Geçim Sıkıntısı Çeken Emeklilere Müjdeli Haber! Bütün Emeklilere Geri Ödemesiz 3 Bin TL Verilecek


121
1.2k Paylaşım, 121 points

Emeklilerin yüzünü güldürecek yeni bir destek açıklaması geldi. Özellikle geçim sıkıntısı çeken emeklilere yönelik olarak hazırlanan destek paketi kapsamında bütün emeklilere geri ödemesiz 3 bin TL verilecek. Bu yazımızda Geçim Sıkıntısı Çeken Emeklilere Müjdeli Haber! Bütün Emeklilere Geri Ödemesiz 3 Bin TL Verilecek başlığının detaylarını anlatacağız.

Emeklilerin yüzünü güldürecek destek paketlerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Bankalar tarafından emeklilere verilen maaş promosyon ödemelerine bir yenisi daha eklendi. Bu seferki promosyon açıklaması Şekerbank’ tan geldi.ŞEKERBANK EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ 3 BİN TL VERİYOR

Şekerbank’ tan emeklilerin yüzünü güldürecek yeni bir açıklama geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ ın talimatı sonrasında bankaların verdikleri promosyon ödemesi için her geçen gün yeni kampanyalar hazırlanıyor. Şekerbank, emekli müşterilerinin yüzünü güldürecek yeni bir promosyon açıklaması yaptı.

Yapılan emekli promosyon açıklaması kapsamında Şekerbank emekli müşterilerine 3 bin TL’ye kadar promosyon ödemesi verecek. Bankanın emekli promosyon ödemesini alabilmek için öncelikle emekli maaşını Şekerbank üzerinden alıyor olmak gerekecek.

ŞEKERBANK 3 BİN TL EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ ALMA ŞARTLARI NELERDİR?

Şekerbank 3 bin TL emekli promosyon ödemesi almak isteyen emeklilerin öncelikle banka tarafından belirlenen şartlara uygun olması gerekmektedir.  Şekerbank 3 bin TL emekli promosyon ödemesi alma şartları şu şekildedir;

Şekerbank 3 bin TL emekli promosyon ödemesi almak isteyen emeklilerin maaşlarını Şekerbank şubesine taşıması yeterli olmaktadır. Maaşını Şekerbank ‘a taşıyan ve 3 yıl boyunca bankadan maaş alma sözü vermiş olan tüm emekliler 3 bin TL tutarında promosyon ödemesi alma şansına sahip olacaktır.

ŞEKERBANK 3 BİN TL EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Şekerbank 3 bin TL emekli promosyon ödemesi başvurusunda bulunmak isteyen tüketicilerin başvuru için kendilerine en yakın Şekerbank şubesine gitmesi gerekmektedir. Banka şubesi üzerinden emekli maaşını Şekerbank ‘a taşıyan tüm emeklilere 3 bin TL tutarında emekli promosyon ödemesi yapılacaktır.

Şekerbank 3 bin TL emekli promosyon ödemesi, SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı emeklilerinin tamamını kapsayan bir kampanyadır. Promosyon ödemesi tutarı, maaşını Şekerbank ‘a taşıyan emeklilerin aldıkları emekli maaşı göz önünde tutularak belirlenmektedir.

ŞEKERBANK 3 BİN TL EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ AVANTAJLARI NELERDİR?

Şekerbank 3 bin TL emekli promosyon ödemesini almak için maaşını Şekerbank şubelerine taşıyanların yararlanabilecekleri birçok avantaj bulunmaktadır. Şekerbank 3 bin TL emekli promosyon ödemesi avantajları şu şekilde sıralanır;

 • 3 bin TL’ ye varan promosyon ödemesi almak
 • İlk ay %0 faizli tamamlayan hesap
 • Havale ve EFT işlemlerini ücretsiz yapma
 • Şekerbank ATM’ lerinden ücretsiz limit üstü nakit çekim fırsatı
 • Tüm banka ATM’ leri üzerinden ücretsiz maaş hesabına erişim ve nakit çekim fırsatı
 • Şubelerde işlem önceliği
 • Emekli destek hattından faydalanma
 • Eve teslim maaş uygulaması

ŞEKERBANK 3 BİN TL EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ TUTARLARI NE KADAR?

Şekerbank 3 bin TL emekli promosyon ödemesi tutarları tüm emeklilere göre farklı şekilde belirlenmektedir. Maaş tutarları göz önünde bulundurularak emeklilerin alacakları promosyon tutarları hesaplarına yatırılmaktadır.

Şekerbank 3 bin TL emekli promosyon ödemesi tutarları şu şekilde sıralanıyor;

 • 1,499 TL ve altında emekli maaşı alan emekliler için: 1,500 TL promosyon ödemesi
 • 1,500 TL – 2,499 TL arası maaş alan emeklileri için: 2,250 TL promosyon ödemesi
 • 2,500 TL ve üzeri emekli maaşı alan emekliler için: 3,000 TL promosyon ödemesi

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

121
1.2k Paylaşım, 121 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
13
Şaşkın
Başarısız Başarısız
97
Başarısız
Komik Komik
85
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
13
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
97
Kazandım!
Pinar

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir