IMDB’ye Göre 2020 Yılında İzlenmesi Gereken Filmler


69
674 Paylaşım, 69 points

Film izlemek isteyenlerin ilk dikkat ettikleri detay, filmin IMDB puanıdır. Birçok kişi, IMDB puanlarını göz önünde bulundurarak film tercihlerini yapar. Bu yazımızda IMDB’ Ye Göre 2020 Yılında İzlenmesi Gereken Filmler hakkında bilgi vereceğiz.

2020 yılında izleyici ile birçok film buluştu. Bu filmlerin her birisi farklı IMDB puanlarına sahip. Hemen her türde gösterime giren filmler arasında izlemek için tercih yapacak olan kişiler kararı IMDB puanlarına göre verirler.IMDB’ YE GÖRE 2020 YILINDA İZLENMESİ GEREKEN FİLMLER HANGİLERİDİR?

2020 yılında vizyona giren birçok film oldu. Farklı IMDB puanlarına sahip olan bu filmler, izleyicilerin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak türden. IMDB’ Ye Göre 2020 Yılında İzlenmesi Gereken Filmler şu şekilde sıralanıyor;

 • The Way Back
 • The Invisible Man
 • Bad Boys For Life
 • Onward
 • The Call Of The Wild
 • Sonic The Hedhegod
 • Birds Of Prey
 • James Bond: No Time To Dİe
 • Fast & Furious 9
 • Black Widow
 • Top Gun: Marevick
 • Wonder Woman 1984
 • The King’s Man

THE WAY BACK – IMDB: 7.1

The Way Back, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisi oldu. Başrolünde Ben Affleck’in yer aldığı bu filmde aile vakfını ve eşini kaybetmiş olan eski basketbol yıldızı Jack’ in farklı ırklardan oyuncuların bulunduğu bir lise basketbol takımına koçluk yapmak zorunda olması ve bu koçluk süresinde yaşadıkları anlatılmaktadır.

THE INVİSİBLE MAN – IMDB: 7.3

The Invisible Man, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisi oldu. Gizem ve gerilim dolu olan bu filmde kontrolcü erkek arkadaşına daha fazla dayanamayan Cecilia’ nın bir gece evden kaçması ve kendisi için tehlikeli gördüğü şeylerden uzaklaşmaya çalışması sırasında erkek arkadaşının intihar ettiği ve servetinin büyük kısmının kendisine kaldığını duyunca bunun bir tuzak olduğunu düşünmesi ve yaşanan olayları anlatmaktadır.

BAD BOYS FOR LİFE – IMDB: 7.2

Bad Boys For Life, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisi oldu. Başrollerinde Will Smith, Martin Lawrance ve Vanessa Hudgens’in yer aldığı filmde uyuşturucu çetelerine karşı oldukça sert bir mücadeleye giren iki polisin yaşadıkları olaylar anlatılmaktadır.

ONWARD – IMDB: 7.6

Onward, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisi oldu. Animasyon film olarak hazırlanmış olan Onward filminde babalarını küçük yaşta kaybetmiş ola iki kardeşin hayatı anlatılmaktadır. Onward, 2020 en iyi animasyon filmleri listesinde yer almaktadır.

THE CALL OF THE WİLD – IMDB: 6.9

The Call Of The Wild, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisi oldu. Başrollerinde Karen Gİllan, Harrison Ford ve Cara Gee’nin rol aldığı filmde, mutlu bir hayat yaşarken bir anda hayatı tepe taklak olan koca yürekli köpek Buck’ ın hikayesi anlatılmaktadır.

SONİC THE HEDGEHOG – IMDB: 6.7

Sonic The Hedgehog, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisi oldu. Merakla beklenen bu filmde Sonic, peşine düşen görevlilerden kurtularak şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almak için mücadele edecektir.

BİRDS OF PREY

Birds of Prey, 2020 yılında vizyona girecek filmlerden birisi oldu. Başrollerinde Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead ve Ewan McGregor’un yer aldığı filmde mafya babası tarafından kaçırılan genç bir kızın kurtulmak için verdiği çaba anlatılmaktadır.

JAMES BOND: NO TİME TO DİE

James Bond: No Time To Die, 2020 yılında vizyona girecek filmlerden birisi oldu. James Bond serisinin bir parçası olan bu filmde Bond aktif hizmeti bırakmış ve Jamaika’da yaşamaya başlamıştır. Ancak CIA eski çalışanlarından Felix ondan yardım ister ve birlikte bir bilim adamını kurtarmaya çalışırlar.

FAST & FURİOUS 9

Fast & Furious 9, 2020 yılında vizyona girecek olan filmlerden birisi oldu. Başrollerinden Charlize Theron, John Cena, Sung Kang’ın yer aldığı bu film, en çok merak edilen filmlerin başında geliyor. Filmde Dom ailesiyle birlikte artık normal bir hayat sürmekte ancak eski düşmanlarının tekrar ortaya çıkmasıyla birlikte tekrar maceraya dalması anlatılmaktadır.

BLACK WİDOW

Black Widow, 2020 yılında vizyona girecek olan filmlerden birisi oldu. Marvel filmlerinden birisi olarak merak uyandıran bu filmde Natasha isimli karakterin gizemli geçmişine ve KGB döneminde yaşadıklarına dönüş yapılacak.

TOP GUN: MAVERİCK

Top Gun: Maverick, 2020 yılında vizyona girecek filmlerden birisi oldu. Tom Cruise’nin başrolünde yer aldığı bu filmde genç pilotlara insansız drone savaşlarının olduğu bir çağda nasıl hayatta kalmaları gerektiğini anlatmaktadır.

WONDER WOMAN 1984

Wonder Woman 1984, 2020 yılında vizyona girecek filmlerden birisi oldu. Seri filmin ikincisi olarak vizyona girecek olan filmde 1947 – 1991 yılları arasında süren Soğuk Savaş Dönemi’nin 1984 yılında yaşananlar anlatılmaktadır.

THE KİNG’S MAN

The King’s Man, 2020 yılında vizyona girecek filmlerden birisi oldu. Başrollerinde Gemma Arterton, Matthew Goode, Ralph Fiennes ve Aasron Johnson’ın yer aldığı filmde dünya tarihinin en güçlü tiranları, suçluları ve çok sayıda insanın hayatını kaybedecek bir savaş planları anlatılmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

69
674 Paylaşım, 69 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir