Halkbank 50 Bin TL İhtiyaç Kredisini 5 Paket Halinde Veriyor


71
757 Paylaşım, 71 points

Kredi kampanyalarına bomba gibi kampanyalar ile destek veren bankalardan birisi hiç kuşkusuz Halkbankası’dır. 2019 yılında Halkbank 50 bin lira ihtiyaç kredisini 60 ay vadeli olarak müşterilerine 5 paket halinde sunuyor. Daha önce sadece devlet memurlarına özel kredi uygulayan banka artık herkese düşük faiz uygulaması başlattı. Halkbankası faiz oranları % 0.10 ile 0.15 arasında indirim sağlayan Halkbank ön başvurularını internetten 3 adımda kabul etmektedir.  Müşteri portföyünü genişleten Halkbank devlet bankası olmasından dolayı ciddi faiz indirimi başlattı. 5 paket halinde sunulan krediyi

Maaşını Halkbanktan alanlara özel: Maaşını düzenli olarak Halkbankası’dan alanlar özel bir pakettir. Maaşını bu bankadan alanlar en az % 0.10 daha düşük faizle bireysel kredi çekebilir.

Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi: Tüm emekliler için oluşturulan kredi paketidir. Maaşınızı bu bankadan almasanız bile bu kredi paketi ile % 0.9 daha düşük faiz oranı ile kredi çekebilirsiniz.Kamu Çalışanlarına Özel Kredi: Kamuda görevli olan amir, memur kesimi için oluşturulan kredi paketidir. Bu kategoride yer alan memurlar kredi oranlarına göre % 0.5 ile % 0.10 varan faiz indiriminden yararlanabilir.

Özel Sektör Çalışanlarına Özel Kredi: Özel sektörde çalışan kadrolu ya da sigortalı çalışanlar için oluşturulan özel kredi paketidir. Bu kategoride yer alan kişilerde % 0.5 faiz indiriminden yararlanabilir.

Hızlı Kredi: Tüm ülke vatandaşları için oluşturulan kredi türüdür. Hızlı bir şekilde finansman sağlamak isteyenlere sağlanan kredi türüdür.

Halkbank 50 bin lira ihtiyaç kredisini çekebilmek için düzenli maaşınızın olması gerekir. Kredi notunuzun yeterli seviyede olması gerekir. Kredi notunuzun 1300 puan üzerinde olması gerekir. 1300 puan altında olan kişiler kredi çekerken ipotek ve kefil bulundurmaları gerekir. Kredi başvurularını banka şubelerinden ve internet kanalından yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra banka sizden bir takım evraklar ister. Bankanın istediği evrakları getirerek kredinizi hemen çekebilirsiniz. Kredi hesaplamaları yapılırken sigorta kesintisi hesaplanır. Sigorta kesintisi aldığınız kredi miktarına ve kredi vadesine göre değişir. Halkbank 50 bin liralık kredi paketi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için en yakın Halkbank şubelerine gelebilirsiniz. Şubelerde kredi çekmek için yeterli kredi notuna sahip olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

71
757 Paylaşım, 71 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
101
Şaşkın
Başarısız Başarısız
67
Başarısız
Komik Komik
56
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
109
Helal Olsun!
lol lol
17
lol
Aşk Aşk
137
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
101
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
62
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

2 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir