Evde Uyku Tulumu Paketleyerek Para Kazanma


56
544 Paylaşım, 56 points

vde ek iş olarak yapılabilecek işlerden birisi de Evde Uyku Tulumu Paketleyerek Para Kazanma işidir. Uyku tulumu, özellikle kamp yapmayı sevenlerin vazgeçilmez gereçlerinden birisidir. Bu nedenle her zaman uyku tulumuna ihtiyaç olacaktır. Bu ihtiyaç sayesinde her zaman ek iş olarak uyku tulumu paketleme işi bulunabilir. Bu yazımızda Evde Uyku Tulumu Paketleyerek Para Kazanma işi hakkında bilgi vereceğiz.

Kamp yapmayı sevenler ve sıkça kampa gidenler için en vazgeçilmez araçlardan birisi uyku tulumudur. Uyku tulumu, huzurlu ve güvenli kamp yapmak ve doğa ile iç içe olmak için gerekli eşyalardan birisidir. Kamp yapılan alanın koşulları ne olursa olsun uyku tulumu mutlaka gereklidir. Bu nedenle uyku tulumu sektörüne olan ilgi her zaman fazladır.UYKU TULUMU NEDİR?

Uyku tulumu, kamp yapan insanların uyumak için kullandıkları farklı renkte ve ebattaki kamp malzemesidir. İklime ve sıcaklık farkına göre farklı türlerde üretilmektedir. Kamp çantalarına ya da sırt çantalarına kolaylıkla girebilecek boyutlarda olan uyku tulumu, kamp yapanların vücut sıcaklığını ayarlamak ve onları dış tehlikelerden korumak için kullanılır. Uyku tulumu, kampçıların en çok ihtiyaç duyduğu malzemelerin başında gelmektedir.

Uyku tulumuna ihtiyacın çok fazla olması, evlere ek iş olarak verilmesine de neden olmaktadır. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen birçok kişi, evde uyku tulumu paketleme işi alarak ek gelir elde edebilir.

EVDE UYKU TULUMU PAKETLEYEREK PARA KAZANMA NASIL YAPILIR?

Evde Uyku Tulumu Paketleyerek Para Kazanmak isteyen bir kişi, tekstil firmalarından kolaylıkla iş alma fırsatına sahiptir. Evde uyku tulumu paketleme işi ev ekonomisine katkıda sağlamak isteyen hemen herkesin kolayca yapabileceği bir iştir.

Evde uyku tulumu paketlemek için çok fazla el becerisine ihtiyaç yoktur. Sadece doğru tekniği bilmek, kolayca uyku tulumu paketlemeyi sağlayacaktır. Uyku tulumları tek kişilik, çift kişili, kadın ve erkek olmak üzere dört farklı şekilde üretilmektedir. Her modelin kumaşı ve özellikleri birbirinden farklıdır. Her modelin talep edildiği şekilde hazırlanması gerekir.

EVDE UYKU TULUMU NASIL PAKETLENİR?

Evde uyku tulumu paketleme işi almış olan bir kişi, öncelikle firma tarafından kendisine gönderilmiş olan tulumları özelliklerine ve türüne göre ayırmalıdır. Her ürünün üzerinde firmanın markasının bulunduğu etiketler yer alır. Bu etiketlerde kaç kişilik olduğu ve kime göre hazırlandığı bilgiler yer alır. Bu bilgiler göz önünde bulundurularak ayırma işleminin ardından uyku tulumları rulo şeklimde sarılarak kendine özel hazırlanmış çantanın içerisine yerleştirilir.

Uyku tulumunun rulo şekline de sarılması önemlidir. Ne kadar sıkı ve düzenli sarılırsa çantasının içerisine o kadar kolay yerleştirilir. Rulo şeklinde sarılan uyku tulumu çantasına yerleştirildikten sonra Evde Uyku Tulumu Paketleme işi tamamlanmış olacaktır.

EVDE UYKU TULUMU PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR HANGİLERİDİR?

Evde uyku tulumu paketleme işi veren firmalar genel olarak tekstil firmaları, kamp malzemeleri satan dükkanlar ve toptancılardır. Bu firmalarla iletişime geçen hemen herkes evde uyku tulumu paketleme işi alabilir. Evde Uyku Tulumu Paketleyerek Para Kazanmak isteyen kişilerin firmalar ile iletişime geçmesi durumunda anlaşma sağlanırsa bir firma yetkilisi tarafından gerekli malzemeler çalışanın evine kadar gönderilir. Yetkili, kişilere uyku tulumunun nasıl ayrılacağı ve nasıl paketlenmesi ile ilgili kısa bir eğitim verecektir. Bu eğitimin ardından verilen malzemelerin belirtilen güne kadar paketlenmesi talep edilir. Evde uyku tulumu paketleyen kişiler bu ürünleri firmaya teslim ederek para kazanacaklardır.

EVDE UYKU TULUMU PAKETLEYEREK NE KADAR PARA KAZANILIR?

Evde Uyku Tulumu Paketleyerek ne kadar para kazanılır sorusunun cevabı şu şekilde söylenebilir. Normalde uyku tulumu paketleme işlemi paket başına 1 TL olarak ücretlendirilmektedir. Günlük ortalama 50 paketleme yapan bir kişi aylık 1500 TL kazanç elde edecektir. Bu kazanç firmaların paket başı vereceği ücrete ve günlük paketleme sayısına göre değişiklik gösterebilir.

SİZ DE EVDE UYKU TULUMU PAKETLEYEREK PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ, YORUM KISMINDAN MESAJINIZI YAZARAK EVDE UYKU TULUMU PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİR, EV EKONOMİSİNE KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

56
544 Paylaşım, 56 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
48
Şaşkın
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Komik Komik
120
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
48
Helal Olsun!
lol lol
84
lol
Aşk Aşk
72
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
48
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
12
Kazandım!
Pinar

3 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bende evde uyku tulumu paketlemek istiyorum telefon numaram 05347205896 ararsanız sevinirim paraya çok ihtiyacım var lütfen ilgilenin şimdiden teşekkür ederim

  2. Merhaba.Bursa/Osmangazi ilçesinde ikamet ediyorum.EEvdev hanimiyim .Evde yapabileceğim ve gelir sağlayacağım bir is arıyorum.Bana ulaşırsınız çok sevinirim.