarak takipçilerinin gönderdiği rozetler üzerinden kazanç elde edebiliyorlar.

INSTAGRAM ROZET FİYATLARI NE KADAR?

Instagram rozet fiyatları, satın alınan rozet türüne göre değişiklik göstermektedir. Instagram üzerinden satın alınabilecek 3 farklı rozet türü bulunmaktadır. Bunlar tek kalp, 2’ li kalp ve 3’ lü kalp olarak söylenebilir.

Tek kalp rozeti 0,99 dolar, 2’ li kalp rozeti 1,99 dolar, 3’ lü kalp rozeti ise 4,99 dolar ücretle satılmaktadır. Bu rozetlerden satın alan kullanıcılar, canlı yayın açan bir kişiye hediye göndererek rozetler üzerinden kazanç elde etmelerini sağlarken aynı zamanda canlı yayının tüm ayrıcalıklarından da yararlanabilirler.

Instagram canlı yayın özelliğini kullanarak para kazanmak isteyen kullanıcılar, takipçilerinden gelen rozet hediyeleri ile kolay bir şekilde kazanç elde etmeye başlayabileceklerdir. Şu anda Instagram üzerinden canlı yayınlarda rozet gelirlerinin tamamı yayın açan kullanıcıya verilmektedir. Ancak ilerleyen dönemlerde ya da yüksek kazanç durumlarında Instagram ‘ ın rozet kazançları üzerinden komisyon ile çalışması söz konusu olabilecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

61
584 Paylaşım, 61 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
72
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir