Evde Poşet Paketleyerek Para Nasıl Kazanılır?


63
614 Paylaşım, 63 points

Evde yapılabilecek ek gelir işlerinden birisi de Evde Poşet Paketleyerek Para Kazanma işidir. Günümüzde poşetlerin oldukça yüksek oranda kullanılması, bu alanda ek iş verilmesine de zemin hazırlamaktadır. Bu yazımızda Evde Poşet Paketleyerek Para Kazanma hakkında bilgi vereceğiz.

İnsanlar günlük alışverişlerinin hemen hepsinde poşete ihtiyaç duyarlar. Gerek market alışverişi, gerek giyim alışverişi olsun tüm alışverişlerde alınan ürünleri koymak için poşetlere ihtiyaç vardır. Poşetlerin bu kadar gerekli bir ihtiyaç olması, bu alanda iş sektörlerinin de oluşmasına sebep olmaktadır.EVDE POŞET PAKETLEYEREK PARA KAZANMA NEDEN KARLIDIR?

Poşetlere ihtiyacın fazlaca olduğu bu günlerde, gerekli olan ihtiyacı karşılamak için birçok firma evlere ek iş vermektedir. Evde poşet paketleme işi, hem çok kolay hem de kazançlı iş fikirlerinden birisidir. Ev ortamında kısa sürede paketlenen poşetler sayesinde ev ekonomisine katkı sağlanabilir.

Poşetler birbirinden farklı çeşitlerde piyasaya sürülür. Birçok firma hazırlattığı poşetlerin üzerine marka ya da logolarını bastırarak kolay yoldan reklamını yapabilir. Bu nedenle poşet imalatı her geçen gün daha da yoğun bir hal almaktadır. Poşet imalatı yapan firmalar ise bu talebe yetişebilmek için çoğunlukla evlere poşet paketleme işi verirler.

POŞET NEDİR?

Poşet, plastik ya da kağıt kullanılarak yapılan ve alışverişte alınan eşyaların içerisine yerleştirildiği gereçlerdir. Piyasada birbirinden farklı boy, renk ve desende poşet bulmak mümkündür. Poşetler özellikle son aylarda doğa dostu bez ve kağıt ürünlere yer vermeye başladı. Plastik malzemelerin doğaya zarar vermemesi adına birçok firma kağıt poşet ya da bez poşet kullanmayı tercih etmektedir.

EVDE POŞET PAKETLEYEREK PARA KAZANMA İŞİ NASIL YAPILIR?

Evde Poşet Paketleyerek Para Kazanmak isteyen kişiler bu iş için belirli üretim firmaları ile çalışmak zorundadır. Birçok firma, markalarının ya da logolarının basılı olduğu poşet modellerini poşet üretim firmalarından talep eder. Firmalar hazırladıkları poşetlerin paketlenmesi aşamasında genel olarak zaman kazanmak için evlere ek iş olarak verir.

Evde Poşet Paketleme işi veren firmalar, poşet paketleme işi talep eden kişilere belirli sayıda poşeti gönderir. Evde poşet paketleme işi alan kişi kendisine gönderilmiş olan poşetleri renklerine, boylarına, türlerine ve hatta markalarına göre ayırarak paketlemek zorundadır. Bazen tek bir ürün üzerinden yapılan gönderiler, bazen karışık olarak da sunulabilir. Evde Poşet Paketleyerek Para Kazanmak isteyen kişi firmadan aldığı poşetleri istenilen şekilde ayırdıktan sonra 100 poşet olacak şekilde düzenleyerek düzgün bir şekilde rulo yaparak paketlemek zorundadır.

Paketleme işlemi tamamlanmış olan poşetler, firma tarafından gönderilen kolinin içerisine yerleştirilerek belirlenmiş süre içerisinde teslim edilir. Firma görevlisi, verilen sürenin sonunda evde poşet paketleme işi almış olan kişiden teslim aldığı koliyi kontrol eder ve ödemeyi gerçekleştirir.

EVDE POŞET PAKETLEYEREK NE KADAR PARA KAZANIRIM?

Evde poşet paketleme işi genel olarak haftalık ödeme şeklinde yapılır. Ancak kişi aylık ödeme istiyorsa firma ile görüşerek ödemeyi aylığa çevirebilir. Evde poşet paketleme işi veren firmalar, haftalık belirli bir kota koyarak istenilen adette hazırlanmış poşetleri teslim alır. Poşetler sorunsuz bir şekilde paketlenmiş ise haftalık ortalama 300 – 400 TL kazanmak mümkündür evde poşet paketleyerek ne kadar kazanırım sorusunun cevabı aylık ortalama 1200 – 1600 TL olarak söylenebilir.

SİZ DE EVDE POŞET PAKETLEYEREK EV EKONOMİSİNE KATKIDA BULUNMAK VE EK İŞ YAPMAK İSTİYORSANIZ, YORUM KISMINDAN YAZARAK EVDE POŞET PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALARA ULAŞABİLİR VE POŞET KATLAYARAK AYLIK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

63
614 Paylaşım, 63 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
25
Helal Olsun!
lol lol
61
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

5 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir