Evde Kibrit Paketleme İşi İle Para Kazanma


65
582 Paylaşım, 65 points

Evde ek iş yaparak para kazanmanın bir diğer yolu ise Evde Kibrit Paketleme İşi İle Para Kazanma yöntemidir. Herkes, boş vakitlerinde kibrit paketleyerek para kazanma ve ev ekonomisine katkıda bulunma şansına sahiptir. Bu yazımızda Evde Kibrit Paketleme İşi İle Para Kazanma hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Kibrit hem ucuz hem de yapımı oldukça kolay bir üründür. Bu nedenle evde ek iş yapmak isteyenlerin en kolay alabileceği işlerin başında gelir. Evde Kibrit Paketleme İşi İle Para Kazanma kararı vermiş olan kişiler, kısa sürede kazanç sahibi olabilmektedir.EVDE KİBRİT PAKETLEME İŞİ İLE PARA KAZANMA NASIL OLUR?

Günümüzde birçok kişi Evde Kibrit Paketleme İşi İle Para Kazanma yöntemini kullanmaktadır. Evde kibrit paketleme işi veren çok sayıda firma bulunur. Ek iş arayan kişiler bu firmalar ile iletişime geçerek kısa sürede iş alma şansına sahip olacaktır.

Evde kibrit paketleme işinde genel olarak şeffaf bir ürün ile belirli sayıda kibrit paketleme yapılır. Evde kibrit paketleme malzemelerinin tamamı, çalışılan firma tarafından verilmektedir. Bu sayede işi alan kişi hiçbir sermayeye ihtiyaç duymadan kolaylıkla para kazanabilir.

EVDE KİBRİT PAKETLEME İŞİ İLE PARA KAZANMA İŞİ VEREN FİRMALAR HANGİLERİDİR?

Evde Kibrit Paketleme İşi İle Para Kazanma işi veren firmalar, internet üzerinden kolaylıkla bulunabilir. Verilen evde iş ilanlarını takip eden kişiler, kolayca evde kibrit paketleme işi bularak kazanç elde etmeye başlayabilir. Evde kibrit paketleme işi veren firmalar sayesinde evden bile çıkmadan ek gelir elde etmek mümkündür.

Evde Kibrit Paketleme İşi İle Para Kazanma işi veren firmalar, genel olarak ev hanımları ile çalışmaktadır. Ev hanımlarının bu tür işlere yoğun şekilde başvuruda bulunması, firmaların da bu yöne eğilmesine neden olmaktadır.

EVDE KİBRİT PAKETLEME İŞİ İLE PARA KAZANMA NASIL YAPILIR?

Evde Kibrit Paketleme İşi İle Para Kazanma oldukça kolay bir iştir. Evde kibrit paketleme işi alan kişilere firma tarafından çuvallarla kibrit gönderilir. Evde kibrit paketleyen kişi, bu kibritleri 40 adet olacak şekilde ayırır ve kutulara yerleştirir. 40’ar kibrit doldurulmuş olan 10 kutu bir araya getirilerek şeffaf ambalaj ile kaplanarak paketleme işlemi tamamlanmış olur. 10’arlı kibrit kutuları gönderilmiş olan koliye özenli şekilde yerleştirilerek firma görevlisine teslim edilir.

Kibrit paketleme işinde ne kadar özenli çalışılırsa o kadar kazanç elde etmek mümkündür. Firma yetkilisi hazır kibrit kutularını teslim almaya geldiğinde ne kadar özenildiğini kontrol edecektir. Kontrol sonrasında herhangi bir sorun çıkmaması halinde işi yapan kişiye ödemesi yapılır.

EVDE KİBRİT PAKETLEME İŞİ NE KADAR PARA KAZANDIRIR?

Evde kibrit paketleme işi oldukça iyi kazanç sağlar. Özellikle son dönemde evde paketleme işi veren firmalara sigorta zorunluluğu getirilmeye başlaması ile birlikte evde kibrit paketleyen kişilere hem maaş ödemesi yapılır hem de sigortaları yapılır. Evde Kibrit Paketleme İşi ne kadar para kazandırır sorusunun cevabı, aylık ortalama 1400 TL + SSK olarak söylenebilir. Evde kibrit paketleme işi ile kazanç elde etmek için hemen firmalarla iletişime geçmek ve işi alıp kazanmaya başlamak mümkün olacaktır.

SİZ DE EVDE KİBRİT PAKETLEYEREK KAZANÇ ELDE ETMEK İSTİYORSANIZ, YORUM KISMINDAN MESAJINIZI YAZARAK EVDE KİBRİT PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALARIN SİZE KOLAYCA ULAŞMASINI VE İŞ VERMESİNİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

65
582 Paylaşım, 65 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
26
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
98
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
33
Helal Olsun!
lol lol
61
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
26
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
110
Kazandım!
Pinar

81 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu işi yapmak istiyorum ekibim var düzenli ve itinalı bir şekilde yaparak teslim ederim cevabınızı bekliyorum

  2. Bende evde yapabilecegim.bir is ariyorum.Bu isi yapmak istiyorum.lutfen olumlu yada olumsuz donus yapiniz

  3. ben de evde iş yapmak istiyorum bu işi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum lütfen bana ulasirmisiniz

  4. Bende istiyorum yapabilecegim bi iş çocukarımdan dolayı dışarı çıkamıyorum ama bu işi yapabilirim iletişime geçerseniz çok sevinirim acil cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

  5. Merhaba benimde bu işe ihtiyacım var bende yapmak istiyorum elim çok yatkındır lütfen bana bu konuda yardımcı olur musunuz teşekkür ederim

  6. Çok ihtiyacım var dört çocuk annesiyim eşim çalışamıyor kanser hastası nolur geri dönüş yapın lütfen