Evde Kürdan Paketleyerek Para Kazanma


53
504 Paylaşım, 53 points

Evde ek gelir elde etmek için yapılabilecek iş seçeneklerinden birisi de Evde Kürdan Paketleyerek Para Kazanmaktır. Evde kürdan yaparak oldukça kolay şekilde para kazanılabilir. El becerisi gerektirmeyen bu iş, hemen herkesin kolayca yapabileceği bir iş olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Bu yazımızda Evde Kürdan Paketleyerek Para Kazanma hakkında bilgi vereceğiz.

Ev ekonomisine katkıda bulunmak için günümüzde birçok kişi evde yapabileceği ek işlerde çalışır. Evde yapılabilecek yüzlerce iş seçeneği bulunur. Bunların arasında beceri gerektirmeyen en kolaylardan birisi evde kürdan paketleme işidir.EVDE KÜRDAN PAKETLEYEREK PARA KAZANMA NASIL YAPILIR?

Evde Kürdan Paketleyerek Para Kazanma el becerisi gerektirmediği için oldukça kolay yapılır. Kürdan günümüzde en çok kullanılan gereçlerden birisidir. Restoranlarda, lokantalarda hatta fast food tarzı yerlerde dahi kürdan bulunur. Bunun yanı sıra evlerinde vazgeçilmezlerinden birisidir. Kürdana ilginin bu kadar yoğun olması,  bu alanda evlere ek iş verilmesini de sağlamaktadır.

Evde Kürdan Paketleyerek Para Kazanmak isteyen kişiler, bu iş için kürdan paketleme işi veren firmalar ile çalışabilirler. Evde kürdan paketleme işi veren firmalar, çalıştıkları kişilere toplu halde gönderdikleri kürdanları belirlenen sayılarda paketlenmesini isterler. Bu paketleme işi için genel olarak kutular ya da poşetler tercih edilir.

EVDE KÜRDAN PAKETLEME İŞİ ZAHMETLİ MİDİR?

Evde kürdan paketleme işi, evde yapılabilecek birçok paketleme işinden çok daha zahmetsizdir. Oldukça kolay yapılabilen bu iş sadece doğru sayıda kürdan ayırıp istenilen paketlere yerleştirme işlemi gerekir. Bu işlemde genel olarak kürdanlar 100 – 200 – 500 adet olacak şekilde paketlenmektedir.

Evde kürdan paketleme işi veren firmalar, koli ile çalışanlarına kürdan ve paketlemek için gerekli kutuları gönderir. Bu kutuların içerisine belirlenmiş sayılarda kürdan yerleştirilerek paketleme işlemi tamamlanır. Yapımı oldukça kolay ve zahmetsiz olan evde kürdan paketleme işi bu nedenle ilk tercihler arasındadır.

EVDE KÜRDAN PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR NASIL BULUNUR?

Evde kürdan paketleme işi veren firmalar, toptancılardan ya da internet üzerinden bulunabilir. Evde kürdan paketleme işi veren firma bulunduktan sonra kişilerin öncelikle iş başvurusunda bulunması gerekir. Başvurusu onaylanan kişilere firma yetkilisi tarafından kürdan paketleme için gerekli malzemeler götürülürken, paketleme işi için de bir süre belirlenir. Bu süre içerisinde çalışanların belirlenen sayıda kürdanı paketleyerek hazır halde teslim etmesi gerekir.

Burada önemli olan kürdanların doğru sayıda ve eksiksiz şekilde özenle paketlenmesidir. Sürenin dolmasıyla birlikte kürdan paketlerini almaya gelen yetkili, doğru paketlenmiş her kürdan için ödeme gerçekleştirir.

EVDE KÜRDAN PAKETLEYEREK NE KADAR PARA KAZANIRIM?

Evde kürdan paketleyerek ne kadar para kazanırım sorusuna verilecek cevap, aylık ortalama 2 bin – 2,500 TL olarak söylenebilir. Oldukça kazançlı olmasına karşılık bir o kadar da zahmetsiz olan evde kürdan paketleme işi, iyi ek gelir sağlaması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Evde Kürdan Paketleyerek Para Kazanma isteyenler, paketledikleri kürdan sayısını artırarak gelirlerini daha da yükseltme şansına sahip olabilirler.

SİZ DE EVDE KÜRDAN PAKETLEYEREK PARA KAZANMAK VE EVDE KÜRDAN PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALARA ULAŞMAK İSTİYORSANIZ, YORUM KISMINDAN MESAJINIZI YAZARAK FİRMALARIN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇMESİNİ SAĞLAYABİLİR, KENDİNİZE YENİ BİR EK GELİR KAPISI AÇABİLİRSİNİZ.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

53
504 Paylaşım, 53 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
37
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
37
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

9 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu işe ihtiyacım var.Yardım ederseniz sevinirim lütfen .Teşekkür ederim .İnşallah geri dönersiniz

  2. Evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var. Ev aldım ev kredisi ödediğim için evde uğraşacağım bir işim olsun istiyorum. Dikkate alırsanız sevinirim.

  3. Evde iş yapmak istiyorum Yardımcı olursanız sevinirim Çok İhtiyacım Var işe Ev hanımının Üç Çocuğum Var