Gitti Gidiyor Cardfinans Kampanyası Nedir, Detayları Nelerdir?


78
764 Paylaşım, 78 points

Finansbank, bankasına ait olan kredi kartını kullanan müşterilerine birbirinden renkli kampanyalar sunuyor. Cardfinans kullanıcıları birçok alanda puan, taksit ve indirim fırsatlarından yararlanıyor. Finansbank, son yılların en fazla alışveriş yapılan siteleri ile de bazı dönemler anlaşma yapıyor. Bu sayede kullanıcılar internet üzerinden gerçekleştirdikleri alışverişleri için de fırsatlardan yararlanmış oluyor. Finansbank’ın son anlaşması ünlü internet alışveriş sitesi Gittigidiyor ile oldu. Bu yazımızda Gittigidiyor Cardfinans kampanyası detaylarını sizinle paylaşacağız.

Gittigidiyor, günümüzde en güvenilir ve en fazla tercih edilen internet alışveriş siteleri arasında yer alıyor. Alışverişin güvenle yapılabildiği bu site, kredi kartı kullanıcılarının da en çok uğradığı adreslerden birisi. Bunu göz önünde bulunduran bankalar da gözde sitelerden olan Gittigidiyor ile düzenli olarak anlaşma yapıyor.

Gittigidiyor Cardfinans Kampanyasına Nasıl Katılırım?Finansbank ile Gittigidiyor arasında yapılan kampanyaya katılmak isteyen kredi kartı kullanıcıları öncelikle kampanyaya kayıt yaptırmak zorunda. Bunun için cep telefonundan GITTI, GGFINANS ya da GGIDIYOR yazarak 2273’e göndermek yeterli oluyor. Gelen onay mesajının ardından alışverişe başlanabilir.

Alışveriş yapacak kişiler Gittigidiyor sitesine girdikten sonra anlaşma kapsamında geçerli olan ürünlerden alışveriş yapabilir. Alışverişin ardından belirlenmiş olan tutarı yakalayanlara otomatik olarak indirim yapılacaktır. Cardfinans ile Gittigidiyor üzerinden yapılacak alışverişlerde, 100 TL para puan kazanma hakkı bulunur.

Gittigidiyor Cardfinans Kampanyası Avantajları Nelerdir?

Kampanya kapsamında belirlenmiş tarihler arasında Gittigidiyor üzerinden belirlenmiş ürünler için yapılacak alışverişlerde 500 – 999 TL arasındaki alışverişler için 50 TL para puan, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 100 TL para puan kazanılır.

Gittigidiyor Cardfinans Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Finansbank tarafından hazırlanmış olan bu kampanyadan tüm bireysel Cardfinans kart kullanıcıları yararlanabilir. Kartın bireysel olması zorunludur. Bireysel olmayan kartlar, banka kartları, sanal kartlar, ticari kartlar, Fix kart ve önceden kazanılmış para puanlar bu kampanyaya dâhil edilemez.

Gittigidiyor Cardfinans Kampanyasından Kazanılan Para Puanlar Ne Zaman Kullanılabilir?

Kampanya dâhilinde Cardfinans kullanıcılarının kazanmış olduğu 100 TL para puanlar, Haziran ayı içerisinde karta yüklenir. Para puanların harcanması için Ağustos ayına kadar süre bulunmaktadır. Bu süre içerisinde kullanılmamış olan para puanlar silinecektir.

Gittigidiyor Cardfinans Kampanyası Hangi Ürünlerde Geçer Değildir?

Finansbank tarafından kredi kartı kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış bu kampanyanın geçerli olmadığı ürünler şu şekilde sıralanabilir;

  • Mücevher
  • Takı
  • Saat
  • Altın ve pırlanta
  • Otomobil
  • Motosiklet

Kampanya kapsamında en az 500 TL tutarında alışveriş yapmak gereklidir. Alışveriş tutarı bu rakamın altına düştüğü zaman para puan kazanım hakkı kaybolacaktır. Aynı şekilde iade işlemlerinde de tutar 500 TL’nin altına inerse yüklenmiş olan para puan geri alınacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

78
764 Paylaşım, 78 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
96
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir