Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma


70
674 Paylaşım, 70 points

Kurşun kalem hemen her zaman kullanılan kırtasiye malzemelerinden birisidir. Özellikle okul döneminde çok sık kullanıldığı için her zaman ihtiyaç vardır. Kurşun kalem üzerinden para kazanmak isteyen birçok kişi paketleme yapabilir. Bu yazımızda Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma hakkında bilgi vereceğiz.

Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak oldukça kolay işlerden birisidir. Çok fazla beceri gerektirmeyen bu iş hemen herkes tarafından kolaylıkla yapılabilir. Evde oturduğu yerden para kazanmak isteyenler kolaylıkla kurşun kalem paketleme işini yapabilirler.EVDE KURŞUN KALEM PAKETLEME İŞİ NASIL ALINIR?

Evde kurşun kalem paketleme işi en sık alınan ek işlerden birisidir. Beceri gerektirmeyen bu iş özellikle ev hanımları ve öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kurşun kalem paketleme işi oldukça kolay yapılması ve iyi ek gelir kazandırmasıyla ilgi görür.

Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak isteyen bir kişi, kırtasiyelerden ya da toptancılardan aldığı kurşun kalemleri istenilen şekilde paketleyerek teslimatını gerçekleştirir. Evde kurşun kalem paketleme işi kısa sürede ve kolayca yapılmaktadır.

EVDE KURŞUN KALEM PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi almak isteyen kişiler görüştükleri kırtasiye ve toptancılardan aldığı kurşun kalemleri istenilen şekilde paketleyerek teslim etmek zorundadır. Evde kurşun kalem paketleme işi veren firmalar, iş verdikleri kişilere kurşun kalemleri nasıl paketlemeleri gerektiği konusunda bilgi verir. Firma ile belirlenen güne kadar kurşun kalemleri istenilen şekilde paketleyen kişiler, gününde teslimat yapmak zorundadır.

Teslimat gününde kurşun kalemleri kontrol eden firma yetkilisi tüm kalemlerin istenilen şekilde paketlenmiş olması karşılığında ödemeyi gerçekleştirecektir.

EVDE KURŞUN KALEM PAKETLEME İŞİNDEN NE KADAR KAZANIRIM?

Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak isteyen kişiler, oldukça iyi kazanç elde edebilirler. Evde kurşun kalem paketleme yapan bir kişi, paketlediği kalem başına ücret alacaktır. Kurşun kalemler genel olarak kutulama şeklinde gerçekleştirilir. Firma tarafından belirtilen sayıda kurşun kalem önce kontrolü yapıldıktan sonra verilen sayı doğrultusunda kutuya yerleştirilmelidir.

Evde kurşun kalem paketleme işinden ne kadar kazanırım sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür. Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak isteyen kişi, paketlediği kurşun kalem kutusu başına 50 kuruş – 1 TL olacak şekilde para kazanır. Günde 100 kutu paketleyen bir kişi ortalama 50 – 100 TL kadar bir kazanç elde edecektir. Bu durum göz önünde bulundurulduğu zaman evde kurşun kalem paketleme işinden 1500 – 3000 TL kazanç elde etmek mümkündür. Bu kazanç tamamen kurşun kalem paketleme işi almış kişinin el becerisine bağlıdır. Kişi günlük ne kadar çok paketleme yaparsa o kadar çok kazanç elde edecektir. Bunun yanı sıra doğru şekilde paketleme yapmak da gereklidir. Firma yetkilisi istenilen şekilde paketleme yapılmamış kurşun kalemler için ödeme yapmayacaktır. Bu durumun göz önünde bulundurulması  da özenli paketleme yapmak açısından oldukça önemlidir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

70
674 Paylaşım, 70 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
25
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

31 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ben Isparta sütçüler de üniversite öğrencisiyim okul eksiklerimi ve ihtiyaçlarımı karşılayabilmek için bu paketleme işine ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Bu ise cok ihtoyacim var 4 tane cocugum var eve ekmek getirmek istiyorum nolur bu ise cok ihtiyacim varv

  3. Merhaba ben konyada oturuyorum çok ihtiyacım var elişim iyidir yardimci olursunuz inşallah

  4. Merhaba ben istanbul beykozda ikamet ediyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum ekibim var 2 çocuk annesiyim işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz lütfen geri dönüş bekliyorum