Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Hangileridir


62
625 Paylaşım, 62 points

Bankalar arasındaki rekabetin artması sonucunda eskiden ev hanımlarına kredi vermeyen bankalar, artık ev hanımlarına da gerekli şartları sağlamaları durumunda kredi verebilmektedirler. Bu yazımızda ev hanımlarına kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Aktif bank

Ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer alan Aktif Bank, ev hanımlarının rahat bir şekilde kredi alabileceği bankalardan birisidir. Yeni müşteriler edinmek ve finans sektöründe daha fazla tanınmak için diğer bankalara göre büyük kolaylıklar sağlayan Aktif Bank, ev hanımlarına yüzde 1.50 faiz oranlarıyla birlikte 48 ay vade seçenekleri ile kredi verebilmektedir.Ancak her başvurunun kesinlikle olumlu sonuçlanacağı gibi bir durum söz konusu olmayıp, bankanın değerlendirmesi sonucunda uygun görülen kişilere 40 bin TL’ye kadar kredi verilebilmektedir. Kredi başvurusu yapan ev hanımının özellikle belgelenebilir bir gelirinin olması halinde, banka en üst limitten kredi vermektedir.

Halkbank İlk Adım Kredisi

Halkbank ilk adım kredisi ile ev hanımlarının, kredi çekmesi mümkündür. Özellikle ev hanımlarına yönelik olarak düşünülmüş olan bu kredi, farklı kesimler tarafından da kullanılabilmektedir. Her ne kadar üst limiti diğer bankalara göre düşük olsa da, Halkbank ilk adım kredisi kullanmak, ev hanımları için daha kolaydır. İlk adım kredisinin temel amacı, kendi işini yapmak isteyen ya da mevcut işlerini geliştirmek isteyen ev hanımlarını desteklemektir.

Türkiye İş Bankası

Mevcut durumda ev hanımı olup da kendi işini kurmak isteyen kişilere yönelik kredi veren Türkiye İş Bankası, ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında bulunmaktadır. 30.000 TL üst limit ve 48 ay vade seçenekleri ile verilen krediden, kredi notu düşük olmayan tüm ev hanımları yararlanabilmektedir. Banka gerek görmesi halinde kredi başvurusu yapan kişilerden, kefil talep edebilmektedir.

Vakıfbank Kadın Girişimci Kredisi

Yine kendi işletmelerini kurarak iş yapmak isteyen kadınlara yönelik verilen krediler arasında yer alan Vakıfbank kadın girişimci kredisi, düşük faiz oranları ile 60 ay vade seçenekleriyle sunulmaktadır. Vakıfbank kadın girişimci kredisini alabilmek için başvuru sahibinin, bankaya kefil sunması gerekmektedir. Sağlam bir kefiliniz olması halinde Vakıfbank’tan bu krediyi almak mümkündür.

Enpara.Com Gelir Belgesiz Kredi

Ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer alan Enpara.com internet bankacılığı, yüzde 1.42 faiz oranları ile gelir belgesiz kredi vermektedir. 30 bin TL üst limit ile verilen bu kredi için Enpara.com, sizden kefil talep etmektedir. Bir internet bankacılığı olması nedeniyle bu krediye başvurabilmek için, sadece Enpara.com internet sitesi kullanılmaktadır. Bu site üzerinden yapılacak başvurular dışında, alternatif bir başvuru seçeneği bulunmamaktadır.

Ziraat Bankası Ev Hanımları Kredisi

Girişimci olmak isteyen kadınlara yönelik verilen krediler arasında yer alan Ziraat Bankası ev hanımları kredisi, 60 ay vade ve uygun faiz seçenekleri ile sunulmaktadır. Ziraat Bankası’nın ev hanımlarına yönelik olarak sunmuş olduğu bu krediden yararlanmak için, kefil temin etmek gereklidir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

62
625 Paylaşım, 62 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
52
Başarısız
Komik Komik
42
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
87
Helal Olsun!
lol lol
129
lol
Aşk Aşk
112
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
87
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
51
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

6 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir