Estetik Kredisi Veren Bankalar Hangileridir? 


60
584 Paylaşım, 60 points

Güzel bir görüntüye sahip olmak herkesin hakkı. Bazıları doğal güzellikleri ile dikkat çekerken, bazıları ise istedikleri güzel görünüme ulaşmak için bazı estetik operasyonlar yaptırmak zorundadır. Estetik ameliyat olma kararı veren kişilerin belirli bir maddi güce sahip olması gerekmektedir. Maddi durumu olmayanlar için ise bazı bankalar estetik kredisi sunmaktadır. Bu yazımızda estetik kredisi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

Güzel bir görüntüye sahip olmanın hayalini kuran birçok kişi, çareyi estetik ameliyatlarda bulmaktadır. Estetik ameliyatlar sayesinde vücudun rahatsız olan bölümleri isteğe göre şekillendirilebilmektedir. Ancak bu isteğin karşılığında yüklü bir ödemeyi gözden çıkarmak gerekmektedir.ESTETİK İÇİN KREDİ ÇEKEBİLİR MİYİM?

Estetik ameliyat için maddi durumu olmayan kişiler, parayı bulabilmenin yollarını ararlar. Günümüzde bazı bankalar, estetik yaptırmak isteyenlerin bu sorununa çare olmaya çalışmaktadır. Estetik kredisi sayesinde ameliyat olmak isteyen kişiler kolaylıkla bu taleplerini yerine getirebilmektedir.

ESTETİK KREDİSİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Estetik olmak isteyenlere kredi veren bankaların sayısı çok az olsa da, kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaları yönünden yeterli gelmektedir. Estetik kredisi veren bankalar şunlardır;

 • Denizbank estetik kredisi
 • TEB estetik kredisi

DENİZBANK ESTETİK KREDİSİ NASIL ALINIR?

Denizbank üzerinden estetik kredisi çekmek isteyen kişilere %1,54 faiz oranı ile 36 ay vadeli olarak kredi fırsatı sunulmaktadır. 55 bin TL tutarında sunulan estetik kredisi ile kolaylıkla estetik operasyonları yapılabilmektedir. Denizbank estetik kredisi özellikleri şunlardır;

 • En fazla 55 bin TL kredi çekme
 • 36 ay vadeli geri ödeme
 • Estetik kredisi başvurularında hızlı dönüş
 • Estetik kredisine kolay başvuru fırsatı

DENİZBANK ESTETİK KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

Denizbank üzerinden estetik kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler, internet bankacılığı, SMS ile başvuru ve şubeden başvuru yolları denenebilmektedir.

Denizbank internet bankacılığı üzerinden estetik kredisi başvurusu;

 • Birinci Adım

Denizbank internet bankacılığına girilir

 • İkinci Adım

Site üzerinden krediler bölümüne girilir

 • Üçüncü Adım

Estetik kredileri seçeneği belirlenir ve başvuru yapılır

Denizbank SMS ile estetik kredisi başvurusu;

 • Birinci Adım

Cep telefonunun mesaj bölümüne girilir

 • İkinci Adım

Mesaj içine ESTETIK yazılır boşluk bırakılır T.C. kimlik numarası yazılır ve 3280’e SMS gönderilir

Denizbank şubeden estetik kredi başvurusu;

Denizbank şubelerine kimlik kartı ile giderek direkt başvuruda bulunmak mümkündür. Banka üzerinden hazırlanacak evraklar ile kredi kısa sürede alınacaktır.

TEB ESTETİK KREDİSİ NASIL ALINIR?

Türkiye Ekonomi Bankası üzerinden estetik kredisi çekmek de mümkündür. TEB, Estetik ve Güzellik Merkezi Este World müşterilerine ‘Estetik Kredisi’ vermektedir. TEB estetik kredisi, 500 TL’den başlayan ve üst sınırı olmayan estetik kredisi seçenekleri sunmaktadır. Bu kredinin geri ödemesi için 12 ay vade sunulmaktadır. Kredi için alınacak dosya ücretini ise Este World karşılamaktadır. TEB üzerinden estetik kredisi alarak güzelleşmek oldukça kolay olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

60
584 Paylaşım, 60 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
109
Şaşkın
Başarısız Başarısız
72
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir