Facebook Ve Instagram İçin Devrim Gibi Yenilik!


63
614 Paylaşım, 63 points

Facebook uzun zamandır kendisi ve bünyesinde bulundurduğu diğer sosyal paylaşım platformları ile ilgili art arda yenilikler yapmaya devam ediyor. Facebook ve Instagram üzerinden yeni bir özelliğin kullanıma sokmaya hazırlandığını açıkladı. Bu yeni özellik, kısa bir süre önce Türkiye’ de kullanıma sunuldu. Bu yazımızda Facebook Ve Instagram İçin Devrim Gibi Yenilik! Başlığının detaylarını paylaşacağız.

Facebook, son dönemde art arda yeni özellikler çıkarmasıyla dikkat çekiyor. Facebook’ un kurucusu Mark Zuckerberg ve ekibinin yoğun çalışmaları sonucunda hem Facebook hem de diğer sosyal medya uygulamaları üzerinden kullanıcılara birbirinden güzel özellikler sunuluyor.FACEBOOK VE INSTAGRAM İÇİN DEVRİM GİBİ YENİLİK!

Facebook bir süredir devam ettirdiği çalışmalarında sona geldi. Bu kapsamdan Facebook ve Instagram kullanıcıları için devrim gibi bir yenilik hazırlandı. Türkiye’de de kullanımına başlanacak olan bu özellik, şimdiden merak edilmeye başladı.

Facebook ve Instagram kullanıcıları, yeni özelliğin ardından artık videolarında müzik paylaşabilecek. Instagram ve Facebook kullanıcıları hikayeler özelliği üzerinden de müzik çıkartmaları ve şarkı sözleri de içeren farklı paylaşımlarda bulunabilecek.

FACEBOOK VE INSTAGRAM HİKAYELERİNDEN MÜZİK ÇIKARTMASI VE ŞARKI SÖZLERİ PAYLAŞILACAK

Facebook ve Instagram kullanıcılarına hikayeler üzerinden 39 milyonluk şarkıdan oluşan bir kütüphane sunulacak. Kullanıcılar, bu kütüphaneden istedikleri şarkıları kolaylıkla paylaşma şansına sahip olacak.

Facebook ve Instagram üzerinden sunulan bu özellik sayesinde kullanıcılar hikayeler kısmına fotoğrafla ve videolarla birlikte müzik de ekleyebilecek. Paylaşıma eklenen müziğin şarkı sözleri de bulunuyorsa, bu şarkı sözleri de otomatik olarak hikayeye eklenecek. Kullanıcılar bu sözlerin animasyonunu ve yazı stilini değiştirme şansına sahip olacak.

FACEBOOK VE INSTAGRAM PROFİLDE MÜZİK ÖZELLİĞİ NEDİR?

Facebook ve Instagram profilde müzik özelliği, Facebook tarafından hazırlanmış bir özelliktir. Facebook ve Instagram kullanıcıları, profillerindeki yeni müzik bölümüne müzikli video eklemek ve bu şarkıyı sabitlemek hakkına sahip olacak.

Facebook ve Instagram kullanıcıları aynı zamanda kütüphaneden seçtikleri müzikler üzerinden şarkı ile sorulara cevap verme ve bu cevapları hikayede paylaşma şansına sahip olacaklar. Instagram kullanıcıları da hikayeler üzerinden bir şarkı listesi oluşturmak ve burada ruh haline göre istediği şarkıyı paylaşma hakkına sahiptir.

FACEBOOK VE INSTAGRAM MÜZİK NOKTASINDA BULUŞTU

Kullanıcılarının müzik ile platform üzerinden buluşmasını isteyen Facebook yetkilileri, hem Facebook hem de Instagram üzerinden kullanıcıların bu fırsata sahip olmasını sağlamak adına yeni özelliği geliştirdiğini açıkladı.

Türkiye’de de kullanıma sokulan bu yeni özellik sayesinde artık hem Facebook hem de Instagram kullanıcıları sosyal medya hesapları üzerinden müziği de kullanarak birbirinden güzel paylaşımlar yapabilecek. Facebook, bu yeni özelliği son günlerde evde kalmak zorunda kalan kullanıcılarının bu zorlu süreci daha keyifli ve eğlenerek geçirmesini sağlamak adına hazırladı. Facebook Ve Instagram İçin hazırlanan bu yeni özelliğin kısa sürede büyük ilgi görmesi bekleniyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

63
614 Paylaşım, 63 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
25
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
73
Helal Olsun!
lol lol
109
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir