Facebook’tan Beni Kimler Sildi, Nasıl Öğrenirim?


52
786 Paylaşım, 52 points

Facebook, kullanılan en eski sosyal medya platformudur. Facebook üzerinden birbirini tanıyan insanlar arkadaş olur ve birbirlerinin paylaşımlarını görebilir. Bazı zamanlarda ise farklı nedenlerden dolayı arkadaşlar birbirini arkadaşlıktan çıkartabilir. Facebook kullanıcılarının en merak ettiği konulardan birisi de Facebook’tan kimlerin arkadaşlıktan sildiği sorusudur. Bu yazımızda Facebook’tan Beni Kimler Sildi, Nasıl Öğrenirim sorusuna cevap vereceğiz.

Facebook kullanıcıları onlarca hatta yüzlerce kişi ile arkadaş olurlar. Uygulama üzerinden paylaşım yapmak, paylaşımları beğenmek ve yorum yapmak mümkündür.  Facebook kullanıcıları, istedikleri kişiyi arkadaş olarak ekleme hakkına sahip oldukları gibi bu kişileri istedikleri zaman da arkadaşlıktan çıkartabilir.FACEBOOK’TAN BENİ KİMLER SİLDİ, NASIL ÖĞRENİRİM?

Facebook kullanıcılarının en merak ettiği konulardan birisi, kendilerini arkadaşlıktan silen kişileri görüp göremeyecekleridir. Facebook uygulamasının böyle bir özelliği bulunmamaktadır. Yani kullanıcılar Facebook üzerinden kimlerin kendilerini arkadaşlıktan sildiğini göremezler. Facebook’tan Beni Kimler Sildi, Nasıl Öğrenirim sorusunun cevabı yardımcı programlarla verilebilir.

Facebook beni kim sildi sorusuna telefona indirilecek yardımcı uygulamalar sayesinde cevap bulunabilir. Bir Facebook kullanıcısı, listesinde yer alan kişilerden kimlerin arkadaşlıktan çıkardığını sosyal medya uygulaması üzerinden tespit edemez. Ancak bu konuda Facebook kullanıcılarına yardımcı olacak bazı uygulamalar geliştirilmiştir.

FACEBOOK BENİ KİM SİLDİ ÖĞRENME UYGULAMASI NEDİR?

Facebook beni kim sildi öğrenme uygulaması “Who Deleted Me on Facebook” olarak bilinir. Bu uygulamanın amacı, Facebook kullanıcılarının kendilerini arkadaşlıktan silen kişileri görmesini sağlamaktır. Facebook arkadaşlık listesi ile ilgili en detaylı bilgiyi veren uygulama olarak bilinen Who Deleted Me on Facebook, hem Android hem de İOS işletim sistemli telefonlardan kolaylıkla indirilebilir. Uygulamayı indiren Facebook kullanıcıları, bu uygulama üzerinden kolayca kendilerini silen kişileri görme şansına sahip olacaktır.

WHO DELETED ME ON FACEBOOK UYGULAMASI NE İŞE YARAR?

Who Deleted me on Facebook uygulaması, Facebook üzerinden yapılan birçok işlem hakkında bilgi sahibi olunmasını sağlar. Uygulamayı indiren kişi ile ilgili Facebook hareketlerini gösteren bu uygulamanın verdiği birçok bilgi vardır. Who Deleted Me on Facebook uygulaması ne işe yarar sorusunun cevabı şu şekilde verilebilir;

 • Facebook’tan sizi silen kişileri
 • Facebook hesabını donduran kişileri
 • Facebook yeni arkadaşları

WHO DELETED ME ON FACEBOOK UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Who Deleted Me On Facebook uygulaması nasıl kullanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

 • Birinci Adım

Google Play Store ya da APP Store girilir.

 • İkinci Adım

Uygumala mağazasında “Who Deleted me On Facebook” uygulaması bulunur ve cep telefonuna indirilir.

 • Üçüncü Adım

Uygulama açıldıktan sonra ekrana gelen “Login in witg Facebook” yazısına tıklanır.

 • Dördüncü Adım

Açılan sayfadan Facebook kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılır.

 • Beşinci Adım

Uygulamaya giriş yapılmasıyla birlikte Facebook hesabı girilen kişinin kimler tarafından arkadaşlıktan çıkartıldığı, kimlerin kişiyi engellediği gibi birçok bilgi ana ekran üzerinden görüntülenecektir.

WHO DELETED ME ON FACEBOOK UYGULAMASI İNTERNET SİTESİ NASIL KULLANILIR?

Who Deleted Me on Facebook uygulamasını cep telefonuna indirmek istemeyen kullanıcılar, uygulamanın internet sitesi üzerinden de bilgi alabilirler. Programın internet sitesine giriş yaptıktan sonra izlenecek adımlar şu şekildedir;

 • Birinci Adım

Who Deleted Me on Facebook uygulama sitesine girilir.

Who Deleted Me On Facebook Uygulaması internet sitesi için TIKAYIN

 • İkinci Adım

Siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan menü üzerinden “Beni Kim Sildi” yazan bölüme tıklanır.

 • Üçüncü Adım

İnternet sitesi, Facebook silen kişilerin görüntülenmesi için bir uzantı yüklenmesini talep edecektir. Öncelikle bu uzantı yüklenir.

 • Dördüncü Adım

Uzantıyı yüklemenin ardından ekranda Facebook hesabının sahibi ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak mümkün olacaktır.

Who Deleted Me On Facebook Uygulaması, tamamen Facebook dışı bir uygulamadır. Uygulamadan doğabilecek zararlara karşı tamamen Facebook kullanıcısı sorumlu olacaktır. Bu uygulama üzerinden gerekli adımları takip ederek Facebook’tan Beni Kimler Sildi, Nasıl Öğrenirim sorusuna kolaylıkla cevap verilebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

52
786 Paylaşım, 52 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
78
Şaşkın
Başarısız Başarısız
54
Başarısız
Komik Komik
33
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
80
Helal Olsun!
lol lol
113
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
77
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
45
Kazandım!
Pinar

3 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir