İçecekleri Uzun Süre Sıcak ve Soğuk Tutacak En İyi Termos Önerileri


88
864 Paylaşım, 88 points

Termos birçok kişinin günlük yaşantısında tercih ettiği ve oldukça kolaylık sağlayan gereçlerden birisidir. Yanında içecek taşımak isteyen birçok kişi kendisine en uygun termos modelini almak istemektedir. Bu yazımızda İçecekleri Uzun Süre Sıcak ve Soğuk Tutacak En İyi Termos Önerileri hakkında bilgi vereceğiz.

Günlük hayatta, kampa gidildiğinde ya da pikniklerde hem sıcak hem de soğuk içecekleri rahatlıkla taşımak için sıklıkla termoslar kullanılmaktadır. Termosların en büyük özellikleri içecekleri istenilen seviyede sıcak ya da soğuk tutmasıdır.İÇECEKLERİ UZUN SÜRE SICAK VE SOĞUK TUTACAK EN İYİ TERMOS ÖNERİLERİ NELERDİR?

İçecekleri Uzun Süre Sıcak ve Soğuk Tutacak En İyi Termos Önerileri şu şekildedir;

  • Stanley Master Termos
  • Penguen Çelik Termos
  • Mannhart By Spigen B203 Termos
  • Cooker CKR2002 Termos
  • Daphnela LED Termos
  • Contigo Byron Termos
  • Stanley Classic Termos
  • Berghoff Leo Termal Termos
  • Mannhart By Spigen B201 Termos
  • Joystart Çift Cidarlı Termos

STANLEY MASTER TERMOS ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Stanley Master Termos, içecekleri uzun süre sıcak ve soğuk tutacak en iyi termos modellerinden birisidir. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu model 1,3 litre kapasiteye sahiptir. Günlük kullanım için uygun olan model, içecekleri 40 saat boyunca sıcak tutma, 35 saat boyunca soğuk tutma özelliği ile dikkat çekmektedir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olan termosun vakumlu ağzı bulunmaktadır.

PENGUEN ÇELİK TERMOS ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Penguen Çelik Termos, içecekleri uzun süre sıcak ve soğuk tutacak en iyi termos modellerinden birisidir. 3,5 litrelik hacmi ile oldukça büyük termos modellerinden birisi olan bu termos, özellikle aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Pompa kapaklı olan paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olan bu termos 12 saat boyunca sıcak tutma, 24 saat boyunca soğuk tutma özelliği ile dikkat çekmektedir. Musluğu sayesinde kolay kullanım sunan bu termos, oldukça ilgi gören modellerden birisidir.

MANNHART BY SPİGEN B203 TERMOS ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Mannhart By spigen B203 Termos, içecekleri uzun süre sıcak ve soğuk tutacak en iyi termos modellerinden birisidir. 500 ml’ lik hacmi ile tek kişilik kullanımlar için uygun olan bu termosun 24 saat boyunca sıcak tutma, 6 saat boyunca soğuk tutma özelliği dikkat çekmektedir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olan bu termosun vakumlu kapağı bulunmaktadır.

COOKER CKR2002 TERMOS ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Cooker CKR2002 Termos, içecekleri uzun süre sıcak ve soğuk tutacak en iyi termos modellerinden birisidir. 700 ml’ lik hacmi ile tek kişilik kullanımlara uygun olan bu termosun 6 saat boyunca sıcak tutma, 24 saat boyunca soğuk tutma özelliği dikkat çekmektedir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olan bu termosun bardak şeklinde kapağı bulunmaktadır.

DAPHNELA LED TERMOS ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Daphnela LED Termos, içecekleri uzun süre sıcak ve soğuk tutacak en iyi termos modellerinden birisidir. LED ekranı ile dikkat çeken bu termos modeli 500 ml hacmi ile tek kişilik kullanım için uygundur. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan termosun 12 saat boyunca sıcak tutma, 24 saat boyunca soğuk tutma özellikleri dikkat çekmektedir.

CONTİGO BYRON TERMOS ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Contigo Byron Termos, içecekleri uzun süre sıcak ve soğuk tutacak en iyi termos modellerinden birisidir. 470 ml’ lik hacmi ile tek kişilik kullanım için uygun olan bu termos 6 saat boyunca sıcak tutma, 12 saat boyunca soğuk tutma özelliği ile dikkat çekmektedir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olan bu termos, şık tasarımı ile de oldukça beğenilmektedir.

STANLEY CLASSİC TERMOS ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Stanley Classic Termos, içecekleri uzun süre sıcak ve soğuk tutacak en iyi termos modellerinden birisidir. BPA içermemesi ile en çok tercih edilen termos modellerinden birisi olan bu model 1 litrelik hacme sahiptir. 24 saat boyunca sıcak tutma, 24 saat boyunca soğuk tutma özelliği ile dikkat çeken bu termos, paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Bardak kapağa sahip olan termos sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır.

BERGHOFF LEO TERMAL TERMOS ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Berghoff Leo Termal Termos, içecekleri uzun süre sıcak ve soğuk tutacak en iyi termos modellerinden birisidir. 330 ml hacmi ile tek kişilik kullanım için uygun olan bu model 6 sat boyunca sıcak tutma, 6 saat boyunca soğuk tutma özelliğine sahiptir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olan termos, damlama engelleyici sistemi ile dikkat çekmektedir.

MANNHART BY SPİGEN B201 TERMOS ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Mannhart By Spigen B201 Termos, içecekleri uzun süre sıcak ve soğuk tutacak en iyi termos modellerinden birisidir. 887 ml hacme sahip olan bu termos, 6 saat boyunca sıcak tutma, 24 saat boyunca soğuk tutma özelliğine sahiptir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olan termosun vakumlu kapağı dikkat çekmektedir.

JOYSTAR ÇİFT CİDARLI TERMOS ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Joystar Çift Cidarlı Termos, içecekleri uzun süre sıcak ve soğuk tutacak en iyi termos modellerinden birisidir. 470 ml hacme sahip olan bu termos modeli 6 saat boyunca sıcak tutma, 12 saat boyunca soğuk tutma özelliğine sahiptir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olan modelin tıpalı kapağı dikkat çekmektedir. BPA içermemesi ve şık tasarımı ile en çok tercih edilen modellerden birisi olmayı başarmıştır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

88
864 Paylaşım, 88 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir