Evden Telefon Kılıfı Yapıp Satarak Para Kazanmak


66
644 Paylaşım, 66 points

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için en kolay iş seçeneklerinden birisi de evde telefon kılıfı yapıp para kazanma yöntemidir. Cep telefonlarının en temel ihtiyaçlardan birisi haline geldiği günümüzde telefon kılıflarına olan ilgi de oldukça fazladır. Bu yazımızda Evden Telefon Kılıfı Yapıp Satarak Para Kazanmak hakkında bilgi vereceğiz.

Telefon kullanıcıları hem telefonlarını korumak hem de daha güzel bir görüntüye sahip olmasını sağlamak için genel olarak telefon kılıfı kullanır. Telefon kılıflarının oldukça talep gören bir gereç olması, bu alanda ek iş alma ihtimalini de oldukça artırmaktadır.EVDEN TELEFON KILIFI YAPIP SATARAK PARA KAZANMAK NASIL YAPILIR?

Evde telefon kılıfı yaparak satmak isteyenler, oldukça doğru bir ek iş tercih etmiş demektir. El yapımı telefon kılıflarına olan ilginin fazla olması ve bu tür ürünlerin hazır kılıflardan çok daha yüksek fiyatlara satılıyor olması, kişilerin daha yüksek kazanç elde etmesini sağlamaktadır.

Evden Telefon Kılıfı Yapıp Satarak Para Kazanmak isteyen bir kişi, ister kendi zevkine göre ister siparişle telefon kılıfı yaparak satabilir.  Her ne şekilde olursa olsun telefon kılıfı satışından oldukça kar elde edileceği garantidir.

EVDE TELEFON KILIFI NASIL YAPILIR?

Evde telefon kılıfı yapma kararı vermiş olan bir kişi, bu iş için birçok farklı malzemeyi kullanabilir. Eğer kişi tek başına çalışacak ve telefon kılıfı yaparak satacaksa, aklına gelebilecek her türlü malzemeyi kullanarak hayallerini kılıflarda gerçeğe dönüştürebilir. Bunun yanı sıra daha garantici çalışmak isteyenler, evde telefon kılıfı yapma işi veren firmalar ile çalışarak talep doğrultusunda belirli modellerde kılıflar da hazırlayabilir.

Evden Telefon Kılıfı Yapıp Satarak Para Kazanmak için hemen her türlü gereç kullanılabilir. Evde kullanılmayan bir takının parçaları, boncuklar, pullar, renkli ojeler, birbirinden şirin yapıştırmalar, ponponlar, püsküller ve daha fazlasını kullanarak farklı telefon kılıfları hazırlamak mümkündür.

EVDE YAPILAN TELEFON KILIFI NASIL SATILIR?

Evde yapılan telefon kılıfı satışı için iki farklı yol izlenebilir. Kişi eğer evde telefon kılıfı yapma işini kendisi yapıyor ise sosyal medya hesapları üzerinden hazırladığı kılıfların satışını gerçekleştirebilir. Bunun yanı sıra e – ticaret sitelerine ilan vererek de telefon kılıfı satışı gerçekleştirilebilir. Özellikle farklı tasarımda hazırlanmış telefon kılıflarına ilgi oldukça fazla olacaktır.

Evde telefon kılıfı yapma işi veren firmalar ile çalışanların ise satış konusunda endişe etmesine gerek kalmaz. Firmalar, çalıştıkları kişilere telefon kılıflarını, süsleme malzemelerini ve nasıl modelde kılıf istediğini gösterir. İşi alan kişiye ise sadece istenilen şekilde ve sayıda telefon kılıfı hazırlamak kalır. Evde telefon kılıfı yapma işi veren firmalar ile çalışanların herhangi bir sermayeye ihtiyacı yoktur. Kişi Evden Telefon Kılıfı Yapıp Satarak Para Kazanmak için bireysel çalışmayı tercih ederse, öncelikle belirli bir miktarda sermayeyi gözden çıkarmalıdır.

EVDE TELEFON KILIFI YAPARAK NE KADAR PARA KAZANIRIM?

Evde telefon kılıfı yaparak ne kadar para kazanırım sorusunun cevabı yapılan telefon kılıfına ve sayısına göre değişiklik gösterir. Telefon kılıfı ne kadar detaylı ve gösterişli ise o kadar yüksek fiyata alıcı bulacaktır. Evde telefon kılıfı yaparak günlük en az 100 TL kazanmak mümkündür. bu göz önünde bulundurulduğu zaman aylık ortalama 3000 TL kazanç elde edilebilir.

SİZ DE EVDE TELEFON KILIFI YAPARAK PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ YA DA EVDE TELEFON KILIFI YAPMA İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİME GEÇMEK İSTİYORSANIZ, YORUM KISMINDAN MESAJINIZI YAZARAK HE SESİNİZİ DUYURABİLİR HEM DE ELİNİZDEKİ TELEFON KILIFLARININ SATIŞINI YAPABİLİRSİNİZ.  


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
644 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
109
Şaşkın
Başarısız Başarısız
75
Başarısız
Komik Komik
61
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
110
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
13
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
109
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
73
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir