Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?


78
755 Paylaşım, 78 points

Araç almak isteyen ancak bankalar ile uğraşmak istemeyenlere yönelik olarak hazırlanan Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Sistemi, araç sahibi olmak isteyenlere en kolay yoldan yardımcı olmaktadır. Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Sistemi, araç almak için hazırlanmış farklı bir sistemdir. Bu yazımızda Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır sorularına cevap vereceğiz.

Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Sistemi Nedir?

Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Sistemi, bankaya ihtiyaç duymadan ve faiz ödemek zorunda kalmadan araç almanın en kolay yoludur. Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Sisteminde araç almak isteyenler arasında oluşturulan gruplarda çekiliş ile araç verilmektedir. Ödenen taksitlerle araç alan kişiler, taksitlerini ödemeye devam etmektedir.FUZUL OTO FAİZSİZ ARAÇ ALMA SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Sistemi, gruplarla çalışan bir sistemdir. 11 – 15 – 21 – 31 – 37 – 49 – 61 kişilik gruplardan oluşur. Araç almak isteyen kişi istediği gruba girme hakkına sahiptir. Kişinin dahil olduğu grup içerisindeki kişiler her ay düzenli olarak taksit ödemesi gerçekleştirir. Üyelerin ödediği taksitler grup havuzunda bir araya getirilir ve her ay bir arabanın parası hazırlanmış olur. Paranın hazırlanması ile birlikte noter huzurunda yapılan çekilişte adı çıkan grup üyesi o ay araç alma hakkına sahip olacaktır. Bu sistem aynı kadınların altın günlerine benzer. Altın gününde her ay nasıl bir kişiye toplanan altınlar veriliyor ise, Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Sisteminde de aynı şekilde toplanan paralarla her ay bir üyeye araç alınır.

FUZUL OTO FAİZSİZ ARAÇ ALMA SİSTEM ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Sistem çeşitleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Çekiliş Sistemi
  • Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Vade Ortası Sistemi
  • Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Peşinatlı Erken Teslim Sistemi
  • Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Ara Ödemeli Erkek Teslim Sistemi

 FUZUL OTO FAİZSİZ ARAÇ ALMA ÇEKİLİŞ SİSTEMİ NEDİR?

Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Çekiliş Sistemi, kadınlar gününe benzer olan sistemdir. Bu sistemde 11 – 15 – 21 – 31 – 37 – 61 kişilik gruplar arasından istediğine dahil olan üyeler, faizsiz ve vade farksız olarak ödeme yaparlar. Kimin araç sahibi olacağını her ay noter belirler. Çekiliş sonucunda çıkan kişiye almak istediği otomobil fiyatı kadar ödeme yapılır. Bu sistemde üyeler ister peşinat vererek ister peşinatsız başlangıç yapma hakkına sahiptir. Otomobili teslim almadan önce araç modelinde ve fiyatında değişiklik yapma hakkı da verilmektedir.

FUZUL OTO FAİZSİZ ARAÇ ALMA VADE ORTASI SİSTEMİ NEDİR?

Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Vade Ortası Sistemi, kişinin alacağı otomobilin teslim tarihinin önceden belirlenmesidir. Bu sisteme dahil olan üyeler, taksitlerin yarısında kişi otomobil alma hakkına sahip olur. Peşinatsız girilen bu sistemde 5 – 200 ay arası taksit seçeneklerinden istenilen seçilebilir. Seçilen taksit sayısının yarısına gelindiği zaman üye aracını satın alabilir. Bu sistemde üyelerin otomobil model değiştirme, taksit sayısını artırma ya da azaltma hakkı bulunmaktadır. Kişi ilk taksitini ve üyelik ücretini ödeyerek sisteme dahil olabilir.

FUZUL OTO FAİZSİZ ARAÇ ALMA PEŞİNATLI ERKEN TESLİM SİSTEMİ NEDİR?

Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Peşinatlı Erken Teslim Sistemi, kişinin alacağı aracın tarihini önceden belirlemesidir. Bu sistemde üye, aracını ne zaman teslim alacağını bilir. Peşinat vererek girilen bu sistemde üyeler peşinatı ve diğer taksitlerin miktarını kendisi belirler. Peşinat ne kadar yüksek yatırılırsa aracın erken teslimatı o kadar erken olacaktır. Bu sistemi kullanan üyeler, peşinatı ödedikten sonra kalan ücret üzerinden taksitlendirme yapar. Belirlenmiş olan teslim tarihinde araç teslimatı gerçekleştirilir. Üye, aracını teslim almadan önde otomobil modelinde, fiyatında ve taksit ödemesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

FUZUL OTO FAİZSİZ ARAÇ ALMA ARA ÖDEMELİ ERKEK TESLİM SİSTEMİ NEDİR?

Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Ara Ödemeli Erkek Teslim Sistemi, belli dönemlerde ara ödeme yaparak aracın erken alınması sistemidir. Peşinatlı ya da peşinatsız olarak katılma hakkı bulunan bu sistemde üyeler ara ödeme yapmak zorundadır. Yapılan ara ödemelerle taksit rakamları düşürülür. Taksitler, borç bitene kadar sabittir. Üyeler, aracı almadan önce aracın modeli, fiyatı ve taksit ödemesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

FUZUL OTO FAİZSİZ ARAÇ ALMA SİSTEMİNDEN NASIL ÇIKILIR?

Fuzul oto faizsiz araç alma sisteminden çıkmak için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Sisteme dahil olan kişiler istedikleri zaman ödemeleri dondurma ve iptal etme hakkına sahiptir. Sistemden çıkış yapmak isteyen kişiler, bu durumu yazılı olarak bildirmek zorundadır. Sistemden çıkış talebini alan şirket, üyelere geri ödemeyi faizsiz olarak 3 – 6 ay içerisinde gerçekleştirir. Ancak sisteme üyelik ücretinin geri ödenmesi mümkün değildir.

FUZUL OTO FAİZSİZ ARAÇ ALMA SİSTEMİ GÜVENİLİR Mİ?

Fuzul oto faizsiz araç alma sistemi genel olarak bakıldığında güvenilir bir sistemdir. Bu güne kadar sistemde yer alan yüzlerce kişi faizsiz taşıt sahibi olmayı başarmıştır. Fuzul oto faizsiz araç alma sistemi şikayetçi olan üyeler de bulunmaktadır. Ancak bu kişilerin istedikleri zaman sistemden ayrılma hakkı sabittir. Sistemden memnun kalmayan kişiler istedikleri zaman ayrılma hakkına sahiptir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

78
755 Paylaşım, 78 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
64
Şaşkın
Başarısız Başarısız
25
Başarısız
Komik Komik
14
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
61
Helal Olsun!
lol lol
97
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir