Faturalı Hatlara Anında Nakit Kredi


51
498 Paylaşım, 51 points

Son günlerde insanlar nakit ihtiyacını karşılamak için faturalı hat üzerinden nakit kredi çekmeye başladı. Faturalı hat üzerine nakit alabilmek için en az 3 ay kullanmış olduğunuz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom (Avea) hattınızla beraber faturalı hat satan telefon bayilerine giderek hattaki puanınızı taksitli olarak paraya çevirebilirsiniz. Bu kredi yöntemi 2 şekilde yapılabilir. Faturalı hatlara anında kredi nasıl alınır sorusunu sizler için cevapladık. Bankalardan kredi çekemiyorsanız acil para ihtiyacınızı faturalı hat üzerinden alabilirsiniz.

Telefon Alıp Telefonu Nakite Çevirmek

Faturalı hatlara anında kredi çekmek için 1.yol faturanız hangi operatördeyse bu operatör bayisine gidiyorsunuz. Avea hattınız varsa Avea bayisine giderek hat üzerine telefon almak istediğinizi bu telefonu satarak paraya çevirmek istediğinizi söylüyorsunuz. Telefon bayisinde çalışan görevli personeller size bu konuda gerekli desteği ve yardımı sağlayacaktır. Faturalı hat üzerine telefon almak için telefon bayisinde bulunan kredi notunuzun iyi çıkması gerekir. Telefon bayileri de aynı bankalar gibi çalışır. Faturanızı düzenli ödediyseniz hat üzerine telefonu kolaylıkla alabilirsiniz. Faturalı hat kullanan herkesin bir kredi limiti bulunur.

Kredi limitleri kişilerin puanlarına bakarak belirlenir. Kişiler puana göre telefon alabilir. İyi bir puana sahip birisi faturalı hat ile iphone x marka telefon alıp bu telefonu 5 bin liraya rahat satabilir. Dikkat etmeniz gereken nokta aylık ödeme tutarınız ve telefonun size ne kadara mal olduğudur. Satın aldığınız telefonu sahibinden.com letsgo.com gibi sitelerde sıfır telefon olarak gösterip iyi bir fiyata satabilirsiniz. Çok acil paraya ihtiyacınız varsa ikinci el piyasasında telefonu satabilirsiniz. Bu sefer telefonu aldığınız fiyatın yarısına satar ciddi zarar etmiş olursunuz. Bu yüzden bu konuda sabırlı olmanızı tavsiye ederiz.Faturalı Hat Üzerine Kredi Çekmek

Faturalı hat üzerine kredi veren birçok dükkân bulabilirsiniz. Telefon bayisi olarak iş yapan bu firmalar telefon satışı göstererek müşterilerin nakit ihtiyaçlarını karşılar. Bu firmalar örnek olarak Turkcell üzerinden alınan cep telefonunu faturalı hat üzerinden telefon alan kişiye uygun fiyattan alıp kar oranı koyup telefonu satışa sokarlar.

Krediyi alan kişi ödemesini operatör üzerinden yapar. Faturasını aylık olarak öder. Puan ve cihaz sorgulaması yapmak için hangi operatörde yer alıyorsanız oranın müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Faturalı hat üzerinden anında kredi almak isterken dikkatli olmalısınız. Acil para ihtiyacınızın olmasını suiistimal etmek isteyen sizi dolandırmak isteyen kişilere karşı dikkatli olmalısınız.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

51
498 Paylaşım, 51 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
25
Şaşkın
Başarısız Başarısız
111
Başarısız
Komik Komik
105
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
25
Helal Olsun!
lol lol
61
lol
Aşk Aşk
49
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
110
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Turkcell den 10 tane faturalı hat alsam (hepside kendi üzerime) her hatta bir adet telefon alabiliyormuyuz yoksa her vatandaş ne kadar hat alırsa alsın 1 tane mi alabiliyor?