Evde Ahşap Oyuncak Yaparak Ayda 4 Bin TL Kazanın


65
625 Paylaşım, 65 points

Evden para kazanmak için birçok farklı yol bulunur. Ancak bu işi keyifli hale de dönüştürmek için seçilebilecek en doğru ek iş, evde ahşap oyuncak yapma işidir. Evde ahşap oyuncak yapan kişiler, hem eğlenceli vakit geçirme hem de oldukça iyi ek gelir elde etme fırsatına sahip olur. Bu yazımızda evde ahşap oyuncak yaparak ayda nasıl 4 bin TL kazanılacağı hakkında bilgi vereceğiz.

Günümüzde hemen her oyuncakçıda milyonlarca farklı modelde plastik oyuncak bulmak mümkün. Ancak plastik malzemenin çocuk ve bebekler için oldukça tehlikeli olduğu göz önünde bulundurulduğu zaman, birçok bilinçli anne – baba çocukları için ahşap oyuncakları tercih ediyor. Ahşap oyuncaklar zararlı madde içermemesi nedeni ile güvenle çocuklara verilebiliyor.EVDE AHŞAP OYUNCAK YAPILIR MI?

Ahşap oyuncaklara olan ilginin sürekli olarak artması, bu konuda üretici firmaların yoğunluktan dolayı evlere de iş vermesine neden oluyor. Bu sayede evinden ek gelir elde etmek isteyen birçok kişi, kazançlı bir iş sahibi olmuş oluyor.

Ahşap oyuncak üreticileri, evlerde yapılabilecek oyuncakları, evlere ek iş olarak gönderiyor. Elbette burada işi alan kişinin hayal gücü de devreye giriyor. Evde ahşap oyuncak yapma işi almış olan kişiler, oyuncaklar üzerinde hayal güçlerini de kullanarak birbirinden farklı ve dikkat çekici oyuncaklar hazırlayabiliyor. Oyuncaklar ne kadar güzel ve dikkat çekici olursa, firmalardan iş almak da o kadar kolay hale geliyor.

EVDE 4 BİN TL KAZANÇLA AHŞAP OYUNCAK NASIL YAPILIR?

Evde 4 bin TL kazançla ahşap oyuncak yapmak için öncelikle Halk Eğitim Merkezileri ya da Hayat Boyu Öğrenme merkezlerine giderek tamamen ücretsiz olarak ahşap oyuncak yapma kursuna kayıt olmak gerekir. Bu kurs, genel adı ile “Ahşap Boyama” olarak geçer. Söz konusu kurslarda herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan ahşap oyuncak yapma işi öğrenilebilir.

Bunun yanı sıra Halk Eğitim merkezi kurslarına gitmeye imkanı olmayan kişiler, Youtube üzerinden ahşap oyuncak yapma videolarını izleyerek kolaylıkla oyuncak üretimi yapabilir. Bunun için youtube’a girerek “Ahşap oyuncak”, “Ahşap oyuncak yapmak”, “Ahşap oyuncak nasıl yapılır” yazmak videolara ulaşmak için yeterli olacaktır.

AHŞAP OYUNCAK YAPMAK İÇİN SERMAYE GEREKİR Mİ?

Ahşam oyuncak satan dükkanlar ile yapılacak anlaşmalarda ahşap oyuncak malzemelerine para vermek gerekmez. Kişi, evde yaptığı ahşap oyuncakları dükkana vererek sadece satış üzerinden kar elde edebilir. Bunun yanı sıra kişi sermaye ile ahşap oyuncak malzemelerini alıp evde tüm kazancı kendisine kalacak şekilde satış yapabilir. Evde ahşap oyuncak yaparak dekorasyon mağazalarına, bujiterilere ve oyuncakçılara satmak mümkün olacaktır.

AHŞAP OYUNCAK YAPARAK NE KADAR KAZANÇ ELDE EDİLİR?

Evde ahşap oyuncak yaparak para kazanmak isteyen bir kişi, malzemeleri aldıktan sonra farklı şekillerde ve özelliklere sahip ahşap oyuncaklar yapabilir. Yaptığı bu oyuncakları mağazalara ya da internet üzerinden satışa çıkartabilir. Ahşap oyuncaklar sahip oldukları özelliklere göre 20 – 50 TL civarında alıcı bulacaktır.

Evde ahşap oyuncak yapan kişi, harcadığı sermayeyi çıkardıktan sonra kendisine göre bir kar payı belirlemeli ve oyuncakları bu fiyat üzerinden satışa çıkarmalıdır. Evde ne kadar fazla ahşap oyuncak yapılıp satılırsa, kazanç o kadar yüksek olacaktır. Özellikle internet üzerinden yapılan satışlarda oldukça iyi gelir elde edilir. Evde ahşap oyuncak yapıp satarak elde edilecek gelir, aylık 4 bin TL civarındadır. Oldukça iyi bir ek gelir kaynağı olan bu meslek, hem eğlenceli vakit geçirmek hem de ekonomik olarak rahatlamak yönünden oldukça akıllıca yollardan birisidir.

SİZ DE EVDE AHŞAP OYUNCAK YAPARAK AYDA 4 BİN TL EK GELİR ELDE ETMEK İSTİYORSANIZ, YORUM KISMINDAN TALEBİNİZİ İLETEBİLİR VE EVDE YAPTIĞINIZ AHŞAP OYUNCAKLARA ALICI BULABİLİRSİNİZ.   


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

65
625 Paylaşım, 65 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
104
Şaşkın
Başarısız Başarısız
64
Başarısız
Komik Komik
51
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
102
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
122
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
97
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
61
Kazandım!
Pinar

7 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bende evde ahsap oyuncak yapmak istiyorum el becerim cok iyidir ama gerekli ekipman ve malzemem yok ayrıca baglantilarda önemli ve bu konuda kimlerle nasıl bağlantı kurmam gerekiyor bilmiyorum teşekkür ederim

    1. Merhaba, ahşap atölyem var, 2008 den beri hobi olarak farklı ahşap işler yapıyorum. Bazı işler beni aşıyor. Özellikle çizim ve boyama işlerini beceremiyorum. Ahşaptan para kazanmak hele ev ortamında hiç kolay değil. Ancak boya, çizim, küçük parçaları birleştirme gibi işlerde parça başı para kazanılabilir. [email protected]

  2. uzun zamandır obje çıkartıyorum eskitilmiş oyuncak nenle iletişime geçermisiniz