Günde 20 Dolar Kazandıran Ek İş Fikirleri


59
585 Paylaşım, 59 points

Çalıştığı iş üzerinden istediği kadar kazanç elde edemeyen birçok kişi ek gelir kaynaklarından faydalanarak aylık kazancını artırmaya çalışmaktadır. Ek gelir kaynağı olarak düşünülen birçok işten günlük oldukça iyi kazanç elde edilebilmektedir. Birçok kişi günlük 20 dolar kazanarak ek iş yapmaktadır. Bu yazımızda Günde 20 Dolar Kazandıran Ek İş Fikirleri hakkında bilgi vereceğiz.

Aylık yapılan işten elde edilen kazancın yeterli olmadığı durumlarda günlük 20 dolar kazandırabilecek ek işleri yaparak aylık kazanç artırılabilir. Günlük 20 dolar ücretle yapılabilecek çok sayıda ek iş bulunmaktadır.GÜNDE 20 DOLAR KAZANDIRAN EK İŞ FİKİRLERİ NELERDİR?

Günde 20 Dolar Kazandıran Ek İş Fikirleri şu şekilde sıralanır;

 • Web tasarım işi yapmak
 • Çocuk bakıcılığı yapmak
 • Düğün fotoğrafçılığı yapmak
 • Bar personelliği yapmak
 • Satış ortaklığı yapmak
 • Özel ders vermek
 • WordPress danışmanlığı yamak
 • Bilgisayar tamir etmek
 • Tercümanlık yapmak
 • Boya yapmak
 • Figüranlık yapmak
 • Seyyar satıcılık yapmak
 • Anketörlük yapmak
 • Müzik ve dans eğitimi vermek

WEB TASARIMI İŞİ YAPARAK GÜNDE 20 DOLAR NASIL KAZANILIR?

Web tasarımı işi yaparak günde 20 dolar kazanmak mümkündür. Web tasarımcıları günlük ve saatlik çalışma karşılığında ücret üzerinden çalışılan ve en çok tercih edilen ek iş fikirlerinden birisidir. İnternet dünyasının her geçen gün daha fazla gelişmesi sayesinde popülerliğini korumaya devam eden web tasarımı işi sayesinde her gün 20 dolar kazanmak mümkündür. Birçok firma, web sitesini kurmak için web tasarımcıları ile çalışmaktadır.

ÇOCUK BAKICILIĞI YAPARAK GÜNDE 20 DOLAR NASIL KAZANILIR?

Çocuk bakıcılığı yaparak günde 20 dolar kazanmak mümkündür. Boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler çocuk bakarak günlük kazanç elde edebilirler. Gün içerisinde saatlik ya da yarım günlük çocuk bakımı karşılığında 20 dolar kazanç elde etmek mümkündür. Bu sayede aylık kazanca iyi bir ek gelir elde edilebilir.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI YAPARAK GÜNDE 20 DOLAR NASIL KAZANILIR?

Düğün fotoğrafçılığı yaparak günde 20 dolar kazanmak mümkündür. Profesyonel bir fotoğraf makinesine sahip olan ve bu makineyi doğru şekilde kullanabilen herkesin yapabileceği bu ek iş sayesinde kısa sürede ek gelir elde etmek mümkündür. Makine kullanmayı bilmeyenlerin birkaç haftalık kurs ile iyi bir fotoğrafçı olması da mümkündür. Özellikle düğün fotoğrafçılığında oldukça iyi kazanç elde edilebilir. Düğün sezonlarında hafta sonları yapılabilecek bu iş sayesinde günlük 20 dolardan daha fazla para kazanılabilir.

BAR PERSONELLİĞİ YAPARAK GÜNDE 20 DOLAR NASIL KAZANILIR?

Bar personelliği yaparak günde 20 dolar kazanmak mümkündür. Bar ve kafe türü işletmelerde çalışarak birçok kişi ek gelir elde etmektedir. Genel olarak saatlik ya da yarım günlük olarak çalışılan bu tür yerlerde günde 20 dolardan fazla kazanç elde edilebilmektedir. Bar ve kafe gibi işletmelerde yapılabilecek birçok iş bulunabilir.

SATIŞ ORTAKLIĞI YAPARAK GÜNDE 20 DOLAR NASIL KAZANILIR?

Satış ortaklığı yaparak günde 20 dolar kazanmak mümkündür. Evden çıkmadan ek gelir elde etmek isteyenler için doğru seçenek olarak gösterilebilecek olan satış ortaklığı, büyük internet siteleri ya da mağazalar ile iş birliği yaparak para kazanmayı sağlamaktadır. Satış ortaklığında mağazanın ya da alışveriş sitesinin ürünlerini sosyal medya hesaplarında yayınlamak ve verilen link üzerinden alışveriş yapılmasını desteklemek kazanç elde etmek için yeterli olacaktır.

ÖZEL DERS VEREREK GÜNDE 20 DOLAR NASIL KAZANILIR?

Özel ders vererek günde 20 dolar kazanmak mümkündür. Özel ders vermek uzun yıllardır tercih edilen en iyi ek iş seçeneklerinden birisidir. Ders verilebilecek bir alana hakim olan herkesin yapabileceği bu ek iş sayesinde günde 20 dolardan fazla kazanç elde edilebilecektir. Özellikle matematik ve dil konusunda sıklıkla özel ders talep edilmektedir.

WORDPRESS DANIŞMANLIĞI YAPARAK GÜNDE 20 DOLAR NASIL KAZANILIR?

WordPress danışmanlığı yaparak günde 20 dolar kazanmak mümkündür. Günümüzde birçok internet sitesi wordpress tabanlı olarak çalışmaktadır. Bu nedenle site kurmak ve ideresini sağlamak için wordpress danışmanlığına çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. WordPress ile kurulan siteler hakkında bilgi sahibi olan herkes, bu bilgisi sayesinde ek gelir elde edebilir.

BİLGİSAYAR TAMİRCİLİĞİ YAPARAK GÜNDE 20 DOLAR NASIL KAZANILIR?

Bilgisayar tamirciliği yaparak günde 20 dolar kazanmak mümkündür. Bilgisayar en çok kullanılan elektronik cihazlardan birisi olduğu için sıklıkla arıza vermektedir. Bu tür cihazların tamiri için profesyonel kişilerden destek alınması gerekmektedir. Bilgisayar tamirinden anlayan kişiler bu tecrübeleri sayesinde kısa sürede ek gelir elde etmeye başlayacaklardır.

TERCÜMANLIK YAPARAK GÜNDE 20 DOLAR NASIL KAZANILIR?

Tercümanlık yaparak günde 20 dolar kazanmak mümkündür. Dil konusunda yeteneği olan kişiler, bu bilgilerini ek gelire kolaylıkla dönüştürebilmektedir. Başta İngilizce olmak üzere birçok dil konusunda tercümanlık yaparak ek gelir elde edilebilmektedir. Tercümanlık sayesinde günlük 20 dolardan fazla kazanç elde edilebilir.

BOYA YAPARAK GÜNDE 20 DOLAR NASIL KAZANILIR?

Boya yaparak günde 20 dolar kazanmak mümkündür. Boya yapmak hem incelik hem de beceri isteyen bir iştir. Bu nedenle herkes boya yapma konusunda yeteneğe sahip değildir. Evini boyatmak isteyen birçok kişi, bu iş için boya konusunda deneyimli kişileri tercih etmektedir. Boyadan anlayan kişiler bu yetenekleri sayesinde kısa sürede kazanç elde etmeye başlayacaktır.

FİGÜRANLIK YAPARAK GÜNDE 20 DOLAR NASIL KAZANILIR?

Figüranlık yaparak günde 20 dolar kazanmak mümkündür. Rol yapma konusunda yetenek sahibi olan kişiler, bu yetenekleri sayesinde figüranlık yaparak ek gelir elde edebilirler. Bunun için ajanslara kayıt yaptırmak yeterli olacaktır. Günlük sahnelerde rol almak için görevlendirilen figüranlar, bu sayede günlük ek gelir elde edebilirler.

SEYYAR SATICILIK YAPARAK GÜNDE 20 DOLAR NASIL KAZANILIR?

Seyyar satıcılık yaparak günde 20 dolar kazanmak mümkündür. Günümüzde birçok farklı ürün üzerinden seyyar satıcılık yapılmaktadır. Bu alanda ek gelir elde etmek isteyenler için öncelikle doğru yerde doğru ürünün satışını yapmak konusunda dikkatli olmak gerekmektedir. Doğru tercihler sayesinde seyyar satıcılık üzerinden kısa sürede oldukça iyi kazançlar elde edilebilir.

ANKETÖRLÜK YAPARAK GÜNDE 20 DOLAR NASIL KAZANILIR?

Anketörlük yaparak günde 20 dolar kazanmak mümkündür. Günümüzde birçok şirket, çalıştırdığı elemanlar üzerinden anket yaptırarak birçok konuda bilgi sahibi olmaktadır. Anket şirketleri üzerinden bu işi yapanlar anket başına kazanç elde ederek ek gelir sahibi kolaylıkla olacaktır.

MÜZİK VE DANS EĞİTMENLİĞİ YAPARAK GÜNDE 20 DOLAR NASIL KAZANILIR?

Müzik ve dans eğitmenliği yaparak günde 20 dolar kazanmak mümkündür. Günümüzde birçok kişi müzik ya da dans konusunda eğitim almak istemektedir. Bu işi profesyonel olarak yapan kişiler, ek gelir elde etmek için eğitmenlik yapabilirler. Eğitmenlik sayesinde günlük olarak birkaç saat çalışarak kısa sürede ek gelir elde etmek mümkün olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

59
585 Paylaşım, 59 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
109
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
25
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
109
Kazandım!
Pinar

3 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir