Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır, Kazancı Ne Kadar?


78
757 Paylaşım, 78 points

Evde ek gelir için yapılabilecek işlerden birisi de sabun paketleme işidir. Oldukça keyifli ve bol kazançlı olan evde sabun paketleme işi, özellikle ev hanımları tarafından ilgi görmektedir. Bu yazımızda evde sabun paketleme işi nasıl yapılır, evde sabun paketleme işi kazancı ne kadardır gibi sorulara cevap vereceğiz.

EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ NEDİR?

Evde sabun paketleme işi, ek gelir olarak yapılabilecek en kolay işlerden birisidir. Evde sabun paketleme işi, firmalardan alınan sabunların evde isteğe uygun olarak sabunların paketlenmesi şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bir kişi sabun paketleme işi aldığı zaman yaklaşık olarak 10 – 20 bin sabun hazırlamaktadır.Sabun paketleme işi, firma tarafından kişilere gösterilmektedir. Sabun paketleme işi ilk başlarda zorlayıcı bir iş olabilmektedir. Ancak kişiler yaptıkça el mahareti kazanacağı için çok daha kolay sabun paketleme işini yapabilecektir.

SABUN PAKETLEME İŞİ NEDEN EVDE YAPILIYOR?

Sabun paketleme işi son yılların en popüler ek gelir işlerinden birisidir. Sabuna olan ilginin artması, bu sektörde çalışacak elemana olan ihtiyacı da artırmaktadır. Bu nedenle birçok firma, sabun paketleme işini evde çalışmak isteyenlere vermektedir. Ev hanımları, öğrenciler ve evde ek iş arayanlar sabun paketleme işi alarak kolaylıkla ek gelir elde edebilecektir.

 SABUN PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR NASIL BULUNUR?

Sabun paketleme işi toptancılardan ya da sabun fabrikalarından kolaylıkla alınabilmektedir. İnternet üzerinden iş ilanı veren birçok site üzerinden de sabun paketleme işi alınabilmektedir. Başvuru sonrasında firmalar, uygun gördükleri kişiler ile iletişime geçerek gerekli malzemeleri bu kişilere ileteceklerdir. Evde sabun paketleme işi veren firmalar, ürünleri ücretsiz olarak sunmaktadır. Sabun malzemelerine hiçbir ücret ödemeyecek olan kişiler, yaptıkları sabun sayısı kadar ücret alacaktır.

SABUN PAKETLEME İŞİ NE KADAR VERİLİR?

Sabun paketleme işi alan kişilere firmalar tarafından oldukça fazla sayıda sabun verilmektedir. Burada önemli olan, alınacak sabun sayısının verilen tarihe göre sorunsuz şekilde paketlenmesini sağlayabilmektir. Bunun için evde sabun paketleme işi alan kişilerin mutlaka yapabilecekleri kadar sabun alması gerekmektedir. Sabunların teslimatı sırasında ödeme alınacaktır. Tam ücret almak için kişilerin sabun paketleme işini sorunsuz yapması gerekmektedir. Yapılan her hatalı paketleme için ücretten kesinti yapılacağı unutulmamalıdır.

SABUN PAKETLEME İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Sabun paketleme işi, ek gelir olarak oldukça kazandırıcı bir iştir. Özellikle ev hanımları oturdukları yerde sabun paketleyerek kısa sürede kazanç elde edebilmektedir. Sabun paketleme işinde paket başına gelir elde edilebilecektir. Bu durumda kişi ne kadar fazla sabun paketleme işi alırsa, o kadar çok kazanç elde edecektir. Evde sabun paketleme işi ile aylık olarak 2000 TL kadar kazanmak mümkündür. Bu gelir durumu, kişinin yapacağı sabun sayısına kadar artış ya da düşüş gösterecektir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

78
757 Paylaşım, 78 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
63
Şaşkın
Başarısız Başarısız
25
Başarısız
Komik Komik
13
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
65
Helal Olsun!
lol lol
97
lol
Aşk Aşk
85
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
68
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
25
Kazandım!
Pinar

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Toplam Puan: 1,00 üzerinden 5)
Loading...

26 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsunda yaşamaktayim. Paketleme işini yapmak cok istiyorum. Temiz ve titiz çalışırım. Geri dönüşünüzu bekliyorhm

  2. Adana da yaşıyorum ev de ise çok ihtiyacım var paketleme işini çok iyi yaparım elim çok hizlidir bana yardımcı olabilirmisiniz maddi durumumuz iyi değil eşime yardimci olmam lazım

  3. Ankara da Yaşamaktayım . Paketleme işini yapmak istiyorum. Temiz ve özenle çalışırım Sizden haber bekliyorum . Saygılarımla.

  4. Bende sabun paketleme işi yapmak istiyorum evde geri dönüşünüzü bekliyorum bilecik bozüyük

  5. Söke de yaşıyorum annemle is arıyoruz bu işi yapabileceğimiz den eminiz geri dönmenizi dört gözle bekliyorum

  6. Yalova altın ovada oturuyorum daha önce paketlemede çalıştım çocuğum küçük olduğu için çalışamıyorum eşime destek olmak için bande evde çalışarak gelir getirmek istiyorum acele cvp bekliyorum iyi günler

  7. Paketleme işini çok iyi yapacağıma inanıyorum evde yapılabilecek güzel bir iş başarılar Kocaeli de yaşıyorum

  8. Samsun’da yaşıyorum paketleme işini yapmak çok istiyorum maddi durumumuz iyidegil esime yardım etmek istiyorum

  9. Sabun paketleme işini bende yapmak isterim temiz ve titiz çalışırım İstanbul da oturuyorum

  10. Konya ereglide yaşıyorum. Temiz ve düzenli birisiyimdir bu işi yapabileceğime eminim eğer geri dönüş yapabilirseniz çok sevinirim