Garanti Bankasından Herkese Bayram Ettiren Kredi Kampanyası


74
737 Paylaşım, 74 points

Garanti bankası her bayram olduğu gibi bu bayramda da müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yepyeni bir bayram kredisi paketi ile müşterilerin karşısına çıkıyor. Hesaplı bayram kredisi ile müşterilerinin bayramdaki nakit ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bayram tatilinin 9 gün olması, ihtiyaçların artması nakit ihtiyacının çoğalması insanları bayramda kredi çekmeye teşvik ediyor. Garanti bankası bayram ettiren kredi kapsamında en az 1000 lira en fazla 75 bin lira kredi çekebilirsiniz. Kredi çekim limitinizi belirleyen en temel unsur gelir durumuzdur.

Garanti Bankası Bayram Ettiren Kredi Faiz Oranları

Garanti bankasından bayram kredisi çekecekseniz en az 1000 lirayı 3 ay vade ile çekebilirsiniz. Krediyi en fazla 48 ay vade ile çekebilirsiniz. 48 ay vade ile en fazla 75 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz. Vade seçeneği arttıkça ödeyeceğiniz faiz miktarı artacağı için hesaplamanızı iyi yapıp mümkün olduğunca vadeyi kısa tutmanız önerilir. Bayram ettiren krediyi % 1.29 faiz oranı ile çekebilirsiniz. Bankanın uyguladığı en yüksek faiz oranı ise % 1.44’dür. Faiz oranı kredi limitine ve vadesine göre değişir. Banka kredi üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Garanti Bankası Bayram Ettiren Kredi Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Garanti bankası bayram ettiren krediye başvuru yapmak çok kolaydır. Garanti bankasıyla çalışan bir müşteriyseniz bankaya gitmeden, belge sunmadan kolayca kredi çekebilirsiniz. İnternet bankacılığından ya da cep şubeden kredi çekebilirsiniz. Garanti bankasının maaşlı müşterisi olmayanlar internet bankacılığından en fazla 25 bin lira kredi çekebilir. Maaşlı müşteriler 75 bin liraya kadar kredi çekebilirler. Garanti bankası müşterileri 25 bin lira üstü kredi çekmek için mutlaka şubeye gelmeleri gerekir. Bankaya giderken gelir belgenizi yanınızda götürmelisiniz. Gelir belgeniz olmadan kredi çekemezsiniz.Garanti Bankası Bayram Ettiren Kredi Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Ediyor?

Garanti bankası bayram ettiren kredi başvuruları 31 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek. Kampanya kapsamında cazip faiz ve uzun vadeli ödeme seçeneği ile ekonomik sıkıntısız bir bayram geçirebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyenler garanti cep, garanti internet, garanti şubelerinden ve 444 0 355 numaralı müşteri hizmetlerinden kredi başvurusu yapabilirler.

Bayram Ettiren Kredi Kampanyası Hesaplaması

Bayram ettiren kredi kampanyasında 15 bin, 25 bin 50 bin lira kredi çekenlerin ödeme tablosu şu şekilde belirlenir.

  • 15 bin lira aylık % 2.43 faiz oranı ile 60 ay vadeli çekebilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 532 liradır. Toplam ödeme miktarınız 32. 015 liradır.
  • 25 bin lira aylık % 2.39 faiz oranı ile 60 ay vadeli çekebilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 418 liradır. Toplam ödeme miktarınız 52.118 liradır.
  • 50 bin lira aylık % 2.28 faiz oranı ile 60 ay vadeli çekebilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 1705 liradır. Toplam ödeme miktarınız 102.605 liradır.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

74
737 Paylaşım, 74 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
61
Şaşkın
Başarısız Başarısız
27
Başarısız
Komik Komik
13
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
61
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
86
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

2 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir