Gayri Meşru Para Kazanma Yolları Nelerdir? Gayrimeşru Tavsiyeler…


83
826 Paylaşım, 83 points

İnsanların para kazanabilmesi için emek sarf etmesi ve çalışması gerekir. Alın teri dökmeden kazanç elde etmek mümkün değildir. Ancak bazı insanlar herhangi bir çaba göstermeden kısa sürede zengin olmanın hayallerini kurarlar. Bu kişiler gayri meşru yollardan para kazanmak için çareler ararlar. Bu yazımızda Gayri Meşru Para Kazanma Yolları Nelerdir sorusuna cevap vereceğiz.

Kısa yoldan parayı bulmak ve zengin olmak isteyen kişiler, bir meslek sahibi olup çalışmaktan çok gayri meşru işler yaparak kolay para kazanmanın derdine düşerler. Gayri meşru yollar kullanılarak kısa sürede çok iyi kazanç elde etmek mümkündür. Gayri meşru yollardan para kazanma tavsiyeleri şu şekilde verilebilir.GAYRİ MEŞRU PARA KAZANMA YOLLARI NELERDİR?

Gayri meşru yollardan para kazanma yöntemleri şu şekilde sıralanabilir;

ARABAYI REKLAMLA KAPLATMAK

Arabayı reklamla kaplatarak gayri meşru yollardan para kazanmak mümkündür. Reklam şirketleri her an göz önünde olabilmek için araçlara reklam kaplama işi vermektedir. Aracını reklamla kaplatan kişiler oldukça iyi kazanç elde edeceklerdir.

GİZLİ MÜŞTERİ OLMAK

Günümüzde talep gören gayri meşru işlerden birisi de gizli müşteri olmaktır. Gizli müşteriler çok fazla çalışmamalarına karşılık oldukça iyi kazanç elde ederler. Özellikle kariyer sitelerinde çok fazla gizli müşteri iş ilanına yer verilmektedir.

OTOMAT İŞİ YAPMAK

Gayri meşru işlerden birisi de otomat işi yapmaktır. Kısa yoldan para kazanmak isteyen kişiler işlek bir cadde üzerine kuracağı otomat makineleri ile kısa sürede ciddi kazançlar elde edebilir.

DENEK OLARAK KAZANÇ SAĞLAMAK

Birçok firma, piyasaya sürecekleri ilaç ya da kozmetik ürünler için denek olacak kişileri aramaktadır. Denek olan kişiler, bu ürünleri deneyerek nasıl sonuçlar vereceğini gözlemlemektedir. Gayri meşru yoldan para kazanmak için denek olarak çalışmak oldukça yüksek kazanç sağlayacaktır.

BLOG SİTESİ AÇMAK

Blog sitesi açarak gayri meşru işlerden para kazanmak oldukça kolaydır. Yazma yeteneğine sahip olan kişiler ya da editörle anlaşarak makale yazdıran kişiler açtıkları blog sitesi üzerinden adsense reklamları ile kazanç elde edebilirler.

YOUTUBER OLMAK

Son yılların en popüler gayri meşru para kazanma yöntemi youtuber olmaktır. Youtuber olarak para kazanmak için bir Youtube kanalı açmak ve gerekli gereksiz video çekerek ilgi toplamak yeterlidir. Günümüzde Youtuberlar çok yüksek rakamlarda kazanç elde etmektedir.

İNTERNET SİTESİ ALIP SATMAK

İnternet sitesi alıp satarak gayri meşru yoldan para kazanmak oldukça kolaydır. Belirli sayıda takipçiye sahip olan siteleri satın alıp bir süre elinde tutarak kitlesini daha da artıran kişiler, bu siteleri satarak kazanç elde edebilir.

ŞARKI SATMAK

Şarkı sözü yazıp beste yapabilen kişiler, bu şarkıları satarak kazanç elde edebilir. Şarkı satma ile gayri meşru yoldan para kazanmak oldukça karlı işler arasındadır. Satılan şarkının tutması, kişiyi kısa sürede zengin edebilecektir.

DOMAİN SATMAK

Çok fazla yorulmadan para kazanmanın gayri meşru yollarından birisi de domain satmaktır. Domain satarak para kazanan kişiler önemli isimlere ait siteleri önceden satın alarak zamanı geldiğinde yüksek ücretler karşılığında satışa çıkartabilir.

BAŞKALARININ ÖDEVLERİNİ YAPMAK

Başkalarının ödevini yapmak, gayri meşru para kazanmanın yollarından birisidir. Çok da etik olmayan bu yöntem ile ödev yaparak kolaylıkla para kazanmak mümkündür.

SOSYAL MEDYA FENOMENİ OLMAK

Günümüzün popüler gayri meşru işlerinden birisi olan sosyal medya fenomeni olmak, kolay yoldan para kazananların seçtiği ilk yollardan birisidir. Bakıldığı zaman herhangi bir yeteneğe sahip olmayan bu kişiler, sosyal medya hesapları üzerinden oldukça ciddi kazanç elde etmektedir.

OYUN OYNAYARAK PARA KAZANMAK

Gayri meşru işlerden para kazanmanın en eğlenceli yolu kuşkusuz oyun oynamaktır. Oyun oynayarak para kazanmak için para kazandıran oyunlarda ilerleme kaydetmiş olmak gerekmektedir.

E – TİCARET İŞİ YAPMAK

Gayri meşru yollardan para kazanmak için e – ticaret işi yapılabilir. Çok fazla yorulmadan para kazanmak isteyenler toptan aldıkları ürünleri kurdukları e- ticaret sitesinden karı ile birlikte satarak para kazanabilir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

83
826 Paylaşım, 83 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
64
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
19
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
62
Helal Olsun!
lol lol
107
lol
Aşk Aşk
89
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
64
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
27
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir