Her Kadının Telefonunda Mutlaka Olması Gereken 21 Muhteşem Uygulama


85
834 Paylaşım, 85 points

Kadınlar artık birçok ihtiyaçlarını telefonları üzerinden karşılıyorlar. Bakım, güzellik, spor ve alışveriş gibi birçok konuda kadınların kullanabilecekleri türden uygulamalar bulunuyor. Bu yazımızda Her Kadının Telefonunda Mutlaka Olması Gereken 21 Muhteşem Uygulama hakkında bilgi vereceğiz.

Cep telefonları son dönemin en çok kullanılan teknolojik ürünlerinden birisi olmayı başardı. Cep telefonuna yüklenecek birçok farklı uygulama sayesinde günlük hayattaki birçok işi kısa sürede halletmek mümkündür. Bu durum özellikle kadınlar için çok işe yaramaktadır.HER KADININ TELEFONUNDA MUTLAKA OLMASI GEREKEN 21 MUHTEŞEM UYGULAMA NELERDİR?

Her Kadının Telefonunda Mutlaka Olması Gereken 21 Muhteşem Uygulama şu şekilde sıralanır;

 • Goddess
 • Clue
 • Kırmızı Işık
 • Check Yourself
 • Pudra
 • Mirror
 • Water Drink Reminder
 • Teleport
 • Hair Color Studio
 • Löse Weight in 30 Days
 • Stylebook
 • L’Oreal Makeup Genius
 • Beautiful Me
 • Pepapp
 • Mypill
 • Formda Kal Türkiye
 • Aqualert
 • 7 Minute Workout For Women
 • Awesome Note 2
 • Think Dirty
 • Nike + Training Club

GODDESS UYGULAMASI NEDİR?

Goddess uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Meditasyona başlamak isteyen kadınlara yönelik olarak hazırlanmış olan bu uygulama, İsveçli psikiyatr olan Prof. Dr. Carl Gustav Jung tarafından hazırlanmıştır. Uygulama içerisinde uyku ve stres meditasyonları, nefes çalışmaları, olumlamalar, rahim ve göğüs masajı, kişisel bakım, hamile kadınlar için pratik bilgiler ve kadınlara yönelik sağlıklı yaşam için birçok öneri bulunmaktadır.

CLUE UYGULAMASI NEDİR?

Clue uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Kadınların aylık adet döngülerini kayıt altında tutmak için hazırlanmış olan bu uygulama içerisinde aylık adet tarihlerini kaydetmek, adet döngü düzenini incelemek gibi birçok işlem kolaylıkla yapılabilmektedir. Kullanışlı ara yüzü ile dikkat çeken bu uygulama faydalı bilgiler de içermektedir.

KIRMIZI IŞIK UYGULAMASI NEDİR?

Kırmızı Işık uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Vodafone Türkiye tarafından hazırlanmış olan bu uygulama artan kadın şiddet vakalarına karşı kadınların korunması amacıyla sunulmaktadır. Uygulama içerisinde bulunan tek bir tuş sayesinde acil durumlarda hemen yardım istemek mümkün olmaktadır.

CHECK YOURSELF UYGULAMASI NEDİR?

Check yourself uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Meme kanserinin önemini belirtmek için hazırlanmış olan bu uygulama, kadınların meme kanserine karşı ne gibi önlemler alabileceğini, aylık kontrolleri hatırlayabilecek ve birçok pratik bilgi veren uygulamalardan birisidir.

PUDRA UYGULAMASI NEDİR?

Pudra uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. “Türkiye’ nin Kız Kıza sosyal Ağı” sloganı ile hazırlanmış olan bu uygulama, kadınların favori uygulamaları arasında yer almaktadır. Uygulama içerisinde birçok farklı kategori üzerinden farklı konular hakkında bilgi almak ve alışveriş yapmak mümkün olmaktadır.

MİRROR UYGULAMASI NEDİR?

Mirror uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Kadınların gün içerisinde en çok ihtiyaç duyduğu gereç olan ayna görevini üstlenen bu uygulama, kadınların cep telefonlarını ayna gibi kullanmalarını sağlamaktadır. Uygulamada öze ışık fonksiyonu ve x4 zoom özelliği ile en ince ayrıntılara kadar görmek mümkündür.

WATER DRİNK REMİNDER UYGULAMASI NEDİR?

Water Drink Reminder uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Kadınların gün içerisinde su içmelerini desteklemek için hazırlanmış olan bu uygulama gün içerisinde ne kadar su içilmesi gerektiği, hangi aralıklarla su içilmenin doğru olacağı gibi bilgiler sunulmaktadır.

TELEPORT UYGULAMASI NEDİR?

Teleport uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Uygulamanın içeriği yüz değiştirme efektlerine yöneliktir. Kadınlar bu uygulama sayesinde saç rengini ve cilt rengini değiştirebileceği gibi yüzünde de birbirinden eğlenceli değişiklikler yapabilmektedir. Arka plan değişikliği de yapılabilen bu uygulama sayesinde kadınlar kendilerini istedikleri yerdeymiş gibi gösterebilecektir.

HAİR COLOR STUDİO UYGULAMASI NEDİR?

Hair Color Studio uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Kadınların sık sık saç şekilleri ve renkleri ile oynamasından yola çıkarak hazırlanan bu uygulama içerisinde kadınların farklı saç modelleri denemesi ve saç rengini değiştirmesine fırsat verilmektedir. Saçında değişiklik yapmak isteyen kadınlar öncelikle bu uygulamadan istedikleri modeli ve rengi deneyip yakışıp yakışmadığını gördükten sonra değişikliğe karar verebilecektir.

LOSE WEİGHT İN 30 DAYS UYGULAMASI NEDİR?

Lose Weight in 30 Days uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Kilo vermek amacıyla hazırlanmış olan bu uygulama sayesinde kadınların 30 günde fazla kilolarından nasıl kurtulabilecekleri konusunda öneriler sunulmakta ve sağlıklı beslenme listesi oluşturulmaktadır. Bunun yanı sıra günlük yapılabilecek sporlar da uygulama içerisinde yer almaktadır.

STYLEBOOK UYGULAMASI NEDİR?

Stylebook uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Gardrobunda çok fazla kıyafeti olan ancak kıyafetleri kombinlemeyi bilmeyen kadınlara yardımcı olmak adına hazırlanmış olan bu uygulama üzerinden birbirinden ilgi çekici ve kaliteli kıyafet kombinlerini kolaylıkla hazırlamak mümkün olmaktadır.

L’OREAL MAKEUP GENİUS UYGULAMASI NEDİR?

L’Oreal Makeup Genius uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Kaliteli bir makyaj uygulaması arayanlara yönelik hazırlanmış olan bu uygulama üzerinden L2Oreal marka birçok ürünü yüzünde deneme fırsatı bulacak olan kadınlar, ücretsiz olarak kullanacakları bu uygulama sayesinde hangi ürünlerin kendilerine yakışacağını ve satın alabileceklerini kolaylıkla görebilmektedir.

BEAUTİFUL ME UYGULAMASI NEDİR?

Beautiful ME uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Saç ve cilt rengini değiştirme uygulaması olarak hazırlanmış olan bu uygulama, kadınların saçları ve cilt tonları ile istedikleri gibi oynamalarına zemin hazırlarken aynı zamanda saç ve makyaj konularından önerilerde de bulunmaktadır.

PEPAPP UYGULAMASI NEDİR?

Pepaap uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Adet dönemi ile ilgili kayıt tutabilmek için hazırlanmış olan bu uygulama üzerinden kadınlar adet döngülerini kolayca takip edebilir ve adet zamanlarına hazırlıksız yakalanmak gibi bir sorun yaşamaktan kurtulabilirler. Uygulama içerisinde kadınlara yönelik birçok öneri de bulunmaktadır.

MYPİLL UYGULAMASI NEDİR?

Mypill uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Doğum kontrol hapı kullanan kadınlar için hazırlanmış olan bu uygulama sayesinde kadınlar her gün düzenli olarak haplarını tam zamanında alma ve adet döngülerini kolayca takip etme şansına sahip olacaklardır.

FORMDA KAL TÜRKİYE UYGULAMASI NEDİR?

Formda Kal Türkiye uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanmış olan bu uygulama üzerinden günlük kalori miktarını belirlemek ve sağlık için ideal kiloya inmek için öneriler almak mümkün olmaktadır.

AQUALERT UYGULAMASI NEDİR?

Aqualert uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Gün içerisinde su içmeyi unutan kadınlar için hazırlanmış olan bu uygulama sayesinde kadınların boy ve kilolarına göre günlük tüketmeleri gereken su miktarını belirlemek ve gün içerisinde hatırlatmalar alarak su içmeyi desteklemek sağlanmaktadır.

7 MİNUTE WORKOUT FOR WOMEN UYGULAMASI NEDİR?

7 Minute Workout For Women uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Egzersiz yapmak isteyen kadınlara yönelik olarak hazırlanmış olan bu uygulama kapsamında birbirinden işe yarayan egzersiz hareketleri bir arada sunulmaktadır. Uygulama içerisinde yer alan egzersiz hareketlerini uygulayan kadınlar kısa sürede fit bir vücuda sahip olabileceklerdir.

AWESOME NOTE 2 UYGULAMASI NEDİR?

Awesome Note 2 uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Kadınların önemli notları unutmaması için hazırlanmış olan bu uygulama sayesinde her türlü notu, fotoğrafı ve albümü güvenli bir şekilde saklamak mümkündür.

THİNK DİRTY UYGULAMASI NEDİR?

Think Dirty uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Bu uygulamanın temel amacı, kozmetik ürünü satın alacak olan kadınlara alacakları ürün içerisinde yer alan zararlı maddeleri göstermektir. Oldukça yararlı bir uygulama olarak gösterilebilecek bu uygulama, kadınların oldukça işine yarayacaktır.

NİKE + TRAİNİNG CLUB UYGULAMASI NEDİR?

Nike + Training uygulaması, her kadının telefonunda mutlaka olması gereken uygulamalardan birisidir. Fit görünüme sahip olmak isteyen kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmış olan bu uygulama üzerinden birbirinden işe yarayan 100‘ den fazla antrenmanı bir arada bulmak ve kısa sürede fit bir vücuda sahip olmak mümkün olmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

85
834 Paylaşım, 85 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir