Her Telefonda Mutlaka Olması Gereken 10 Uygulama


63
614 Paylaşım, 63 points

Akıllı telefon kullanıcıları için telefonlarında mutlaka olması gereken bazı uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar hem Android hem İOS işletim sistemli telefonlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Bu yazımızda Her Telefonda Mutlaka Olması Gereken 10 Uygulama hakkında bilgi vereceğiz.

Cep telefonu kullanıcılarının mutlaka kullanması gereken ve sıklıkla telefonlarda yer alan bazı uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar hem eğlence amaçlı kullanabildiği gibi hem de farklı amaçlarla da sıklıkla kullanılmaktadır.HER TELEFONDA MUTLAKA OLMASI GEREKEN 10 UYGULAMA HANGİLERİDİR?

Her Telefonda Mutlaka Olması Gereken 10 Uygulama şu şekilde sıralanıyor;

  • Spotify
  • Yelp
  • Slack
  • Uber
  • Google maps
  • Reddit
  • Banka mobil uygulaması
  • Twitter
  • Instagram
  • Youtube

SPOTFY UYGULAMASI NEDİR?

Spotfy uygulaması, her telefonda mutlaka olması gereken 10 uygulamadan birisidir. Her iki işletim sistemi üzerinden de kullanılabilen bu uygulama, şarkı dinlemeyi sevenler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Hem sanatçıların albümlerine hem de şarkılarına yer verilen Spotify uygulamasında istenilen şarkılar kolay bir şekilde bulunabilmektedir. Premium versiyonu ile çok daha fazla özelliği bir arada sunan bu uygulama, en başarılı müzik uygulamalarından birisidir.

YELP UYGULAMASI NEDİR?

Yelp uygulaması, her telefonda mutlaka olması gereken 10 uygulamadan birisidir. Hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebilen bu uygulama ile kullanıcılar bulundukları yerin çevresindeki tüm restoranları görüntüleyebilmektedir. Bununla birlikte o restoranlara ait kullanıcı yorumlarına ve restoranların telefon numaralarına ulaşmak da mümkündür.

SLACK UYGULAMASI NEDİR?

Slack uygulaması, her telefonda mutlaka olması gereken 10 uygulamadan birisidir. Hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebilen bu uygulama kullanıcıların tüm işlerini organize etmesine olanak sunmaktadır. Çalışma arkadaşları ile de paylaşılabilen bu uygulama sayesinde tüm işler kısa sürede düzenli bir hale getirilebilmektedir.

UBER UYGULAMASI NEDİR?

Uber uygulaması, her telefonda mutlaka olması gereken 10 uygulamadan birisidir. App Store ve Google Play üzerinden indirilebilen bu uygulama sayesinde kullanıcılar yolculuklarını en konforlu şekilde yapma şansına sahip olacaklardır. Bununla birlikte yolculuk yapan kullanıcılar uygulama üzerinden yolculuk ile ilgili detayları da kolaylıkla görebilmektedir.

GOOGLE MAPS UYGULAMASI NEDİR?

Google Maps uygulaması, her telefonda mutlaka olması gereken 10 uygulamadan birisidir. App Store ve Google Play üzerinden indirilebilen bu uygulama sayesinde kullanıcılar bulundukları yeri görüntüleme ve gidecekleri adresi kolayca bulma şansına sahip olmaktadır.

REDDİT UYGULAMASI NEDİR?

Reddit uygulaması, her telefonda mutlaka olması gereken 10 uygulamadan birisidir. App Store ve Google Play üzerinden indirilebilen bu uygulama sayesinde kullanıcılar birçok farklı işlemi bir arada yapabilmektedir. Uygulama üzerinden haberler takip edilebildiği gibi eğlenme ve bilgi paylaşma gibi işlemleri de kolay bir şekilde yerine getirebileceklerdir.

BANKA MOBİL UYGULAMASI NEDİR?

Banka mobil uygulaması, her telefonda mutlaka olması gereken 10 uygulamadan birisidir. Akıllı telefon kullanıcılarının sıklıkla kullandıkları banka mobil uygulamaları, kullanılan bankaya göre değişiklik göstermektedir. Kullanıcı hangi bankayı kullanıyor ise o bankaya ait mobil uygulamayı indirerek tüm bankacılık işlemlerini bu uygulama üzerinden kolayca yapabilmektedir.

TWİTTER UYGULAMASI NEDİR?

Twitter uygulaması, her telefonda mutlaka olması gereken 10 uygulamadan birisidir. Sosyal paylaşım platformu olan Twitter, milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. App Store ve Google Play üzerinden indirilebilen bu uygulama sayesinde hem gündemi takip etmek hem de paylaşımlarda bulunmak mümkün olmaktadır.

INSTAGRAM UYGULAMASI NEDİR?

Instagram uygulaması, her telefonda mutlaka olması gereken 10 uygulamadan birisidir. Sosyal paylaşım platformu olan Instagram, milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Instagram kullanıcıları platform üzerinden açacakları hesapları üzerinden arkadaşlarını takip edebilir, istedikleri sayfaların paylaşımlarını görüntüleyebilir ve beğenebilmektedir.

YOUTUBE UYGULAMASI NEDİR?

Youtube uygulaması, her telefonda mutlaka olması gereken 10 uygulamadan birisidir. Video paylaşım platformu olan Youtube, kullanıcıların hesap açarak video paylaşabilecekleri ve paylaşılan videoları görüntüleyebilecekleri oldukça büyük bir platformdur. Bu platform üzerinden hemen her konuda video bulmak mümkündür.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

63
614 Paylaşım, 63 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir