Evde Plastik Bardak Paketleyerek Para Kazanmak


61
584 Paylaşım, 61 points

Evde yapılabilecek ek iş seçeneklerinden birisi de Evde Plastik Bardak Paketleme işidir. Evde plastik bardak paketleyerek ev ekonomisine katkı sağlamak mümkündür. Bu yazımızda Evde Plastik Bardak Paketleyerek Para Kazanmak hakkında bilgi vereceğiz.

Plastik bardaklar kullanımı çok pratik olması ve hijyenik açılardan sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle kalabalık ortamlarda plastik bardak kullanımı çok daha yaygındır. Bunun temel nedeni, aynı bardaktan birden fazla kişinin içmek zorunda kalmamasıdır.EVDE PLASTİK BARDAK PAKETLEYEREK PARA KAZANMAK NASIL YAPILIR?

Evde Plastik Bardak Paketleyerek Para Kazanmak, sanıldığından çok daha kolay bir iştir. Evde plastik bardak paketleme işi alan kişiler, sadece bardakları istenilen sayıda ayırarak paketlemelidir. Bu iş için plastik bardaklar topluca açılarak istenilen sayılarda ayrılmalı ve ardından şeffaf poşetlerle paketlenmelidir.

Evde plastik bardak paketleme işi için gerekli malzemeler şu şekilde sıralanır;

  • Karton ya da plastik bardak
  • Şeffaf poşet
  • Paket lastiği
  • Eldiven
  • Paketlerin dizileceği büyük koli

EVDE PLASTİK BARDAK PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR HANGİLERİDİR?

Evde plastik bardak paketleme işi veren firmalar, internet üzerinden kolaylıkla bulunabilir. İnternetten başvuru yaparak evde plastik bardak paketleme işi isteyen kişiler, öncelikle internet üzerinden başvuru formunu doldurmak zorundadır. Başvuru formunu dolduran kişiler arasında yapılan inceleme kapsamında uygun görülen kişilere firmalar tarafından dönüş yapılır.

Evde plastik bardak poşetleme işi veren firmalar, başvurusunu kabul ettikleri kişilerin adresine bir firma yetkilisiyle birlikte gerekli malzemeleri gönderir. Firma yetkilisi bardakların ne şekilde paketlenmesi gerektiğini anlattıktan sonra ne kadar sürede ve kaç tane ürün istedikleri bilgisini verir. Yetkilinin verdiği bilgiler kapsamında Evde Plastik Bardak Paketleyerek Para Kazanmak isteyen kişi doğru sayıda bardağı doğru şekilde paketleyerek kolilere yerleştirmek zorundadır.

EVDE PLASTİK BARDAK NASIL PAKETLENİR?

Evde Plastik Bardak Paketleyerek Para Kazanma işi alan kişiler genel olarak 50 şer adet plastik bardağı paketleyerek kutuya yerleştirecektir. Bu sayı firmadan firmaya değişiklik de gösterebilir. Evde Plastik Bardak Paketleyerek Para Kazanmak isteyen kişilerin el becerisine ihtiyacı yoktur. Bu iş için sadece doğru sayıda bardağı düzenli şekilde paketlemek yeterli olacaktır.

Evde plastik bardak paketleme işi alan kişiler günlük ya da 2 günde bir olmak üzere hazırladıkları bardakları firmaya teslim ederler. Firma, plastik bardakları aldıktan sonra kontrol ederek ödemeyi gerçekleştirir.

EVDE PLASTİK BARDAK PAKETLEYEREK NE KADAR PARA KAZANIRIM?

Evde Plastik Bardak Paketleyerek Para Kazanmak isteyen kişiler, kolaylıkla firmalar ile iletişime geçerek iş alabilirler. Evde plastik bardak paketleyerek ne kadar para kazanırım sorusunun cevabı şu şekilde verilebilir; evde plastik bardak paketleme işinde paket başı ortalama 1 TL ödeme yapılır. Günlük 10 paket hazırlayan bir kişinin kazancı 10 TL olacaktır. 100 paket hazırlayan kişi ise günlük 100 TL kazanacaktır. Bu durumda kişinin aylık kazancı da tamamen günlük paketleme sayısına göre belirlenecektir.  Evde plastik bardak paketleyerek ayda ortalama 2000 TL civarı bir kazanç elde edilmiş olacaktır. Bu fiyat, ayda 20 gün plastik bardak paketleme işi veren firmalara göre belirlenmiştir.

SİZ DE EVDE PLASTİK BARDAK PAKETLEYEREK PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ YORUM KISMINDAN MESAJINIZI YAZARAK EVDE PLASTİK BARDAK PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALARIN SİZE KOLAYLIKLA ULAŞMASINI SAĞLAYABİLİRSİNİZ.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

61
584 Paylaşım, 61 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
72
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
109
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
109
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

20 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bende çok istiyorum bu işi yapmak daha öncede plaj çantası vede normal çantalar kesim katlama temizleme vs paketleme işi yaptim

  2. Ev iş ihtiyacım var böyle iş olursa bana çok memnun ürünü bu iş çok bu iş çok istiyorum ben Devrek Zonguldak da oturuyorum

  3. Bu işi yapmak çok istiyorum kolonya doldurma paketlemede olur plastik bardak paketleme işide olur firmalar lütfen benimle iletişime geçebilir misiniz.

  4. Bende bu işe girmek istiyorum tecrübem var daha once islerden lutfen bana donun lutfen lutfen luften