GTA 5 Çevrimiçi Oyun Oynayarak Para Kazanma


59
576 Paylaşım, 59 points

Rockstar’ ın en popüler oyunu dendiğinde akla ilk gelen GTA 5, dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Serinin önceki oyunlarına göre çıtayı oldukça yükselten bu oyun içerisinde çevrim içi oynayarak para kazanmak mümkün. Bu yazımızda GTA 5 Çevrimiçi Oyun Oynayarak Para Kazanma hakkında bilgi vereceğiz.

GTA 5 oyunu çıktığı günden bu yana oyun tutkunlarından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Oyunun en can alıcı noktalarından birisi ise çevrim içi oynanması ile kolayca para kazanılıyor olması. GTA 5 çevrim içi oyun oynayarak para kazanmak isteyenlerin öncelikle bu işi nasıl yapacaklarını bilmeleri gerekiyor.GTA 5 ÇEVRİMİÇİ OYUN OYNAYARAK NASIL PARA KAZANILIR?

GTA 5 Çevrimiçi Oyun Oynayarak Para Kazanmak isteyen oyun severlerin öncelikle bilmeleri gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Oyun içi para kazanmak için doğru adımlarda ilerlemek gerekmektedir. GTA 5 çevrim içi oyunda para kazanmak için ölüm maçları, görevler, farklı oyun modları kullanmak akıllıca olacaktır.

GTA 5 Çevrimiçi Oyun Oynayarak nasıl para kazanılır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

 • Double Para Etkinlikleri
 • Heists
 • Doomsday Heist
 • Special Cargo
 • Vehicle Cargo
 • Air Freight Cargo
 • Gunrunning
 • Motorcycle Club
 • Nightclubs
 • Vıp Work
 • Premium Races
 • Time Trials
 • Daily Objectives

GTA 5 ÇEVRİM İÇİ DOUBLE PARA ETKİNLİKLERİ ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR?

GTA 5 çevrim içi Double Para Etkinlikleri üzerinden para kazanmak mümkündür. Rockstar her hafta araç kargo satışları üzerinden oyuncular apara kazanma hakkı vermektedir. Çifte para haftası olarak adlandırılan bu etkinlikler üzerinden çok yüksek kazanç elde etmek mümkündür.

GTA 5 ÇEVRİM İÇİ HEİSTS ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR?

GTA 5 çevrim içi Heists üzerinden para kazanmak mümkündür. Saatte 400 bin dolar kazanma şansı veren bu yöntemde oyuncuların üst düzey dairede soygun planlama odasına girmesi ve soygun seçmesi gerekmektedir. Soygunu host olarak başlatmak için öncelikle bir ön ödeme yapmak gerekmektedir.

Bu para kazanma yöntemi için 4 kişilik bir ekip gerekmektedir. Bu nedenle oyuncunun 3 arkadaşını davet etmesi gerekecektir. Bu yöntem sayesinde oyuncu saatte en fazla karı elde etme şansına sahip olacaktır.

GTA 5 ÇEVRİM İÇİ DOOMSDAY HEİST ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR?

GTA 5 çevrim içi Doomdsday Heists üzerinden para kazanmak mümkündür. Saatte 300 bin dolar kazandıran bu yöntemde oyuncuların tesiste bulunan soygun planlama odasına girmesi ge soygun hareketi seçmesi gerekmektedir. Ön ödemeli yöntemlerden birisi olan bu yöntemde para kazanmak için gerekli soygun görevini çevrim içi 1 – 3 arkadaş ile gerçekleştirmek gerekmektedir.

Görevi ne kadar az oyuncu ile tamamlanırsa, görev sonunda elde edilecek olan kazanç o kadar yüksek olmaktadır. Ancak bu durumda daha zor bir görevi ve daha fazla enerji harcamayı göze almak gerekmektedir.

GTA 5 ÇEVRİM İÇİ SPECİAL CARGO ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR?

GTA 5 çevrim içi Special Cargo üzerinden para kazanmak mümkündür. Saatte 200 bin dolar kazandırn bu yöntemde oyuncuların etkileşim menüsü üzerinden SecuroServ seçeneği ile bir CEO olarak kuruluş başlatması gerekmektedir. Kuruluş başlatıldıktan sonra oyuncu ofisinde bulunan bilgisayara giderek “Special Cargo” seçeneğini belirledikten sonra kasaları taşıyarak para kazanmaya başlayacaktır.

Oyun süresince ne kadar fazla kasa taşınarak depoya teslim edilirse o kadar yüksek kazanç elde etmek mümkün olmaktadır. Bu nedenle yardımcı olacak arkadaş varsa çevrim içi yardım istemek oldukça akıllıca olacaktır.

GTA 5 ÇEVRİM İÇİ VEHİCLE CARGO ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR?

GTA 5 çevrim içi Vehicle Cargo üzerinden para kazanmak mümkündür. Saatte 300 bin dolar kazanma şansı veren bu yöntemde yine kargo taşımacılığı üzerinden para kazanılmaktadır. Bunun için etkileşim menüsü üzerinden SecureServ seçeneği içe bir CEO olarak kuruluş başlatması gerekmektedir. Kuruluş başlatıldıktan sonra oyuncu ofisinde bulunan bilgisayara giderek “Vehicle Cargo” seçeneği belirlendikten sonra kasaları taşıyarak para kazanmaya başlayacaktır.

Oyun süresince araç deposu 10 standart aralıklı ve 10 orta menzilli araçla doldurmadan görev tekrar edilmelidir. Belirli bir süre sonra üst seviye araç verilecek olan görev üzerinden çevrim içi olarak arkadaşlardan yardım alarak daha kolay bir şekilde tamamlamak mümkündür.

GTA 5 ÇEVRİM İÇİ AİR FREİGHT CARGO ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR?

GTA 5 çevrim içi Air Freight Cargo üzerinden para kazanmak mümkündür. Saatte 150 bin dolar kazanma şansı veren bu yöntemde etkileşim menüsü üzerinden bir organizasyonu SecuroServ seçeneği üzerinden VIP ya da CEO olarak başlatmak gerekmektedir.

Görev başlatıldıktan sonra kargo tipini seçerek alınacak olan yükleri hangara teslim etmek gerekmektedir. Her kargo başına kar elde ederek kısa sürede para kazanmak mümkün olacaktır.

GTA 5 ÇEVRİM İÇİ GUNRUNNİNG ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR?

GTA 5 çevrim içi Gunrunning üzerinden para kazanmak mümkündür. Saatte 80 bin dolar kazanma şansı veren bu yöntemde etkileşim menüsünde bir kuruluşu seçerek SecuroServ seçeneği üzerinden VIP ya da CEO olarak başlatmak gerekmektedir. Görev başlatıldıktan sonra sığınakta yer alan dizüstü bilgisayara giderek öncel “resupply” ardından “Steal Supplies” ya da “Buy Supplies” seçilmelidir.

Seçimin ardından başlayacak olan görev kapsamında verilen malzemeler ile üretime başlamak ve hazırlanan malzemeleri stoklayarak teslimatını yapmak gerekmektedir. Satış görevi aşamasında çevrim içi arkadaşlardan yardım istemek çok daha akıllıca olacaktır.

GTA 5 ÇEVRİM İÇİ MOTORCYCLE CLUB ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR?

GTA 5 çevrim içi Motorcycle Club üzerinden para kazanmak mümkündür. Saatte 80 bin dolar kazanma şansı veren bu yöntemde etkileşim menüsü üzerinden başkan olarak Motosiklet Kulübü başlatmak gerekmektedir. Görev başlatıldıktan sonra malzeme tedariki ve ardından üretim aşamalarına geçilecektir.

Görevi alan oyuncu iş merkezinde bulunan dizüstü bilgisayarı üzerinden üretim, dağıtım ve teslimat aşamalarını kontrol edebilecektir. Bu görevde en fazla kazanç kokain üretimi üzerinden sağlanmaktadır. Ancak satış aşaması çok daha uzun sürmektedir.

GTA 5 ÇEVRİM İÇİ NİGHTCLUBS ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR?

GTA 5 çevrim içi Nightclubs üzerinden para kazanmak mümkündür. Saatte 40 bin dolar kazanma şansı veren bu yöntemde VIP alanda bulunan gece kulübündeki bilgisayara gitmek gerekmektedir. Bilgisayardan “Warehouse Management” seçildikten sonra mevcut ürünlerden biri tanesine teknisyen atamak gerekmektedir.

Bu görevde motosiklet kulüplerine, silahlı sığınaklara ve kargo ambarlarına bağlı olarak 5 teknisyen görevlendirmek ve malların satışlarını yaptırmak gerekmektedir. Malların satış oranına göre kazanç elde edilmeye başlanacaktır.

GTA 5 ÇEVRİM İÇİ VIP WORK ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR?

GTA 5 çevrim içi VIP Work üzerinden para kazanmak mümkündür. Saatte 150 bin dolar kazanma şansı veren bu yöntemde etkileşim menüsü üzerinden SecuroServ seçeneği ile VIP ya da CEO olarak bir kuruluş açmak gerekmektedir.

Kuruluş açıldıktan sonra gelecek olan görevlerle para kazanmaya başlamak mümkün olacaktır. Bu yöntemde oyuncuya görevler sırası ile gelecek ve görevde talep edilen işin eksiksiz şekilde yapılması istenecektir.

GTA 5 ÇEVRİM İÇİ PREMİUM RACES ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR?

GTA 5 çevrim içi Premium Races üzerinden para kazanmak mümkündür. Saatte 80 bin dolar kazanma şansı veren bu yöntemde haritadan altın dublörlü tekerleğin olduğu yarış yerine gitmek ya da harita üzerinden bir iş başlatmak gerekmektedir.

Başlatılan iş lobisinde 8 oyuncu olduğu zaman oyun bankası oyuncudan 20 bin dolar alacak ve ardından yarışı başlatacaktır. Her yarış başı para kazanacak olan oyuncu, bu yarışı düzenleyen ya da yarışan olarak kazanç elde edecektir.

GTA 5 ÇEVRİM İÇİ TİME TRİALS ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR?

GTA 5 çevrim içi Time Trials üzerinden para kazanmak mümkündür. Saatte 50 bin dolar kazanma şansı veren bu yöntemde harita üzerinden mor kronometre simgesi olan zaman denemesi alanına gidilmelidir.

Alana gidildikten sonra oyuncu kendisini hazır hissettiği zaman en kısa sürede bitiş çizgisine ulaşmak için mücadele etmek zorundadır. Yarışı başarılı şekilde tamamlayan oyunculara 50 bin dolar para ödülü verilmektedir.

GTA 5 ÇEVRİM İÇİ DAİLY OBJECTİVES ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR?

GTA 5 çevrim içi Daily Objectives üzerinden para kazanmak mümkündür. Saatte 1,6 milyon bin dolar kazanma şansı veren bu yöntemde etkileşim menüsü üzerinden “Daily Objective” seçilmelidir. Ardından o gün içerisinde oyuncunun tamamlaması gereken 3 hedef gösterilecektir.

Her görevin tamamlanması sonrasında 25 bin dolar ödül verilmektedir. Zor olan görevleri tamamlamak için oyuncular çevrim içi olarak arkadaşlarından yardım talep edebilmektedir. Oyuncu bu görevlere her gün devam ederse ve tamamlarsa bonus ödüller kazanmayı da hak edecektir. 28 günün sonunda tüm görevleri tamamlayan oyunculara toplamda 1,6 milyon dolar para ödülü verilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

59
576 Paylaşım, 59 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir