Evde Sekreterlik Yaparak Para Kazanma Nasıl Yapılır?


69
677 Paylaşım, 69 points

Evde para kazanmanın az bilinen yollarından birisi de evde sekreterlik yaparak para kazanma yöntemidir. Evde sekreterlik yapma işinin bir diğer adı uzaktan sekreterlik olarak bilinir. Ülkemizde çok fazla yaygınlaşmamış olmakla birlikte özellikle Avrupa ülkelerinde çok sık uygulanan bir ek iş yöntemidir. Bu yazımızda evde sekreterlik yaparak para kazanma nasıl yapılır sorusuna cevap vereceğiz.

Günümüzde birçok şirket oldukça yoğun çalışır. Bu yoğunluk içerisinde işleri yoluna koymak için çok sayıda sekretere ihtiyaç duyulur. Sekreterler, yöneticilerin ihtiyaç duyacakları tüm işlerin sorumluluğunu üstlenir, özel notları alır, organizasyonlarla ilgilenir. Sekreterler yöneticilerin adeta kolu bacağı konumundadır. Bu nedenle iş hayatında yokluğu en çok hissedilen meslek grubu sekreterliktir.EVDE SEKRETERLİK NASIL YAPILIR?

Günümüzde sekreterliğe olan yoğun ilgi, bu sektörün evlere kadar yayılmasını sağlamıştır. Evde sekreterlik yaparak para kazanmak, son yıllarda yapılan en popüler işler arasında yer alır. Özellikle iş arayan bayanlar, yönetici sekreterliği görevini evden yaparak oldukça iyi kazançlar elde edebilirler.

Evde sekreterlik yapma işi için öncelikle ofis telefonlarının ev telefonuna yönlendirilmesi gerekir. Evde sekreterlik yaparak para kazanma işi hem çalışacak kişi için hem de işveren için çok daha avantajlı ve ekonomik olacaktır. Evde sekreterlik yaparak ev ekonomisine katkı sağlamak oldukça kolaylaşır.

EVDE SEKRETERLİK İŞİ İÇİN NE GEREKİR?

Evde sekreterlik işi yapmak için çok da fazla bir malzeme gerekmez. Evde sekreterlik işi için çok fazla maliyete gerek yoktur. Çalışılan ofis telefonunun ev telefonuna yönlendirilmesi ile evde sekreterlik yapılabilir. Bunun için kişinin evinde bir ev hatlı telefonun olması yeterli olacaktır.

Evde sekreterlik yapma işi özellikle ev ortamından çıkamayan, engelli kişiler için doğru tercih olacaktır. Ev hanımları da çocuklarının başından ayrılmak zorunda kalmadan evde sekreterlik yaparak aile bütçesine ciddi katkıda bulunabilir.

EVDE SEKRETERLİK İŞİ NASIL BULUNUR?

Evde sekreterlik işi için iş ilanlarını incelemek gerekir. Birçok firma ve büyük şirketler, sekreter ihtiyaçlarını daha az masraflı olduğu için evde yapacak kişilerden karşılarlar. Evde sekreterlik yapmak isteyen kişiler, özellikle internet üzerinden personel ilanı yayınlayan sitelerden kolaylıkla bulunabilir. Evde sekreterlik işi yöneticilere ve firmalara çok daha avantajlı gelir. Çünkü kişinin masrafları evde çalıştığı için azalacaktır. Mesela sekreterlik yapan kişiye yol ve yemek parası ödemeye gerek kalmaz. Sadece maaş ödemesi, şirketlere çok daha avantajlı gelecektir.

EVDE SEKRETERLİK İŞİYLE NASIL PARA KAZANILIR?

Evde sekreterlik işinden para kazanmak için öncelikle bir iş bulmak gerekir. Kişi yaptığı başvurular sonucunda bir şirketle ya da kişisel asistan olarak bir kişi ile çalışmaya başlar. Evde sekreter olarak çalışma kararı alan kişi, çalışacağı şirket ya da kişinin seyahatlerini düzenler, iş programlarını düzenler, randevularını ayarlar, rezervasyonlarını yapar, maillerini kontrol eder ve bunun gibi daha birçok işi de üstlenir.

EVDE SEKRETERLİK YAPARAK NE KADAR PARA KAZANILIR?

Evde sekreterlik yaparak para kazanmak oldukça kolay bir işlemdir. Evde sekreterlik yaparak kazanılacak para en az 1500 TL olacaktır. Bu ücret çalışılan şirketin büyüklüğüne ve yapılan işin fazlalığına göre değişiklik ve artış gösterecektir.

SİZ DE EVDEN SEKRETERLİK YAPARAK PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ, YORUM KISMINDAN İŞ TALEBİNİZİ İLETEREK FİRMALARIN VE SEKRETER ARAYAN KİŞİLERİN SİZE ULAŞMASINI SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

69
677 Paylaşım, 69 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
98
Şaşkın
Başarısız Başarısız
61
Başarısız
Komik Komik
49
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
100
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
97
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

19 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Lise mezunuyum ilgili firma yetkililerinden evde Sekreterlik işi ile ilgili aranılmasını isterim

 2. Ev hanimiyim lise terkim Diksiyonum güzel ve akıcı konusabilen bir ev hanimiyim cocuguma bakacak kimse olmadığı için evde calisabilecegim böyle bir ise gerçekten çok ihtiyacım var saygilarimla bana donus yapmanızı bekleyeceğim

 3. Evden sekreterlik işi yapmak istiyorum uzun süreli iş arıyorum 36 yaşımda şisw mezunuyum dönüşünüzü bekliyorum

 4. ev hanımıyım cocuklarim olduğu için çalışamıyorum lise terk diksiyon konuşma kabiliyetim düzgün firma yetkililerden

 5. Lise mezunuyum daha önce yıllarca sekreterlik ve yönetici asistanlığı yaptım. Tecrübeliyim. Uzun süre malesef iş bulamadım. Evden çalışma konusunda geri dönüş rica ediyorum. İyi günler.

 6. Bankacılık mezunuyum bı kızım var onu ben büyütmek istediğim için dışarda calisamiyorum.bu yüzden evde sekreterlik benim icin çok uygun.donus yaparmisiniz.

 7. Bankacılık mezunuyum bı kızım var onu ben büyütmek istediğim için dışarda calisamiyorum.bu yüzden evde sekreterlik benim icin çok uygun.donus yaparmisiniz.

 8. halkla iliskiler mezunuyum.15 yil kamu sektorunde gorev yaptim.Cocuklarima kendim bakmak icin istifa ettim.Su an 2 si de okula gidiyor.Evden calismayi talep ediyorum

 9. Ben bu yıl üniversite okuyacaktim ama yurt için yeterli param olmadığı için okuyamicam lütfen bir iş varsa çalışırım seneye universitemi okuyabilmek için

 10. Merhaba 30 yaşında iki evlat annesi diksiyonu düzgün oldukça hırslı güçlü bir anneyim hemde babayim çocuklarıma yeteri kadar vakit ayırmadığım için artık evden sekreterlik işini düşünüyorum inşallah nasip olur bizede😊

 11. Merhaba ben lise mezunuyum dışardan çalışamıyorum engelli yaşlıya bakıyorum bu işide ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 12. Lise mezunuyum. Diksiyonum düzgün güzel ve akıcı konuşa bilen birisiyim. 23 yaşındayım çocugum küçük oldugu için böyle bir yola başvurdum. Dönüş yapmanızı bekliyorum

 13. Gülsüm tuna 24 yaşında lise mezunuyum bir dönem kasiyerlik yaptım şu anda evden çalışmak istiyorum diksiyonum iyi akıcı konuşmam var müşteri ile kolaylıkla iletişim kurabiliyorum evde sekreterlik için yetkili yerlerden haber bekliyorum

 14. Ben lise mezunuyum. Evde sekreter olmak istiyorum. Ulaşımım kısıtlı sadece evden internet üzeri bir iş yapabilirim. Bu işi yapabilmem için ne yapmalıyım?