Instagram Alev Atmayı Sevenler İçin Yeni Özellik Getiriyor!


77
754 Paylaşım, 77 points

Instagram kendini yenilemeye devam ediyor. Dünyanın en çok kullandığı sosyal paylaşım platformlarından birisi olan Instagram, kullanıcılarının yüzünü güldürecek yepyeni özellikleri kullanıma tek tek sunuyor. Platformdan yeni bir özellik müjdesi geldi. Bu yazımızda Instagram Alev Atmayı Sevenler İçin Yeni Özellik Getiriyor! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Instagram kendisini en çok geliştiren sosyal paylaşım platformu olmayı sürdürüyor. Kullanıcılarının taleplerini göz önünde bulundurarak kendisini sürekli olarak güncelleyen Instagram, en çok talep gören özellikleri art arda kullanıcılarının beğenisine sunuyor.INSTAGRAM ALEV ATMAYI SEVENLER İÇİN YENİ ÖZELLİK GETİRİYOR!

Instagram’ ın son dönemde belki de en favori olan özelliklerinden birisi takipçilerin birbirlerinin paylaşımlarına alev atma özelliği. Instagram kullanıcılarının paylaşmış olduğu hikayelere alet atan kullanıcılar, daha farklı şekillerde de düşüncelerini belirtmek için farklı özellikler bekliyordu.

Instagram kullanıcılarının bu talebini duyan geliştiriciler, sosyal paylaşım platformunda hikayelere cevap vermek için yepyeni bir özellik üzerinde çalışmaya başladıklarını açıkladı. Açıklama, Instagram geliştiricilerinden birisi olan Alessandro Paluzzi’ den geldi. Paluzzi, Twitter üzerinden Instagram uygulaması için üzerinde çalıştıkları yeni özellik hakkında bilgi verdi.

INSTAGRAM ‘A ALEV ATMAYI SEVENLER İÇİN SESLİ YANIT ÖZELLİĞİ GELİYOR

Instagram üzerinden yapılan yeni geliştirme özellikleri hakkında bilgi veren Paluzzi, sosyal paylaşım platformu üzerinden hikayelere artık sesli yanıt verme özelliği üzerinde çalışmaların devam ettiğini açıkladı.

Instagram hikayelere sesli yanıt özelliği üzerinde çalışan geliştiriciler sayesinde artık Instagram hikayesine sesli olarak da yanıt vermek mümkün olacak. Bu yeni özellik sonrasında Instagram kullanıcıları takip ettikleri kişilerin hikayelerine hem yazılı hem emojiler üzerinden hem de sesli olarak yanıt verme şansına sahip olacak.

INSTAGRAM SESLİ YANIT ÖZELLİĞİ NEDİR?

Instagram sesli yanıt özelliği, Instagram kullanıcılarının takip ettikleri kişilerin hikayelerine sesli olarak yanıt vermelerini sağlayan bir özellik. Bu özellik sayesinde Instagram kullanıcıları sadece mesaj ya da emoji ile değil artık sesli olarak da hikayelere cevap verme şansına sahip olacak.

Instagram sesli yanıt özelliği, şu an için geliştiriciler tarafından üzerinde çalışılan son özellik oldu. Bu özelliğin ne zaman kullanıcıların beğenisine sunulacağı ise henüz netlik kazanmamış durumda. Instagram bu tür yeni özellikler üzerindeki çalışmalarını tamamladıktan sonra öncelikle beta güncellemesi ile birlikte sadece beta kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Onlardan alınan geri dönüşler göz önünde bulundurularak özellik ya geliştirilmeye devam ediyor ya da o hali ile tüm kullanıcılara sunuluyor.

INSTAGRAM SESLİ YANIT ÖZELLİĞİ NE ZAMAN KULLANILACAK?

Instagram sesli yanıt özelliği ne zaman kullanılacak? Sorusuna ne yazık ki henüz net bir cevap vermek mümkün değil. Ancak geliştirici Alessandro Paluzzi’ nin paylaşımları göz önünde bulundurulduğu zaman yeni özelliğin önümüzdeki günlerde sadece beta güncellemesi ile birlikte beta kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Beta kullanıcıların ardından ise alınacak sonuçlara göre Instagram sesli yanıt özelliği tüm Instagram kullanıcılarının kullanımına açılacak. Yeni özelliğin tüm kullanıcılara sunulmasının ardından artık kullanıcılar takip ettikleri kişilerin hikayeler kısmından yapacakları paylaşımlarına sesli olarak da yanıt verme şansına sahip olacaklar.

Instagram hikayeler kısmına bugüne kadar kullanıcılar yazılı olarak cevap verebildikleri gibi emojiler üzerinden de yanıt verebiliyorlardı. Emojiler arasında özellikle alev emojisi sıklıkla kullanıcılar tarafından tercih ediliyordu. Instagram’ a yeni gelen sesli yanıt özelliğine kullanıcıların nasıl tepki gösterecekleri ise henüz bilinmiyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

77
754 Paylaşım, 77 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
73
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
121
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
85
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir