Eyfel Parfüm Bayilik Nasıl Alınır, Başvuru Şartları Nelerdir?


82
804 Paylaşım, 82 points

İnsanlar günlük yaşamlarında güzel kokmak için parfüm kullanmaktadır. Birçok insanın vazgeçilmez kozmetik ürünlerinden birisinin parfüm olması, girişimcilerin de bu yönde bayilik başvurusu yapmasını sağlamaktadır. En çok bayiliği talep edilen parfüm markalarından birisi de Eyfel parfümdür. Bu yazımızda Eyfel Parfüm Bayilik Nasıl Alınır, Başvuru Şartları Nelerdir? Sorularına cevap vereceğiz.

Eyfel parfüm, son dönemde kozmetik sektöründe adından sıklıkla söz ettiren markalardan birisi olmayı başardı. Bu başarısı, girişimcilerin de dikkatini çekmeye başladı. Kozmetik üzerine bir bayilik almak isteyen birçok girişimci, Eyfel parfüm bayiliği hakkında araştırma yapıyor.EYFEL PARFÜM NEDİR?

Eyfel parfüm, ülkemizde parfüm satışı üzerine faaliyet gösteren firmalardan birisidir. Sadece yurt içinde faaliyet göstermeyen Eyfel parfümün yurt dışında da birçok bayisi bulunmaktadır. Oldukça köklü bir firma olan bu marka, girişimcilere bayilik vermeye devam etmektedir.

Kalıcı kokusu ve zengin seçenekleri ile birçok kişinin tercihi olan Eyfel parfüm, her geçen gün ürün kataloğuna yeni ürünleri de eklemektedir. Parfüm seçeneklerinin yanı sıra deodorant, oda kokusu, saç şekillendirici jöle, ter kokusu önleyici roll – on ve kolonya gibi ürünlerin de satışını yapmaktadır.

EYFEL PARFÜM BAYİLİK NASIL ALINIR?

Eyfel Parfüm Bayilik Nasıl Alınır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Eyfel parfüm bayiliği için öncelikle başvuruda bulunmak gerekmektedir. Girişimciler, Eyfel Parfüm resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan başvuru formunu doldurarak göndermelidir.

Girişimcinin başvuru formunu göndermesinin ardından bulunduğu ilde görevli olan bölge müdürlüğünce yapılan ön incelemenin ardından iletişim bilgileri üzerinden girişimciye ulaşılacaktır. Girişimciler, firmanın talep ettiği il ve ilçe içerisinde parfüm bayini açmak zorundadır. Bu ayrıntı, başvuruda bulunan kişinin talebine göre belirlenmektedir.

EYFEL PARFÜM BAYİLİK BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Eyfel parfüm bayiliği almak için öncelikle başvuru şartlarına uygun olmak gerekmektedir. Şartlara uygun olmayan girişimcilerin başvuruları olumsuz değerlendirilecektir. Eyfel Parfüm Bayilik Başvuru Şartları şu şekilde sıralanır;

 • Açılmak istenen bayinin işlek bir cadde üzerinde olması
 • En az 10 m2 büyüklüğünde bir dükkan bulmak
 • Tutulacak olan dükkanın en az 5 yıl kira kontratı imzalanmış olması
 • Eyfel parfüm bayiliği için uygun bir dükkan dekorasyonu yaptırmak ya da uygun bir dükkan bulmak
 • Eyfel parfüm bayisinin dışarıdan rahat görülebilmesi için camlarının tavandan yere kadar olması
 • Eyfel parfüm bayiliği almak için belirlenen maddi tutara sahip olmak

EYFEL PARFÜM BAYİLİĞİ İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

Eyfel parfüm bayiliği başvurusu için bazı belgeleri hazırlamak gerekir. Eyfel parfüm bayiliği için gerekli belgeler şu şekilde sıralanıyor;

 • Bağlı bulunulan belediyeden alınmış iş yeri açılış belgesi
 • Vergi levhası
 • Herhangi bir yerde çalışmıyor ya da emekli olmayan girişimciler için bir sigorta başlangıcı olması
 • 2 adet vesikalık fotoğraf
 • T. C. nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Tutulan dükkana ait yapı izni ve fotokopisi
 • İtfaiye tarafından düzenlenmiş uygunluk belgesi

EYFEL PARFÜM BAYİLİK MALİYETİ NE KADARDIR?

Eyfel parfüm bayiliği almak için belirli bir maliyeti gözden çıkarmak gerekmektedir. Hemen hemen tüm Eyfel parfüm bayilerinin maliyetleri aynıdır. Eyfel parfüm bayilik maliyeti ne kadardır? Sorusuna ortalama 10 bin TL olarak cevap verilebilir.

Eyfel parfüm bayiliği almak isteyen bir girişici, kurulacak olan dükkanın iç dekorasyonu için ortalama 3 bin TL – 4 bin TL arası bir masraf yapacaktır. Dükkan için gerekli olan reklam tabela ve etiket süslemeleri için 2 bin TL gibi bir maliyet gereklidir. 10 bin TL üzerinden kalan 4 bin – 5 bin TL ise bayilik tarafından sağlanacak olan ürünlerin alımı için gereklidir. Tüm bu masraflar göz önünde bulundurulduğunda ortalama olarak 10 bin TL bir maliyet, Eyfel parfüm bayiliği için yeterli olacaktır. Elbette tutulan dükkanın büyüklüğüne, yapılan dekorasyona ve alınacak ürün miktarına göre bu rakam artış gösterecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

82
804 Paylaşım, 82 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir