Evde Priz Kablosu Sararak Para Kazanma


53
504 Paylaşım, 53 points

Evde ek gelir elde etmek için yapılabilecek farklı işlerden birisi de evde priz kablosu sarma işidir. Evde Priz Kablosu Sararak Para Kazanmak oldukça kolay ve hemen herkesin yapabileceği bir iştir. Bu yazımızda Evde Priz Kablosu Sararak Para Kazanma hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Evde Priz Kablosu Sararak Para Kazanmak, yapılabilecek en farklı ek işlerden birisidir. Birçok kişinin aklına evde priz kablosu sararak para kazanma fikri gelmez. Ancak günümüzde oldukça popüler ek işlerden birisi olarak bilinmektedir.EVDE PRİZ KABLOSU SARARAK PARA KAZANMA NASIL YAPILIR?

Evde Priz Kablosu Sararak Para Kazanmak isteyen kişiler bu iş için internet üzerinden kolaylıkla iş fırsatı bulunabilir. Evde priz kablosu sarma işi veren firmalar ile iletişime geçerek kolaylıkla iş almak mümkündür. Çok fazla el becerisi gerektirmeyen Evde Priz Kablosu Sararak Para Kazanma işi, hemen herkes tarafından kolaylıkla yapılabilir.

Evde Priz Kablosu Sararak Para Kazanmak isteyen kişiler, firmalar üzerinden toplu halde alacakları prizlerin kablolarını istenilen şekilde sararak paketlemek zorundadır. Firmalar, bu iş için çok hassas davranmanın yanı sıra düzgün bir iş çıkarılmasını ve tam zamanında teslim edilmesini isterler.

EVDE PRİZ KABLOSU SARMA İŞİ NASIL ALINIR?

Evde priz kablosu sararak para kazanmak için öncelikle bu işi veren firmalarla iletişime geçmek gerekir. Evde priz kablosu sarma işi veren firmalar, çalışanlara farklı ebatlarda uzatma prizleri, üçlü – dörtlü – beşli prizleri gönderirler. Tüm prizlerin kablolarının istenilen şekilde ve birbirinin aynı olacak şekilde sarılması ve ardından paketlenmesi gerekir. Priz kablosu sarma işinde kablonun ezileceği şekilde sarma işlemi yapılmamasına özen gösterilmelidir. Kablosu ezilen prizin çalışmasında sorunlar yaşanabileceği için özellikle sorunsuz sarma işlemi öncelikli konulardan olacaktır.

Evde Priz Kablosu Sararak Para Kazanmak isteyen kişiler internet üzerinden evde priz kablosu sarma işi veren firmalar ile iletişime geçebilirler. Evde priz kablosu sarma işi veren firmalar, başvuru yapan kişilerden bir başvuru formu doldurmasını ister. Başvuruların değerlendirilmesinden sonra uygun görülen kişilere koli halinde priz kablosu gönderilecektir. Gönderilen kolinin içerisinde priz kablosu sarma işleminde kullanılabilecek bütün malzemeler yer alır. Bununla birlikte kablonun nasıl sarılması gerektiği hakkında da bir bilgilendirme kılavuzu bulunacaktır. Kılavuzda yer aldığı şekilde kabloların sarılması gerekir.

Bunun yanı sıra çevrede bulunan toptancılardan ya da elektrik işi yapan kişilerden de priz kablosu sarma işi almak mümkündür. Elektrik üzerine satış yapan yerler de hazırlanmış sarılı prizleri çok daha kolay satacağı için evlere ek iş olarak verebilir.

EVDE PRİZ KABLOSU SARARAK NE KADAR PARA KAZANILIR?

Evde Priz Kablosu Sararak Para Kazanma işi yapan kişiler, düzenli ek gelir elde etme şansına sahip olacaktır. Evde priz kablosu sararak ne kadar para kazanılır sorusunun cevabı şu şekilde verilebilir. Bir kişi yaptığı başvuru sonucunda evde priz kablosu sarma işi aldıysa ve tüm kabloları sorunsuz olarak sararak paketlediyse, haftalık ortalama 350 – 400 TL kazanç elde edecektir. Bu kazanç aylık olarak ortalama 1400 – 1600 TL arası olarak söylenebilir. Evde Priz Kablosu Sararak Para Kazanma işi alan kişilerin elde edeceği kazanç aylık yapılan kablo sarma miktarına göre elbette değişiklik gösterebilir. Birden fazla kişinin ortak olarak yaptıkları priz kablosu sarma işinden çok daha yüksek kazanç elde etmek mümkündür.

SİZ DE EVDE PRİZ KABLOSU SARARAK PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ, YORUM KISMINDAN MESAJINIZI YAZARAK EVDE PRİZ KABLOSU SARMA İŞİ VEREN FİRMALARA NASIL ULAŞACAĞINIZI ÖĞRENEBİLİR, KOLAYCA BAŞVURUDA BULUNABİLİR VE EVDE PRİZ KABLOSU SARARAK EK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

53
504 Paylaşım, 53 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir