İmza, Şube ve Belge Olmadan Kredi Veren Bankalar


67
624 Paylaşım, 67 points

Kredi çekmek ihtiyacı karşılamak için kimi zamanlarda gerekli olsa da süreci oldukça yorucu olmaktadır. Banka şubesine gitmek, evrak hazırlamak oldukça uğraştırıcı işlemlerdir. Bu nedenle günümüzde birçok kişi kredi çekerken şubeye gitmeden ve belge hazırlamadan işini tamamlamak ister. Bu yazımızda imza, şube ve belge olmadan kredi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

Kredi çekmek için genel olarak öncelikle bir banka şubesine giderek kredi başvurusunda bulunmak gerekmektedir. Başvurunun ardından banka tarafından işlemlerin tamamlanması için bazı belgeler talep edilir. Belgelerin tamamlanmasının ardından tekrar banka şubesine gidilmesi ve kredinin onaylanmasını beklemek gerekir. Bu işlemler yazıldığından daha uğraştırıcı ve yorucu işlemlerdir.

İmza, Şube ve Belge Olmadan Kredi Alınabilir mi?Banka prosedürleri ile uğraşmak istemeyenler, kredi çekmek için daha kolay yolları araştırmaktadır. Günümüzde birçok banka, müşterilerini yormadan kolay yoldan kredi vermektedir. Bu bankalardan kredi çekerken imza atmak, şubeye gitmek ya da belge hazırlamak gibi zorunluluklar bulunmamaktadır.

İmza, Şube ve Belge Hazırlamadan Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

İmza, şube ve belge gerektirmeden kredi veren bankalar şu şekilde sıralanabilir;

 • Akbank
 • Garanti Bankası
 • Yapı Kredi Bankası
 • QNB Finansbank
 • Bank Pozitif
 • Türkiye İş Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Vakıfbank
 • TEB
 • ING Bank
 • Odeabank
 • Denizbank

Akbank Şubeye Gitmeden 5 Dakikada Kredi

Akbank tarafından müşterilerine sunulan bu kredide şubeye gitmeye gerek yoktur. 20 bin TL tutara kadar olan kredilerden belge hazırlamadan ya da imza atmadan yararlanmak mümkündür. Akbank internet sitesinden Online olarak başvurulabilen bu kredinin geri ödemesi için 36 ay vade sunulmaktadır. Yapılması gereken tek şey, Akbank mobil bankacılık, internet bankacılığı ya da internet sitesi üzerinden hazırlanmış kredi formunu doldurmaktır.

Garanti Bankası Şubeye Gitmeden 5 Dakikada Kredi

Garanti Bankası da müşterilerini uğraştırmadan kredi veren bankalardandır. Garanti Bankası, Online başvuru yapan müşterilerine %1.29 – %2.67 faiz oranları ile kredi çekme fırsatı sunmaktadır. Bunun için Garanti Cep uygulaması ya da internet bankacılığı kullanılabilmektedir.

Yapı Kredi Bankası Acil İhtiyaçlar Kredisi

Yapı Kredi bankası müşterilerine acil ihtiyaçlara yönelik olarak Online kredi vermektedir. 10 bin TL’ye kadar olan acil ihtiyaçlar için %1.27 faiz oranı ile kredi hemen çekilebilmektedir. Bunun için Yapı Kredi Mobil Bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden başvuru yapılabilir.

QNB Finansbank Rahat Online Kredi

QNB Finansbank müşterilerine özel hazırlanmış bu kredi kampanyasında şubeye gitmeden Online olarak 30 bin TL’ye kadar kredi çekilebilmektedir. Banka %1.26 faiz oranı ile sunduğu bu krediyi 36 ay vadeli olarak sunmaktadır. Kredi çekmek için mobil bankacılık, internet bankacılığı ya da internet sitesi üzerinden başvuru yapılabilir.

Bank Pozitif Online Kredi

Bank Pozitif müşterisi olan olmayan herkese kredi vermektedir. Online üzerinden yapılan kredi başvurularında %2,60 faiz oranı ile 36 ay vadeli kredi çekmek mümkündür. Kredi başvurusu Pozitif bank internet sitesi üzerinden yapılabilir.

Türkiye İş Bankası Anında Kredi

Türkiye İş Bankası müşterilerine acil nakit ihtiyaçları için 25 bin TL’ye kadar kredi sunmaktadır. %2,60 faiz oranı ile 48 aya kadar vadeli kredi fırsatı sunulmaktadır. Bu krediden yararlanmak için internet bankacılığı ya da mobil uygulama kullanılabilmektedir.

Ziraat Bankası Şubeye Gitmeden Kredi

Ziraat bankası müşterilerine şubeye gitmeden kredi fırsatı sunmaktadır. %2,35 faiz oranı ile 36 ay vadeli olarak kredi çekmek mümkündür. Bunun için Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden başvuru yapılabilir.

Vakıfbank Hızlı Kredi Başvurusu

Online kredi veren bankalardan birisi olan Vakıfbank, hızlı kredi kampanyası ile %2.39 faiz oranı ile 36 ay vadeli kredi sunmaktadır. Bu internet kampanyasından yararlanmak için Vakıfbank internet bankacılığı ya da mobil bankacılık hizmetlerinden yararlanılabilmektedir.

Cepte TEB Kredi

Online başvuru ile çekilebilecek kredi sunan TEB, en fazla 30 bin TL’ye kadar kredileri Online başvuru ile vermektedir. %2.40 faiz oranı ile 36 ay vadeli olarak internet hizmetinden yararlanmak mümkündür.

ING Bank E Kredi

ING bank Online kredi çekmek isteyenler için %2.09 faiz oranı ile 36 ay vadeli kredi fırsatı sunmaktadır. ING bank üzerinden e kredi çekmek için internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kullanılabilir.

Odeabank Nakit Hazır Kredi

Odeabank üzerinden %3,1 faiz oranı ile 36 vadeli olarak kredi çekmek mümkündür. Online başvurulara verilen bu kredi paketi için internet bankacılığı, mobil bankacılık kullanılabilmektedir.

Denizbank Dijitaldeniz

Denizbank tarafından müşterilerine sunulan bu kredide %3,41 faiz oranı ile 36 aya kadar kredi çekmek mümkündür. Şubeye gitmeden Online olarak yapılacak başvurular için mobil uygulama, dijital deniz platformu ya da internet bankacılığı kullanılabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

67
624 Paylaşım, 67 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
109
Şaşkın
Başarısız Başarısız
75
Başarısız
Komik Komik
61
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
110
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir