Hadi Bilgi Yarışması Joker Kazanma Yolları


60
584 Paylaşım, 60 points

Para kazanmanın bin bir türlü yolu var. Bilgi yarışmaları da para kazanmak için sıklıkla tercih edilen yöntemlerden birisi. İnternet üzerinden ödül dağıtan en ünlü bilgi yarışması Hadi Bilgi Yarışması olarak gösterilebilir. Bu yarışmada en önemli detaylardan birisi jokerler. Bu yazımızda Hadi Bilgi Yarışması Joker Kazanma Yolları hakkında bilgi vereceğiz.

Son dönemin en popüler bilgi yarışmalarından birisi olan Hadi Bilgi Yarışması, her geçen gün popülerliğini biraz daha artırıyor. İnternet üzerinden canlı yayın yapan bu yarışmaya binlerce kişi katılıyor ve ödül kazanma şansına sahip oluyor. Hadi bilgi yarışmasından en avantajlı olan kişiler, jokere sahip olan kişiler.HADİ BİLGİ YARIŞMASI NEDİR?

Hadi Bilgi Yarışması, Türkiye’nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışmasıdır. Günde iki kez uygulama üzerinden açılan canlı yayında 12 adet soru sorulur. Sunucunun sorduğu sorulara belirtilen süre içerisinde cevap vermek gerekir. Soruların tamamını doğru cevaplayan yarışmacılar, büyük ödülü paylaşarak para kazanma şansına sahip olur.

Hadi bilgi yarışmasının her bölümünde farklı ödüller konur. Söz konusu ödülü tüm soruları bilen tüm yarışmacılar kazanırlar. Yarışmanın sonucunda 10 kişi kazandı ise büyük ödül 10 kişi arasında paylaşılır, 1000 kişi kazandı ise 1000 kişi arasında paylaşılır.

HADİ BİLGİ YARILMASINA NASIL KATILIRIM?

Hadi bilgi yarışmasına katılmak için Hadi uygulamasının uygulama mağazası üzerinden cep telefonuna indirilmesi gerekir. Uygulama indirildikten sonra yarışma için belirlenen saatte uygulamaya giriş yaparak canlı yayında yarışmaya dahil olmak gerekir.

Tamamen ücretsiz olan Hadi bilgi yarışmasında sunucu canlı yayında soruları tek tek sorar ve yarışmacılara belirli bir süre tanınır. Bu süre içerisinde yarışmacılar kendilerine yöneltilen şıklardan birisini işaretler. Doğru cevaplayan yarışmacılar diğer soruya geçerken yanlış cevaplayan yarışmacıların sistemi kapatılır.

HADİ BİLGİ YARIŞMASI JOKER KODU NASIL KAZANILIR?

Hadi bilgi yarışmasında sorularda zorlananlar için bazı joker hakları sunulmaktadır. Hadi joker kodu her gün farklı yollarla verilir. Yarışmacılar bazen Instagram sayfasından, bazen BİP uygulamasından, bazen ise Fizy – Dergilik gibi uygulamalar üzerinden kolayca joker koduna ulaşabilir.

Hadi bilgi yarışması joker kodu, yarışmacıların bilmedikleri soruları kolayca geçmesini ve yarışmaya devam etmesini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Soru sırasında ekrana gelen “Joker kullan” seçeneğini belirleyen yarışmacılar, bu sayede yarışmaya daha rahat devam etmektedir.

HADİ BİLGİ YARIŞMASI JOKER KAZANMA YOLLARI NELERDİR?

Hadi bilgi yarılması joker kazanma yolları 3 farklı şekilde gösterilebilir. Bu yollar şu şekildedir;

  • Referans kodu
  • Joker kodu
  • Para ile joker satın alma

HADİ BİLGİ YARIŞMASI REFERANS KODU İLE JOKER KAZANMA NASIL YAPILIR?

Hadi bilgi yarışması referans kodu ile joker kazanma, en basit yöntemlerden birisidir. Bu yöntem ile joker kazanmak için yarışmacıların referans olarak arkadaşlarını yarışmaya davet etmesi gerekmektedir.  Yarışmacının oyuna davet ettiği her yeni yarışmacı için 1 joker kazanma hakkı bulunur.  Bunun için yarışmaya dahil olan kişilerin referans kodunu girmesi gerekmektedir.

Referans kodunu girmek için onunun ana ekranında sol üst köşede yer alan üç noktalı yere dokunarak “Referans kodunu Gir” yazan bölüme tıklamak ve açılan kutucuğa arkadaşın adını girmek yeterli olacaktır.

HADİ BİLGİ YARIŞMASI JOKER KODU İLE JOKER KAZANMA NASIL YAPILIR?

Hadi bilgi yarılması joker kodu ile joker kazanma, ücretsiz yollardan birisidir. Bu yöntemde yarışmacıların Hadi Live oyununa ait resmi Instagram hesabı olan @hadioynalive hesabını takip etmesi yeterli olur. Bu Instagram sayfası üzerinden yayınlanan ücretsiz joker kodları alınarak kolaylıkla kullanılabilir.

HADİ BİLGİ YARIŞMASI PARA İLE JOKER SATIN ALMA İLE JOKER KAZANMA NASIL YAPILIR?

Hadi bilgi yarışması para ile joker satın alma ile joker kazanma ücretli olarak kullanılan yöntemdir. Bu yöntemde yarışmacılar ücret ödeyerek istedikleri kadar joker satın alabilir. Hadi uygulamasını indiren yarışmacılar, uygulamanın ana ekranında sağ alt köşede yer alan “Joker Kazan” butonuna tıkladıktan sonra açılan ekran üzerinden joker satın alabilir.

Joker satın almak isteyen yarışmacılar 5 adet joker için 6,99 TL, 12 adet joker için 12,99 TL ücret ödemek zorundadır. Ücretin ödenmesinin ardından yarışmacının seçtiği kadar joker yarışma sırasında hesabına eklenecek ve kullanımına açılacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

60
584 Paylaşım, 60 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir