Evde Resim Çerçevesi Yaparak Para Kazanmak


57
566 Paylaşım, 57 points

Evde para kazanmak için yapılabilecek en keyifli işlerden birisi de şüphesiz resim çerçevesi yapma işidir. Evde resim çerçevesi yapıp satarak ev ekonomisine katkı sağlamak mümkündür. Bu yazımızda Evde Resim Çerçevesi Yaparak Para Kazanmak hakkında bilgi vereceğiz.

Evde resim çerçevesi yaparak hem keyifli bir işle uğraşmak hem de bu işten kazanç elde etmek mümkündür. Günümüzde birçok kişi evinde yaptığı resim çerçeveleri üzerinden ek gelir elde etmektedir.EVDE RESİM ÇERÇEVESİ YAPARAK PARA KAZANMAK

Evde çok vakit geçiren kişiler için oldukça keyifli işlerden birisi olarak gösterilebilecek olan resim çerçevesi yapmak işi, boş geçirilen vakitlerin kazanca çevrilmesi için kullanılabilecek en eğlenceli yollardan birisidir.

Evde resim çerçevesi yaparak oldukça iyi gelir elde etmek mümkündür. Kişi ister ev hanımı olsun, ister öğrenci olsun, ister çalışan ve boş zamanlarını değerlendirmek isteyen olsun hemen herkes biraz el becerisi varsa kolaylıkla resim çerçevesi yapabilir.

EVDE RESİM ÇERÇEVESİ YAPMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Evde Resim Çerçevesi Yapmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Özellikle evde çok sık vakit geçiren kişiler ister tam zamanlı ister yarı zamanlı olarak bu işi gerçekleştirebilirler. Evde Resim Çerçevesi Yapmanın avantajları şu şekilde sıralanır;

 • Resim çerçevesi yapma işi hem sanatsal hem de çok eğlenceli bir iştir.
 • Evde resim çerçevesi yapan kişiler hem keyifli vakit geçirir hem de bu keyfi kazanca çevirebilir.
 • Evde resim yapma işi üzerinden parça başı satış yapmak ve satmak mümkündür.

Evde resim çerçevesi yaparak satmak uzun saatler bu iş ile uğraşmayı gerektirebilir. Kişi, bu işten daha fazla gelir elde etmek için daha fazla ürün ortaya çıkarmalıdır. Evde resim çerçevesi yaparak para kazanmak için öncelikle ürün türüne göre ücret belirlemek ve sabit ücret ile çalışmak da oldukça akıllıca olacaktır.

EVDE RESİM ÇERÇEVESİ YAPARAK PARA KAZANMAK İÇİN GEREKLİ MALZEMELER NELERDİR?

Evde Resim Çerçevesi Yaparak Para Kazanmak için öncelikle gerekli malzemeleri hazırlamak gerekir. Evde Resim Çerçevesi Yaparak Para Kazanmak için gerekli malzemeler şu şekilde sıralanır;

 • Zımpara Aleti
 • Kesici
 • Cam Kesici
 • Buzlu Cam Kesici
 • Bant
 • Testere
 • Mengene
 • Gönye
 • Çerçeve Askısı
 • Yapıştırıcı
 • Zımba
 • Büyük Bir Çalışma Tezgahı Veya Masası
 • Çerçeveli Ve Çerçevesiz Sanat Çalışmalarını Saklamak İçin Bir
 • Müşterilerin Kolayca Anlayabileceği Bir Fiyat Listesi

EVDE RESİM ÇERÇEVESİ YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Evde Resim Çerçevesi Yaparak nasıl para kazanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; evde gerekli malzemelere sahip olan kişi, farklı tasarımlar üzerinden büyüklü küçüklü farklı boyutlarda resim çerçeveleri hazırlayabilir. Burada önemli olan kişinin hayal gücünün ne kadar kuvvetli olduğu ve el becerisidir.

Evde resim çerçevesi hazırlayan kişi, bu çerçeveleri bir toptancı ile anlaşarak satışa çıkartabileceği gibi süs eşyası satan mağazalar üzerinden de satış işlemini gerçekleştirebilir. Sosyal medyanın gücünü kullanmak isteyen kişiler ise hazırladıkları resim çerçevelerinin resimlerini açtıkları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak satış işlemini gerçekleştirebilir.

EVDE RESİM ÇERÇEVESİ YAPARAK NE KADAR PARA KAZANILIR?

Evde Resim Çerçevesi Yaparak ne kadar para kazanılır? Sorusuna cevap vermeden önce, ürünlere doğru şekilde fiyat belirlemek gerektiğinin altını çizmek gerekir. Bu işe ilk başlayanların fiyatları biraz düşük tutması, müşteri kazanmalarını sağlayacaktır. Müşteri potansiyeli geliştikten sonra ürünlere belirli bir fiyat koymak ve fiyat listesi ile bunu müşterilere sunmak gerekmektedir.

Evde resim çerçevesi yaparak kazanç elde etmek isteyen kişiler, bu işi ciddiye alır ve farklı ürünler ile dikkat çekmeyi başarırlarsa yılda 10 bin – 15 bin TL kazanç elde edebilirler. Bu rakam, satıcının ürünlerine talebe ve satış rakamlarına göre değişiklik gösterecektir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

57
566 Paylaşım, 57 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
121
Başarısız
Komik Komik
109
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir