Evde Kuru Nane Paketleme Yaparak Para Kazanma


59
575 Paylaşım, 59 points

Evde ek gelir elde etmek isteyenleri için yapılabilecek en kolay işlerden birisi Evde Kuru Nane Paketleme Yaparak Para Kazanma işidir. Evde kuru nane paketleyerek ev ekonomisine katkıda bulunmak mümkündür. Bu yazımızda Evde Kuru Nane Paketleme Yaparak Para Kazanma işi hakkında bilgi vereceğiz.

Nane, hemen her yemekte kullanılan oldukça popüler baharatlardan birisidir. Bazı ev hanımları taze nane alarak kurutup baharat elde ederken bunun için yeterli vakti olmayan birçok kişi kuru naneyi hazır olarak almayı tercih etmektedir.EVDE KURU NANE PAKETLEME YAPARAK PARA KAZANMA NASIL YAPILIR?

Evde Kuru Nane Paketleme Yaparak Para Kazanma, günümüzde en yaygın ve kolay yapılan işlerden birisidir. Hemen herkes evde kuru nane paketleyerek kazanç elde edebilir. Bu iş için herhangi bir el becerisine sahip olmaya gerek yoktur.

Nanenin oldukça faydalı bir baharat olması ve çok sık kullanılması, bu alanda birçok kişinin ek gelir sahibi olmasını sağlamaktadır. Genel olarak belirli gramajlarda paketler halinde satılan kuru nane, bu aşamaya gelmek için bazı kişilerin elinden geçmek zorundadır.

EVDE KURU NANE PAKETLEME İŞİ NEREDEN ALINIR?

Evde kuru nane paketleme işini genel olarak aktarlar vermektedir. Açık ve kilo ile nane satan aktarlar, paketli isteyen müşterilerine ve marketlere özel farklı gramajlarda kuru nane işi vermektedir. Evde Kuru Nane Paketleme Yaparak Para Kazanmak isteyen kişilere evde kuru nane paketleme işi veren firmalarca fırsat sunulmaktadır.

Evde kuru nane paketleme işi veren firmalar, çuvalla gönderecekleri kuru naneleri belirli gramlarda paketlenmesini ister. Kuru naneler genel olarak 50 gram, 100 gram, 250 gram, yarım kilo ve bir kiloluk paketler halinde hazırlanmaktadır. Evde kuru nane işi veren firmalar nasıl isterlerse işi alan kişiler bu şekilde paketleme yapmalıdır.

EVDE KURU NANE NASIL PAKETLENİR?

Evde kuru nane paketleme işi almış olan kişiler, firma ile çalışıyorlarsa kiloluk olarak çuvalla kuru naneleri teslim alırlar. Nane ile birlikte firma tarafından gramına göre farklı poşetler ve marka etiketleri de gönderilir. Evde Kuru Nane Paketleme Yaparak Para Kazanmak isteyen kişiler, aldıkları kuru naneleri belirlenen gramlara göre tartarak poşetlere doldurmak zorundadır.  Kuru nanelerin paketlenirken hassas tartı ile tartılması, yanlış paketleme yapılmaması için oldukça önemlidir.

Evde Kuru Nane Paketleme Yaparak Para Kazanmak isteyen kişiler, firmaların talep ettiği oranda kuru naneleri paketleyerek koli içerisine yerleştirdikten sonra firmaya teslim etmelidir. Firmalar, kuru nane paketlerini kontrol ettikten sonra ödemeyi nakit olarak yapmaktadır.

EVDE KURU NANE PAKETLEME YAPARAK NE KADAR PARA KAZANIRIM?

Evde Kuru Nane Paketleme Yaparak Para Kazanmak isteyen kişiler ister firma ile çalışabilir ister tek başına bu işe girişebilir. Nanenin çok talep gören bir baharat olması nedeniyle her şekilde satışından para kazanmak mümkündür.

Evde kuru nane paketleme yaparak ne kadar para kazanırım sorusunun cevabı yapılan nane paketleme işine göre değişiklik gösterecektir. Bir kişi evde kuru nane paketleyerek aylık ortalama 1000 – 1500 TL kazanmak mümkündür. Bu kazanç aylık paketlenen kuru nane miktarına göre değişiklik gösterecektir.

SİZ DE EVDE KURU NANE PAKETLEYEREK PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ  SİZ DE YORUM KISMINDAN MESAJINIZI YAZARAK EVDE KURU NANE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR İLE İLETİŞİME GEÇEREK EK GELİR SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

59
575 Paylaşım, 59 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
27
Başarısız
Komik Komik
14
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
61
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
85
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
25
Kazandım!
Pinar

36 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evim müsait benimle birlikte 3 kişi yapar bu işi çok yaptım bilgi sahibim var bekliyorum

  2. Ben hakkarı şemdınlıde yaşıyorum evliyım 1 cocuğum var cok ihtıyacım var çalışmaya evden çıkamıyorum cocuğumdan dolayı elım hızlıdır ve cok tıtız çalışmayı severım lutfen bana yardımcı olun bana iş verın istediğınız gıbı eksıksız yaparım