Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır, Kazancı Ne Kadar?


83
762 Paylaşım, 83 points

Evde para kazanma yöntemleri arasında en tercih edilenlerden birisi, evde kına paketleme işidir. Evde kına paketleme işi yaparak ek gelir elde etmek oldukça kolaydır. Günümüzde özellikle ev hanımları, ev ekonomisine katkıda bulunmak için evde kına paketleme işi yapmaktadır. Bu yazımızda evde kına paketleme işi nasıl yapılır, evde kına paketleme kazancı ne kadardır gibi soruların cevaplarını vereceğiz.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ İÇİN GEREKLİ MALZEMELER NELERDİR?

Evde kına paketleme işi almak isteyenler, belirli malzemelere sahip olmak zorundadır. Evde kına paketleme malzemeleri şu şekildedir;  • Kına
  • Küçük kilitli poşetler
  • Ölçek kabı
  • Koli bandı
  • Koli
  • Kurdele

EVDE KINA PAKETLEME MALZEMELERİ ÜCRETLİ MİDİR?

Bu malzemelerin tamamı paketleme işi yapacak kişiye firma tarafından verilmektedir. Evde kına paketleme işi yapacak kişiler, bu konuda para harcamak zorunda değildir. Tüm malzemeler, firma tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.  Burada önemli olan şey, verilen tüm malzemeleri zarar vermeden kullanmaktır. Ziyan edilen ürünlerin ücretleri, paketleme yapan kişinin ücretinden düşürülebilmektedir.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Evde kına paketleme işi başvurusu, oldukça kolay yapılmaktadır. Bu iş için yapılacak tek şey, bir organizasyon firması bulmak ve başvuruda bulunmaktadır. Evde kına paketleme işi başvurusu için kişinin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Evde kına paketleme işi yapmak isteyen kişiler, internet üzerinden iş ilanlarını takip ederek ya da organizasyon firmalarına başvuruda bulunarak kolaylıkla iş alabilmektedir.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ ÖDEMESİ NASIL YAPILIR?

Evde kına paketleme işi, ek iş olarak oldukça kazançlıdır. Evde kına paketleme yapan kişiler, bu işlem karşılığında ücret alacaklardır. Evde kına paketleme ücreti, teslimat sırasında yapılmaktadır. Ödemeler genel olarak haftalık olarak gerçekleştirilmektedir. Her hafta teslimat sırasında ödemeler gerçekleştirilecektir. Kişi ne kadar çok paketleme işi alırsa o kadar çok ek gelir elde edecektir.

KINA PAKETLEME İŞİNDE NE KADAR KAZANILIR?

Kına paketleme işini yapan kişiler, paket başına ücret alacaklardır. Yapılan kına paketi sayısı kadar ücret kazanmak mümkündür. Ortalama bir rakam vermek gerekirse, kına paketleme işi için aylık kazanç 2000 – 3000 TL gibi bir ücret elde edilebilecektir.

KINA PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

Kına paketleme işi, hazırlanacak kına paketlerinin şekline göre değişiklik göstermektedir. Düğün konseptine göre, farklı paketleme seçenekleri kullanılabilmektedir. Gönderilen örnek ürün üzerinden çalışma yapılmaktadır. Firma tarafından ürün toplu halde paketleme işi yapacak kişiye verilecektir. Malzemelerle birlikte gönderilecek olan ürüne bakarak tüm sipariş hazırlanacaktır.   Firma kendi inisiyatifine bağlı olarak 1 ya da 2 ay kadar bir deneme süresi vermektedir. Bu süre sonunda memnun kalınan kişilerle çalışmaya devam edilmektedir. Kına paketleme işi yapan kişi, ay içerisinde ne kadar  çok paketleme  işi yaparsa o kadar çok kazanç elde edecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

83
762 Paylaşım, 83 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
39
Şaşkın
Başarısız Başarısız
125
Başarısız
Komik Komik
111
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
53
Helal Olsun!
lol lol
73
lol
Aşk Aşk
64
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
38
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
121
Kazandım!
Pinar

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Toplam Puan: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

8 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsunda yaşamaktayım paketleme işini yapmayı cok istiyorum. Temiz ve titiz çalışırım. Geri-dönüşunuzu bekliyorum.