Evde Mini El Çantası Yapıp Satarak Para Kazanmak


65
634 Paylaşım, 65 points

Evde çalışarak para kazanmak isteyenleri için kullanılabilecek yöntemlerden birisi de Evde Mini El Çantası Yapıp Satarak Para Kazanma yöntemidir. Özellikle ev hanımlarının ilgi gösterdiği bu iş üzerinden ev ekonomisine kolaylıkla destek olunabilir. Bu yazımızda Evde Mini El Çantası Yapıp Satarak Para Kazanmak hakkında bilgi vereceğiz.

Çantalar, kadınlar için vazgeçilmez eşyalardan birisidir. Özellikle çanta tutkunları, birbirinden farklı görünümde çantaları satın almaya bayılır. Hazır çantalar çok ilgi görse de el yapımı çantaların yeri her zaman ayrıdır.EVDE MİNİ EL ÇANTASI YAPIP SATARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Evde Mini El Çantası Yapıp Satarak Para Kazanmak düşüncesinde olan kişilerin öncelikle bu iş için el becerisine sahip olup olmadığına bakması gerekir. El çantası yapabilmek için hayal gücü ve el becerisine ihtiyaç vardır.

Evde yapılacak mini çantalar, özellikle kadınların günlük hayatlarında kullanmayı tercih ettikleri türdendir. Fazla yer kaplamamasının yanı sıra içerisine günlük hayatta gerekli olan tüm eşyaları toplama özelliği ile ilgi görmektedir.

Evde Mini El Çantası Yapıp Satarak nasıl para kazanılır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; mini el çantası yapmayı bilen kişiler, öncelikle gerekli malzemeleri hazırladıktan sonra hayal güçlerine göre farklı modellerde çantalar hazırlayabilirler. Bu çantalar farklı kanallar aracılığı ile satışa çıkartılarak kısa sürede paraya dönüştürülebilir.

EN ÇOK İLGİ GÖREN MİNİ ÇANTALAR HANGİLERİDİR?

Çantaların her çeşidi ilgi görmekle birlikte bazı özelliklere sahip olan çantalar kadınlar tarafından çok daha fazla tercih edilmektedir. En çok ilgi gören mini çantaların başında örgü çantalar ve kumaş çantalar gelmektedir. Eş işçiliği yüksek olan bu çantalar, kadınlar tarafından öncelikle tercih edilmektedir.

Örgü yeteneğine sahip olan ve kumaşları kullanarak birbirinden farklı modellerde çantalar hazırlayabilen kişiler, bu çantaları satarak kısa sürede para kazanmaya başlayabilirler. Evde mini çanta hazırlayarak yapılan satışlarda masraf çıktıktan sonra %20 – %30 oranda bir kar elde edilebilir.

EVDE MİNİ EL ÇANTASI YAPIP NERELERDE SATABİLİRİM?

Evde mini el çantası yapıp nerelerde satabilirim? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; evde mini el çantası yapan bir kişi, bu çantaları farklı yollarla satışa çıkartabilir. Evde hazırlanan mini çantalar öncelikle çevrede bulunan ve bu tür eşyaları satan dükkanlar üzerinden satışa çıkartılabilir. El sanatları üzerine kurulan birçok sergi de bulunmaktadır. Bu sergilerden kiralanacak bir stant üzerinden de çantaların satışı kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Evde Mini El Çantası Yapıp Satarak Para Kazanmak isteyen kişilerin en çok yararlanabileceği ve geniş kitlelere ulaşabileceği ortam elbette ki internettir. Sosyal medya platformları üzerinden açılacak bir hesaba yapılan çantaların resimleri konarak kısa sürede satışı gerçekleştirilebilir. Aynı şekilde bir e ticaret sitesi kurarak bu site üzerinden satış yapmak da mümkündür.

EVDE MİNİ EL ÇANTASI YAPIP SATARAK PARA KAZANMANIN PÜF NOKTALARI NELERDİR?

Evde Mini El Çantası Yapıp Satarak Para Kazanmanın püf noktaları şu şekilde sıralanır;

  • Öncelikle yapılacak mini el çantaları için tasarımlar hazırlanmalıdır. Dışarıda satılan çantalardan farklı görünümde çantalar hazırlayarak ilgi çekmek çok daha kolay olacaktır.
  • Evde yapılan mini çantalar öncelikle biraz stoklanmalıdır. Belirli sayıda çanta olduktan sonra satışa çıkarmak, çok daha hızlı ve kolay olacaktır. Stok yapmayı fazla abartmamak da önemlidir. Çok fazla sayıda çanta yapmak, satılmaması durumunda zarara girmek anlamına gelecektir.
  • Satılacak mini el çantalarının fotoğrafları profesyonel bir şekilde çekilmelidir. Çantaların görüntüsü ne kadar net ve kaliteli olursa, ilgi görmesi ve satılması da o kadar kolay olacaktır.
  • Mini el çantalarının farklı yönlerde ve farklı özelliklerini gösterecek şekilde ayrıntılı 3 – 5 fotoğrafı yüklenmelidir. Böylece alıcılar çantayı ayrıntılı şekilde inceleyebilirler.
  • Evde yapılan mini çantaların fiyatlandırılması da oldukça önemlidir. Kişi öncelikle çantalar için ne kadar masraf yaptığını belirlemeli ve ardından kar elde edebileceği şekilde bir satış fiyatı belirlemelidir.
  • Evde mini çanta yaparak satacak olan kişiler, kendileri gibi mini çanta satışı yapan kişilerin fiyatlandırmalarını araştırarak aşağı yukarı bir fiyat belirleyebilecektir.
  • Evde Mini El Çantası Yapıp Satarak Para Kazanmak için internet kullanılıyorsa ödeme şekilleri belirlenmelidir. Kredi kartı ödemeleri için kredi kartı sağlayıcı ile bir hesap açılmalıdır.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

65
634 Paylaşım, 65 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir