Evde El Spreyi Paketleme İşi


44
424 Paylaşım, 44 points

Evde yapılabilecek işler arasında son zamanlarda en popüler olanlardan birisi de el spreyi paketleme işidir. Özellikle son günlerde yaşanan virüs salgını nedeniyle el spreyleri çok daha ilgi görmeye başlamaktadır. Bu yazımızda Evde El Spreyi Paketleme İşi hakkında bilgi vereceğiz.

Corona virüs ile mücadele ettiğimiz şu günlerde ellerin dezenfekte edilmesi oldukça önemli. Bunun için kolonya, dezenfektan ve el spreyine ilgi oldukça arttı. İlginin fazla olması, evlerde ek iş yapan kişilere de yeni bir iş sahası oluşmasını sağladı.EVDE EL SPREYİ PAKETLEME İŞİNİ NASIL ALIRIM?

Evde El Spreyi Paketleme İşi, son dönemin en popüler işlerinden birisidir. Corona virüsle mücadele kapsamında el spreylerine ilginin artması birçok firmanın bu yönde evlere ek iş vermesini sağlamaktadır. El spreyine talebin çok olması ve firmaların bu talebi karşılamakta zorlanması, evden çalışanlardan destek alınmasına neden olmaktadır.

Evde El Spreyi Paketleme İşi nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür; el spreyi satan firmalar, sprey şişelerini hazır halde satıcılara dağıtmak için evlere ek iş vermektedir. Sprey şişelerinin doldurulması ve paketlenmesi aşaması ile uğraşarak vakit kaybetmek istemeyen firmalar, bu sayede daha hızlı ve çok üretim yapabilmektedir.

EVDE EL SPREYİ PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

Evde El Spreyi Paketleme İşi almak için el spreyi üretimi yapan firmalarla görüşmek gerekir. Firmadan alınan malzemeler ile evde üretim yapılarak firmaya hazır halde teslim edilmelidir. Firmalar, Evde El Spreyi Paketleme İşi alan kişilere tüm malzemeleri teslim ederler. Bu malzemeler arasında el spreyi şişeleri, şişelerin içine doldurulacak dezenfektan malzeme ve şişelerin konulacağı firmaya ait kutular yer alır.

Evde El Spreyi Paketleme İşi nasıl yapılır sorusuna şu şekilde cevap verilir; Evde El Spreyi Paketleme İşi almış olan kişi, öncelikle kendilerine gönderilen maske, eldiven gibi gereçleri takmalıdır. Bu hem hijyen sağlamak hem de kişinin zarar görmesini engellemek için önemlidir. Gerekli malzemelerin takılmasının ardından dezenfektan malzeme, firmaya ait sprey şişelerine belirtilen ölçülerde doldurularak sprey ucu monte edilmelidir.

Hazırlanan el spreyi şişesi, yine firma tarafından verilen kutuların içerisine yerleştirilerek kolilenmiş olacaktır. Hazırlanan bu ürünler toplu şekilde firma yetkilisine teslim edilerek ücret hemen alınabilmektedir.

EVDE EL SPREYİ PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR HANGİLERİDİR?

Evde El Spreyi Paketleme İşi almak isteyenlerin öncelikle bu işi veren firmaları bulması gerekir. Evde El Spreyi Paketleme İşi veren firmalar, internet üzerinden kolaylıkla bulunabilir. Firmayı bulduktan sonra başvuruda bulunan kişilere kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Evde El Spreyi Paketleme İşi veren firmalar genel olarak temizlik ürünleri üretimi yapan firmalardır. Bu tür firmalar ürünlerini satışa çıkarmadan önce son paketleme işlemlerini evlere ek iş olarak vermektedir. Bu sayede evden ek gelir elde etmek isteyenler için de bir fırsat kapısı açılmış olur.

EVDE EL SPREYİ PAKETLEME İŞİ İLE NE KADAR KAZANIRIM?

Evde El Spreyi Paketleme İşi almış olan kişiler, paketledikleri el spreyi başına kazanç elde edecektir. Evde El Spreyi Paketleme İşi ile ne kadar para kazanırım sorusuna aylık ortalama 2,000 – 3,000 TL olarak cevap vermek mümkündür.

Evde hazırlanan el spreyi kutuları, firma yetkilisine teslim edildikten sonra ödeme hemen alınabilmektedir. El spreylerinin firmanın istediği şekilde hazırlanmış olması çok önemlidir. Firma temsilcisi, doğru hazırlanmamış ürünler için ödeme yapmayacaktır. Buna dikkat etmek, tam ücret almak için akıllıca olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

44
424 Paylaşım, 44 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir