Gamer Dünyasına Damgasını Vuran En İyi Oyuncu Klavyeleri


75
734 Paylaşım, 75 points

İyi bir oyuncu olmak isteyen kişiler, öncelikli olarak doğru ekipmanlara sahip olmak zorundadır. Bu ekipmanlardan birisi de oyuncu klavyeleridir. Oyuncu klavyeleri, kaliteli bir oyun deneyimi için çok önemlidir. Bu yazımızda Gamer Dünyasına Damgasını Vuran En İyi Oyuncu Klavyeleri hakkında bilgi vereceğiz.

Günümüzde özellikle gençler için oyun oynamak oldukça önemli işlerden birisidir. teknolojinin gelişimi, oyun sektörünün de hızla gelişmesini ve oyun tutkunlarının sayısının artmasını sağlamıştır. Gamer olarak isimlendirilen bilgisayar oyunu tutkunları için doğru bir klavyeye sahip olmak çok önemlidir.GAMER DÜNYASINA DAMGASINI VURAN EN İYİ OYUNCU KLAVYELERİ HANGİLERİDİR?

Kaliteli bir oyun deneyimi için kaliteli bir oyuncu klavyesine sahip olmak gerekir. Gamer Dünyasına Damgasını Vuran En İyi Oyuncu Klavyeleri şu şekilde sıralanır;

  • Steelseries Apex Pro
  • Corsair K95 RGB Platinum
  • Razer Huntsman Elite
  • Aus Rog Strix Scope TKL X802
  • Razer Cynosa Chroma
  • Rampage KB-R81 RGB
  • Kingston Alloy Core RGB Membran
  • Logitech G213 Prodigy
  • Gamepower Warlock
  • Cooler Master Mk110

STEELSERİES APEX PRO OYUNCU KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Steelseries Apex Pro oyuncu klavyesi, en çok tercih edilen oyuncu klavyelerinden birisidir. Tuş algılama yüksekliği oldukça yüksek olan bu klavye, OLED ekrana sahiptir. Sağlam bir gövde yapısı bulunan bu modelde vuruş hassasiyeti ve sessiz tuşlar bulunmaktadır.

CORSAİR K95 RGB PLATİNUM OYUNCU KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Corsair K95 RGB Platinum oyuncu klavyesi, en çok tercih edilen oyuncu klavyelerinden birisidir. 6 adet makro tuşuna sahip olan ve 19 farklı ışıklandırması bulunan bu klavye modeli oldukça kaliteli gövdeye de sahiptir. Birçok kısa yol tuşu bulunan modelde çıkarılabilir bir bilek desteği de bulunmaktadır.

RAZER HUNTSMAN ELİTE OYUNCU KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

RAZER Huntsman Elite oyuncu klavyesi, en çok tercih edilen oyuncu klavyelerinden birisidir. Optomekanik tuşlara sahip olan bu model, RGB aydınlatma sayesinde oldukça şık bir görüntü sunmaktadır. İki adet USB kablosuna ihtiyaç duyan klavyede 100 milyon tuş darbesine dayanma özelliği ve çıkartılıp takılabilen manyetik bilek desteği bulunmaktadır.

ASUS ROG STRİX SCROPE TKL X802 OYUNCU KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Asus Rog Strix Scrope TKL X802 oyuncu klavyesi, en çok tercih edilen oyuncu klavyelerinden birisidir. Sade ve şık tasarımı ile dikkatleri çeken bu model, özelleştirme ayarları ile oldukça beğenilmektedir. Sağlam, dayanıklı ve güvenilir ürünlerden birisi olan klavyenin tek dezavantajı bilek desteği olmamasıdır.

RAZER CYNOSA CHROMA OYUNCU KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Razer Cynosa Chroma oyuncu klavyesi, en çok tercih edilen oyuncu klavyelerinden birisidir. Yüksek ücreti ile dikkat çeken bu klavye, üst klavyelerin tuşları kadar iyi olmasa da hibrit tuşları ile dikkat çekmektedir. RGB aydınlatma teknolojisine sahip olan klavyede yüksek performans sağlamak mümkündür.

RAMPAGE KB – R81 RGB OYUNCU KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Rampage KB – R81 RGB oyuncu klavyesi, en çok tercih edilen oyuncu klavyelerinden birisidir. Oyunculara yönelik ürünleri ile dikkat çeken marka, bu klavye modeli ile de büyük ilgi görmeyi başarmıştır. 18 farklı ışık modu bulunan klavye keskin hatlara sahip tasarımı ile de dikkat çekmektedir. Mekanik tuşları bulunan modelde deneyim üst seviyelerde sunulmaktadır.

KİNGSTON ALLOY CORE RGB MEMBRAN OYUNCU KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Kingston Alloy Core RGB Membran oyuncu klavyesi, en çok tercih edilen oyuncu klavyelerinden birisidir. Sağlam ve güçlendirilmiş plastik kasaya sahip olan bu modelde 6 farklı aydınlatma efekti bulunmaktadır. 3 farklı parlaklık seviyesi bulunan klavye yumuşak ve sessiz tuşlara sahip olmasının yanı sıra aynı anda basılan tüm tuşları doğru algılama ve dayanıklılık özelliklerini sunmaktadır. Suya karşı dayanıklı olan bu klavye 120 ml sıvıya kadar sorunsuz kullanılacaktır.

LOGİTECH G213 PRODİGY OYUNCU KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Logitech G213 Prodigy oyuncu klavyesi, en çok tercih edilen oyuncu klavyelerinden birisidir. Sessiz ve oldukça güzel dokunuş hissi sunan tuşları ile dikkat çeken klavye, Mech – Dome tuşları ile donatılmıştır. Sahip olduğu özel medya denetimi sayesinde şarkı ve videoları anında oynatma, durdurma ve sesini ayarlamak mümkün olacaktır. Klavye özelleştirilmesi sayesinde kolay kullanım sağlamaktadır. Bu klavye modelinde bilek desteği de bulunmaktadır.

GAMEPOWER WARLOCK OYUNCU KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Gamepower Warlock oyuncu klavyesi, en çok tercih edilen oyuncu klavyelerinden birisidir. Tam bir performans ürünü olan bu klavye 50 milyon kez tuş basış ömrüne sahiptir. 7 farklı ışık animasyonu bulunan modelde uzun kullanımlarda rahatsız etmeyecek bilek desteği sunulmaktadır.

COOLER MASTER MK110 OYUNCU KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Coole Master Mk110 oyuncu klavyesi, en çok tercih edilen oyuncu klavyelerinden birisidir.  Sade görüntüsüne karşılık şık bir tasarıma sahip olan bu model, mekanik hissi ile dikkatleri çekmektedir. 7 farklı ışık animasyonu bulunan klavye modelinde bilek desteği ise ne yazık ki bulunmamaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

75
734 Paylaşım, 75 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir