Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır, Kazancı Ne Kadar?


88
835 Paylaşım, 88 points

Evde ek gelir için iş arayanlara verilebilecek en eğlenceli işlerin başında evde nikah şekeri paketleme işi gelmektedir. Evde nikah şekeri paketleme işi hem çok keyifli hem de oldukça kazançlı işlerdendir. Bu yazımızda evde nikah şekeri paketleme işi nasıl yapılır, evde nikah şekeri paketleme işi kazancı ne kadardır gibi sorularınıza cevap vereceğiz.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte evlilik sektöründe bir hızlanma ve hareketlenme başlamaktadır. Birçok çift, düğünü için yaz aylarını beklerler. Bu sektörün hareketlenmesi, nikah şekeri paketleme işinin de gözde olması anlamına gelmektedir.EVDE NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

Nikah öncesi evlenecek çiftlerin yaptığı işlerden birisi de nikah şekeri sipariş etmektir. Özellikle düğün sezonlarında nikah siparişinin yoğun şekilde gelmesi, firmaların evlere ek iş vermesine neden olmaktadır. evinden ek gelir kaynağı arayan kişiler için bu kaçırılmayacak bir fırsat olmaktadır.

Evde nikah şekeri paketleme işi alan kişilerin oldukça dikkatli ve özenli çalışması gerekmektedir. Nikah şekeri paketleme işi detaylı ve ince işçilik isteyen işler arasındadır. Nikahın en ince ayrıntısına kadar planlanması kapsamında nikah şekerinin özenli paketlenmiş olmasına da çok dikkat edilecektir.

Günümüzde birçok nikah şekeri türü bulunmaktadır. Her çift, kendisine özel farklı bir tasarım talep etmektedir. Bu nedenle evde nikah şekeri paketleme işi alan kişiler, sürekli olarak farklı şeker tasarımları ile çalışmak zorunda kalacaktır. Nikah şekeri paketleme işi veren firmalar, işi alan kişilere ürünleri örnek bir şablon ile birlikte göndermektedir. Bu şekilde nikah şekerinin nasıl paketlenmesi gerektiği çok daha net görülebilecektir.

EVDE NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ ZOR MUDUR?

Evde ek iş arayanlar için verilen nikah şekeri paketleme işi, diğer evde paketleme işlerinden biraz daha detaylı ve zordur. Her siparişte farklı malzemeler kullanarak nikah şekeri paketlemek gerekmektedir. nikah şekerleri için birbirinden farklı yüzlerce malzeme kullanılabilmektedir. Çok geniş bir seçeneğe sahip olan nikah şekerlerini düzenli ve dikkatli paketlemek tam kazanç elde etmek için çok önemli bir ayrıntıdır. Nikah şekerinin özensiz paketlenmesi, firmanın para ödemesini zora sokabilmektedir.

EVDE NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME İŞİNDEN NE KADAR PARA KAZANILIR?

Evde nikah şekeri paketleme işi, zorluğu kadar iyi kazanç da sağlayan bir ek gelir kaynağıdır. Genel olarak nikah şekeri paketleme işine parça başı para alınmaktadır. Nikah şekeri paketleme işinde parça başına 1 – 2 TL gibi bir ücret elde edilmektedir. Toplam ücret, yapılan nikah şekeri sayısına göre değişecektir. Günlük 100 nikah şekeri paketleyen biri kişinin kazancı, 100 – 200 TL civarı olacaktır.  Bu rakam aylık olarak hesaplandığı zaman evde nikah şekeri paketleme işinden aylık en kötü 3000 TL kazanma fırsatı bulunacaktır. Bu rakam da ek gelir olarak düşünüldüğü zaman oldukça iyi bir ücrettir.

Nikah şekeri paketleme işi alındığında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, şekerlerin hepsinin tam istendiği gibi paketlenmiş olmasıdır. Firma teslimatta nikah şekerlerini kontrol ettiği zaman yanlış ya da düzgün paketlenmemiş şekerlerin hiçbirisinin ödemesini yapmayacaktır. Böylece yapılan nikah şekerine verilmiş emek boşla gitmiş olacaktır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

88
835 Paylaşım, 88 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
121
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
74
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
132
Helal Olsun!
lol lol
39
lol
Aşk Aşk
30
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
121
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
86
Kazandım!
Pinar

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (8 Oy Verildi, Toplam Puan: 3,88 üzerinden 5)
Loading...

10 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir