Evde Tişört Paketleyerek Para Kazanmak


54
526 Paylaşım, 54 points

Evde yapılabilecek ek işlerden birisi de evde tişört paketleme işidir. Hemen herkes evde tişört paketleyerek kazanç elde edebilir. Tişört paketleme işi çok fazla el becerisi gerektirmediği için kolaylıkla alınabilir. Bu yazımızda Evde Tişört Paketleyerek Para Kazanmak hakkında bilgi vereceğiz.

Günümüz koşullarında birçok kişi ikinci bir iş yaparak ev ekonomisine katkıda bulunmak zorundadır. Ev ekonomisine sağlanacak bu katkı, genel olarak evde yapılabilecek işlerden gerçekleştirilir. Evde yapılabilecek onlarca iş seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan birisi de evde tişört paketleme işidir.EVDE TİŞÖRT PAKETLEYEREK PARA KAZANMAK NASIL ALINIR?

Evde Tişört Paketleyerek Para Kazanmak, yapılabilecek en kolay ek iş seçeneklerinden birisidir. Özel bir el becerisi gerektirmeyen ve çabuk öğrenilebilen tişört katlama işi bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir. Genel olarak ev hanımlarının ilgi gösterdiği evde tişört paketleme işi, erkekler tarafından da yapılabilmektedir.

Evde tişört paketleme işi, firmalar tarafından gönderilen tişörtlerin belirtilen şekillerde katlanması ve paketlenmesi şeklinde gerçekleştirilir. Tişört katlama işi için genel olarak firmalarla çalışmak daha akıllıca olacaktır.

EVDE TİŞÖRT PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR HANGİLERİDİR?

Evde tişört paketleme işi veren firmalar, genel olarak tekstil sektöründe yer almaktadır. Bu firmalar ile görüşen kişiler, hazırlanmış ve hem dağıtıma hem de satışa hazır hale getirilecek olan tişörtlerin paketlenmesini gerçekleştirebilir. Firmalar ile yapılan görüşme sonucunda işi alan kişiler, kendilerine gönderilen tişörtleri itinalı bir şekilde katlayarak paketlemek zorundadır.

Evde tişört katlama işi veren firmalar, toptan satışa çıkartacakları ve mağazalara gönderecekleri ürünlerin düzenli olması için paketleme işlemini gerçekleştirirler. Bu sayede evde ek iş yapmak isteyenlere de yeni bir seçenek doğmaktadır. Evde Tişört Paketleyerek Para Kazanmak isteyen kişiler, firmalarla iletişime geçtikten sonra kendilerine koli ile gönderilecek olan tişörtleri istenilen şekilde paketleyerek teslim etmek zorundadır.

EVDE TİŞÖRT PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

Evde tişört paketleme işi almış olan kişiler, kendilerine koli ile gönderilen tişörtleri özenle katlayıp şeffaf paketlere yerleştirmek zorundadır. Belirlenen süre içerisinde paketlenen tişörtler firma yetkilisine teslim edildikten sonra ödeme alınacaktır. Firma yetkilisi paketlenen ürünleri inceledikten sonra ödemeyi yapacaktır.

Evde Tişört Paketleyerek Para Kazanmak için her ay belirlenmiş miktarda tişörtün paketlenmesi gerekmektedir. Tişört satışlarının oldukça fazla olması, bu sektörde işini her zaman var olması anlamına gelmektedir. Bu durum göz önünde bulundurulduğu zaman evde tişört paketleme işi almış olan kişilerin uzun süre ek iş sahibi olacakları söylenebilir.

EVDE TİŞÖRT PAKETLEME İŞİ İLE NE KADAR KAZANIRIM?

Evde tişört paketleme işi ile ne kadar kazanırım sorusunun cevabı şu şekilde verilebilir. Tişört paketleme işinde parça başı ödeme gerçekleştirilir. Firmanın belirlemiş olduğu paket başı fiyat baz alınarak aylık paketlenen tişört sayısı kadar kazanç elde edilecektir. Evde Tişört Paketleyerek Para Kazanmak, tamamen işi alan kişilerin çalışma performansına bağlıdır. Paketlenmiş tişört sayısına göre kazanç artış gösterecektir.

Evde tişört paketleme işinde paketleme başına 1 TL kazanç elde eden bir kişi, günde 50 tişört paketlese 50 TL kazanç elde edecektir. Bu durumda aylık olarak 1500 TL kazanç elde etme şansına sahip olur. Bu durum paketlenmiş tişört sayısı arttıkça artış gösterecektir. Sonuç olarak Evde Tişört Paketleyerek Para Kazanmak, oldukça karlı ve kolay ek iş seçeneklerinden birisi olarak gösterilebilir.

SİZ DE EVDE TİŞÖRT PAKETLEYEREK KAZANÇ ELDE ETMEK İSTİYORSANIZ, YORUM KISMINDAN MESAJINIZI YAZARAK EVDE TİŞÖRT PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALARIN SİZE ULAŞMASINI VE PAKETLEME İŞİ VERMESİNİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

54
526 Paylaşım, 54 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
109
Başarısız
Komik Komik
97
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
61
lol
Aşk Aşk
51
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
26
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

70 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evlilik hazırlığı yapıyoruz çeyizimi hazırlamaö lazım bu yüzden ek işe ihtiyacım var bu işide yapabileceğime eminim ek iş verirseniz cok memnun kalırım

  2. Paketleme isi yaptım daha önce iletisme yapmak isterim iletişim kurabilir isek teşekkür ederim

  3. Paraya ihtiyacım var paketleme işini iyi yaparım ne olur bana dönüş yapın çok ihtiyacım var bu işe

  4. Çalışma imkanım olmadığı için böyle ise ihtiyacım var bnmle iletişime geçersiniz sevinirim

  5. Ben hakları şemdınlıde yaşıyorum evlıyım bı cocuğum var cok ihtıyacım var cok düzenlı bı bayanım temız çalışırm hızlıyım yaparım bu işi lütfen bana geri dönüş yapın

  6. Çok ıhtıyacım var sıkı çocuğum var eşim yok ıkı çocuğa Bakıyom ıhtıyacım var

  7. Katlama işini yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok memnun olurum

  8. Paketleme işini severim her zaman yaptığım iş benimle iletişime geçerseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  9. Temizliğe düzene gereğinden fazla önem veriririm bu benim doğamda var elim seridir evliyim ek işe ihtiyacım var

  10. Evde paketleme işinden herhangi birini Istiyorum cok ihtiyacim var para kazanmam gerek borclarimiz var lütfen yardimci olun