Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşi


51
498 Paylaşım, 51 points

Eldiven, sağlık çalışanları için en önemli gereçlerden birisi. Hastalarla iletişim sırasında sürekli olarak eldiven giyen doktorlar, özellikle Corona virüs sonrasında eldivene daha çok ihtiyaç duymaya başladı. Hal böyle olunca eldiven paketleme işinde de büyük bir yoğunluk yaşanmaya başladı. Bu yazımızda Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşi ile ilgili detayları anlatacağız.

Ülkemizde evlere ek iş olarak en çok verilen işlerden birisi muayene eldiveni paketleme işi olmaya başladı. Corona virüs nedeniyle sağlık çalışanlarının en çok ihtiyaç duyduğu malzemelerden birisi olan muayene eldiveni, en üst seviyede üretilmeye ve paketlenmeye başladı.EVDE MUAYENE ELDİVENİ PAKETLEME İŞİ NEDİR?

Doktor eldiveni olarak da isimlendirilen eldivenler, beyaz renkte plastik malzemeden üretilen eldivenlerdir. Birçok alanda rahatlıkla kullanılan muayene eldivenleri en çok sağlık çalışanları için gereklidir.

Corona nedeniyle doktorların muayenede çok daha dikkatli olması nedeniyle son dönemde muayene eldiveni üretim ve paketleme işi hız kazandı. Bu sayede evde ek iş yapmak isteyenlere de oldukça kazançlı bir ek gelir kaynağı kapısı açılmış oldu.

EVDE MUAYENE ELDİVENİ PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşi oldukça basit işlerden birisidir. evde muayene eldiveni paketleyecek olan kişilerin öncelikle dikkat etmesi gereken, hijyen koşullarını sağlamış olmasıdır. Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşini almış olan kişiler mutlaka paketleme öncesi bu eldivenlerden takmalı ve paketleme işlemine ondan sonra başlamalıdır.

Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşine başlayacak olan kişi, muayene eldivenlerinden her kutuda 100 tane olacak şekilde paketlere yerleştirmelidir. 100 tane eldiven yerleştirilmiş olan kutuların ağrı kapatılmalı ve bantlandıktan sonra koliye yerleştirilmelidir.

EVDE MUAYENE ELDİVENİ PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR HANGİLERİDİR?

Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşi veren firmalar, genel olarak hijyenik ürün ve sağlık malzemesi üretimi yapan firmalardır. Bu firmalara internet üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlanabilir. İnternet üzerinden Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşi veren firmalar ile iletişime geçerek iş almak mümkündür.

Firma yetkilisi, Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşi almış olan kişinin evine giderek eldiven paketleme işinin nasıl yapılabileceğini detaylı şekilde anlatarak iş teslim için bir gün belirler. Belirlenen günde ise tekrar gelerek paketlenmiş olan eldivenleri alacaktır. Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşi almış olan kişiler, teslimat sırasında ücretlerini hemen alabilirler. Bunun için öncelikle paketlenen ürünlerin doğru şekilde hazırlanıp hazırlanmadığı kontrol edilecektir. Doğru paketlenmemiş ürünler için firmalar ödeme yapmazlar.

EVDE MUAYENE ELDİVENİ PAKETLEME İŞİNDEN NE KADAR KAZANÇ ELDE EDİLİR?

Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşi, özellikle son dönemde sıklıkla verilen ek işler arasında yer almaktadır. Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşinden ne kadar kazanç elde edilir sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşi almış olan bir kişi, paketleme başına 2 TL olmak üzere ücret alacaktır.

Günde 100 muayene eldiveni paketi hazırlayan bir çalışanın kazancı 200 TL olur. Bu durumda Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşinden aylık ortalama 3000 – 4000 TL kazanmak mümkün olacaktır. Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşi almış olan kişinin özenli ve doğru şekilde paketleme yapıyor olması, bu için devamlılığını da sağlar. Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşi veren firmalar, doğru şekilde çalışan kişilerle sürekli çalışma talep edecektir. Böylece kişinin ek gelir amaçlı aldığı iş sürekli bir gelir kaynağına kolaylıkla dönüşebilir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

51
498 Paylaşım, 51 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
26
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
26
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
49
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
112
Kazandım!
Pinar

28 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Acil işe ihtiyacım var .evde eldiven paketleme işi yapabilirim.elim hızlıdır.evliyim kirada oturuyorum Adana ‘nın kozan ilçesinde .ağlıbogaz mah.oturuyorum.