Geleceği Olan Coinler Hangileridir?


48
484 Paylaşım, 48 points

Kripto para sektörü, son yılların en ilgi gören yatırım alanlarından birisi haline geldi. Kripto para sektöründe çok sayıda yatırım yapılabilecek coin bulunuyor. Bu coinlerin bazıları girişimcilere çok kazanç getirirken bazıları ise gelecekte oldukça kazanç sağlayacak gibi görünüyor. Bu yazımızda Geleceği Olan Coinler Hangileridir? Sorusuna cevap vereceğiz.

Coinler ile birlikte alt coniler de yakaladıkları yükseliş ile yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bitcoin başta olmak üzere birçok coin üzerinden ciddi kazançlar elde etmek mümkün hale geldi. Kripto para yatırımı yapacaklar geleceğin coinlerini araştırmaya devam ediyor.GELECEĞİ OLAN COİNLER HANGİLERİDİR?

Geleceği Olan Coinler şu şekilde sıralanır;

  • Tezos (XTZ)
  • Ripple (XPR)
  • Nano (NANO)
  • Binance Coin (BNB)
  • Musicoin (MUSIC)
  • Burst (BURST)
  • Steem (STEEM)
  • Civic (CVC)

TEZOS COİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Tezos Coin, geleceği olan coinlerden birisi olarak gösterilebilir. Son dönem kripto para piyasasının önemli coinlerinden birisi olarak gösterilebilecek olan Tezos coin, özellikle video oyunları ve film satın almada kullanıldığı için de her geçen gün daha fazla ilgi görmeye devam ediyor. Piyasa analizcilerinin de dikkatini çeken bu coin, 2021 yılında gördüğü ilgiyi ilerletme ve geleceğin başarılı coinlerinden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

RİPPLE COİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Ripple Coin, geleceği olan coinlerden birisi olarak gösterilebilir. Yarı merkezli olarak hizmet veren Ripple, kripto piyasasında XRP adı altında işlem görmektedir. Şirketin periyotları doğrultusunda piyasaya sürülen bu coin, geçmişten bugüne kadar çok kazandıran coinlerden birisi olarak ilgi görmeye devam etmektedir. Gelecek için önemli anlaşmalara imza atan Ripple coin, gelecekte de yatırımcılara ciddi kazançlar sağlayacak gibi görünüyor.

NANO COİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Nano coin, geleceği olan coinlerden birisi olarak gösterilebilir. Eski adı raiblocks olan Nano, kripto para devi Bitcoin’ den 1000 kat daha hızlı ve anlık transfer fırsatı sunmaktadır. İşlem ücreti bulunmayan bu coin, ileride çok daha fazla borsada işlem görerek geleceği parlak coinlerden birisi olmayı başaracak gibi görünüyor.

BİNANCE COİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Binance coin, geleceği olan coinlerden birisi olarak gösterilebilir. 2017 yılında faaliyetlerine başlayan bu coin, al – sat işlemlerinde sunduğu düşük komisyon sayesinde ilgi görmektedir. Kripto para piyasasında BNB adı altında hizmet veren coin, hızlı bir şekilde yükselmesi ile dikkat çekmektedir. Binance uygulamasının kendi para birimi olması nedeniyle gelecekte de ilgi görecek coinlerden birisi olarak gösterilebilir.

MUSİCOİN COİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Musicoin coin, geleceği olan coinlerden birisi olarak gösterilebilir. Blockchain teknolojisi ile müziği birleştiren bir proje olarak yatırımcılara sunulmuş olan Musicoin, kendi sitesi üzerinden müzik paylaşarak para kazandırmaktadır. Bittrex borsasında da faaliyet gösteren bu coin, diğer coinlerden farklı ve iddialı projesi sayesinde gelecekte adından söz ettirecek gibi görünüyor.

BURST COİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Brust coin, geleceği olan coinlerden birisi olarak gösterilebilir. Yeşil kripto para sloganı ile yatırımcılara sunulan bu coin, madencilik ve para transferi konusunda daha az enerji sarf etmesi sağlamaktadır. Güvenli bir coin olarak sunulan Brust coin sayesinde yatırımcılar güvenli ve ucuz enerjiyi düşük maliyetle kazanmış ve kolay para transferi sağlamış olmaktadır. Bu coin geleceğin coinleri arasında yer almaktadır.

STEEM COİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Steem coin, geleceği olan coinlerden birisi olarak gösterilebilir. Bu coinin internet sitesi üzerinden paylaşım yapabilen kullanıcılar, beğenilen paylaşımları üzerinden para da kazanma şansına sahip olurlar. Poloniex, binance, bittrex gibi ünlü borsalarda işlem gören bu coin, son zamanlarda en düşük seviyelerden alım fırsatı sunmaktadır. Gelecekte çok kazandıracak coinlerden birisi olarak gösterilebilir.

CİVİC COİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Civic coin, geleceği olan coinlerden birisi olarak gösterilebilir. Ethereum altyapılı token olarak piyasaya sürülmüş olan Civic, Bittrex ve Poloniex isimli borsalarda işlem görmektedir. Gelecek sunan coinlerden birisi olarak gösterilen bu coin, uzun vadede kazanç elde etmek isteyenler için tercih sebebi olabilecektir. Bu coini kripto para borsasında CVC adı ile görmek mümkündür.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

48
484 Paylaşım, 48 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir