Hızlı Şarj Etme Özelliğine Sahip En İyi 10 Şarj Aleti Modeli


81
794 Paylaşım, 81 points

Akıllı telefon kullanımının her geçen gün arttığı günümüzde hızlı şarja olan ihtiyaç da giderek artmaya başladı. Telefonunun hemen şarj olmasını isteyen birçok kullanıcı, hızlı şarj özelliğine sahip şarj aletlerini araştırıyor. Bu yazımızda Hızlı Şarj Etme Özelliğine Sahip En İyi 10 Şarj Aleti Modeli hakkında bilgi vereceğiz.

Akıllı telefonların özellikler arttıkça daha fazla kullanımlarına bağlı olarak şarj süreleri de kısalmaya başladı. Hal böyle olunca birçok telefon kullanıcısı, hızlı şarj etme özelliğine sahip olan şarj aletlerini araştırıyor.HIZLI ŞARJ ETME ÖZELLİĞİNE SAHİP EN İYİ 10 ŞARJ ALETİ MODELİ NELERDİR?

Hızlı Şarj Etme Özelliğine Sahip En İyi 10 Şarj Aleti Modeli şu şekilde sıralanıyor;

  • Xiaomi Type-C Qualcomm Hızlı Şarj Aleti
  • Apple 20W Hızlı Şarj Aleti
  • Huawei Hızlı Micro Uyumlu Hızlı Şarj Aleti
  • Ttec SpeedCharger Hızlı Şarj Aleti
  • Samsung TA20 Hızlı Şarj Aleti
  • Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Aleti
  • Anker PowerPort III Hızlı Şarj Aleti
  • Syrox Q30 Hızlı Şarj Aleti
  • Samsung TA800 Hızlı Şarj Aleti
  • Baseus Speed Hızlı Şarj Aleti

XİAOMİ TYPE – C QUALCOM 3.0 UYUMLU HIZLI ŞARJ ALETİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Xiaomi Type – C Qualcom 3.0 Uyumlu Hızlı Şarj Aleti, hızlı şarj etme özelliğine sahip en iyi 10 şarj aleti modelinden birisidir.  Normal cihazlara göre 4 kat daha hızlı şarj etme özelliğine sahip olan bu şarj aleti, 3.0 desteği bulunmayan cihazlarda ise normale göre 2 kat daha hızlı şarj sunmaktadır. Hafif olmasının yanı sıra güvenli bir şarj aleti olan bu modelin eksisi ise çabuk ısınması olarak gösterilebilir.

APPLE 20W HIZLI ŞARJ ALETİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Apple 20W Hızlı Şarj Aleti, hızlı şarj etme özelliğine sahip en iyi 10 şarj aleti modelinden birisidir. Tüm Apple cihazlarını hızlı şarj etme özelliğine sahip olan bu alet, normalden daha uzun kablosu sayesinde her ortamda rahat kullanım sunmaktadır. Normal şarj cihazlarından 5 kat daha hızlı şarj etme özelliği bulunan şarj aletinin eksisi ise fiyatı olarak gösterilebilir.

HUAWEİ MİCRO UYUMLU USB HIZLI ŞARJ ALETİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei Micro Uyumlu Hızlı Şarj Aleti, hızlı şarj etme özelliğine sahip en iyi 10 şarj aleti modelinden birisidir. Süper şarj özelliğine sahip olan bu hızlı şarj aleti, Type – C girişi bulunan tüm cihazlarla uyumlu olarak çalışmaktadır. Üretildiği malzemesi oldukça kaliteli olan şarj aleti nin eksisi ise type – C girişi olmayan cihazlarda kullanılamaması olarak gösterilebilir.

TTEC SPEEDCHARGER HIZLI ŞARJ ALETİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Ttec SpeedCharger Hızlı Şarj Aleti, hızlı şarj etme özelliğine sahip en iyi 10 şarj aleti modelinden birisidir. Şık ve modern tasarımı ile dikkat çeken hızlı şarj aleti, 100 cm’ lik kablo uzunluğu ile kolay kullanım sağlamaktadır. Şarj akım koruması özelliğine de sahip olan cihaz kaliteli malzemelerden üretilmesine karşılık eksisi rakiplerine göre daha yavaş olması olarak gösterilebilir.

SAMSUNG TA20 HIZLI ŞARJ ALETİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Samsung TA20 Hızlı Şarj Aleti, hızlı şarj etme özelliğine sahip en iyi 10 şarj aleti modelinden birisidir. Telefonun %50’ lik şarjını 30 dakikada doldurabilen hızlı şarj aleti çok güçlü olmasıyla dikkat çekmektedir. Dayanıklı ve yüksek performansı ile ilgi gören hızlı şarj aletinin eksisi kısa kablosu olarak gösterilebilir.

SPİGEN STEADİBOOST 27W HIZLI ŞARJ ALETİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Aleti, hızlı şarj etme özelliğine sahip en iyi 10 şarj aleti modelinden birisidir. Yüksek gücü ile dikkat çeken bu şarj aleti 30 dakika gibi kısa bir sürede telefonları %50’ den fazla şarj etme özelliğine sahiptir. Ergonomik tasarımı ile dikkat çeken alet, küçük şarj üniteleri ile de uyumludur. Akıllı koruma teknolojisine uyumlu olarak üretilmiş olan şarj aletinin eksisi sadece iPhone marka telefonlar ile uyumlu olması olarak gösterilebilir.

ANKER POWERPORT III NANO 20W HIZLI ŞARJ ALETİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Anker Powerport III Nano 20W Hızlı Şarj Aleti, hızlı şarj etme özelliğine sahip en iyi 10 şarj aleti modelinden birisidir. Normal şarj aletlerinden 3 kat daha hızlı şarj etme özelliğine sahip olan bu şarj aleti hem telefonlar hem de tabletler ile uyumlu çalışmaktadır. Küçük boyutu ile taşıması kolay olan model, ısı dağılımını dengelemek ve verimliliği artırmak üzerine tasarlanmıştır. Özel bileşenlere sahip olan hızlı şarj cihazının tek eksisi ise yüksek fiyatı olarak gösterilebilir.

SYROX Q30 HIZLI ŞARJ ALETİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Syrox Q30 Hızlı Şarj Aleti, hızlı şarj etme özelliğine sahip en iyi 10 şarj aleti modelinden birisidir. Akıllı cihazlara daha hızlı enerji yükleme özelliği ile dikkat çeken hızlı şarj cihazı, bir saatten kısa bir sürede cihazı büyük ölçüde şarj etmektedir. Patlama ve ısınmaya karşı extra dayanıklı olan şarj aletinin tek eksisi Micro USB olması olarak gösterilebilir.

SAMSUNG TA800 HIZLI ŞARJ ALETİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Samsung TA800 Hızlı Şarj Aleti, hızlı şarj etme özelliğine sahip en iyi 10 şarj aleti modelinden birisidir. Akıllı güç teknolojisi ile kaldırabileceğinden fazla yük geldiğinde devreyi otomatik kesen hızlı şarj aleti, kaliteli ve ergonomik malzemesi ile dikkat çekmeyi başarmaktadır. Günlük kullanıma uygun tasarlanmış olan hızlı şarj cihazının eksisi sadece iPhone cihazlar ile uyumlu çalışması olarak gösterilebilir.

BASEUS SPEED HIZLI ŞARJ ALETİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Baseud Speed Hızlı Şarj Aleti, hızlı şarj etme özelliğine sahip en iyi 10 şarj aleti modelinden birisidir. Her tip güç kaynağı ile uyumlu olarak çalışan hızlı şarj aleti, sahip olduğu USB çip sayesinde güvenli kullanım da sağlamaktadır. Kısa devre koruması bulunan cihazın eksisi rakiplerinden daha düşük güce sahip olması olarak gösterilebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

81
794 Paylaşım, 81 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir