Erkeklerin Kadınlarda Nefret Ettiği 15 Özellik


63
614 Paylaşım, 63 points

Kadınlar dünyanın her yerinde ilgi gören ve erkekleri adeta büyüleyen canlılardır. Erkekler genel olarak kadınların güzelliklerinden ve çekiciliklerinden çok etkilenirler. Ancak kadınların bazı özellikleri vardır ki erkekler bu özelliklerden nefret ederler. Bu yazımızda Erkeklerin Kadınlarda Nefret Ettiği 15 Özellik hakkında bilgi vereceğiz.

Kadınlar birbirleri ile ilgili olarak birçok açık ve rahatsız edici özellik bulabilirler. Ancak erkekler kadınlar için genel olarak kötü düşünceye sahip olmazlar. Ancak bu durum kadınların sahip olduğu her özelliğin beğenildiği anlamına da gelmez.ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ 15 ÖZELLİK NELERDİR?

Erkekler, kadınların genel olarak rahatsızlık verici olmadığını düşünmekle birlikte bazı özellikler bulunur ki erkeklerin kadınlardan nefret etmesine neden olabilir. Erkeklerin Kadınlarda Nefret Ettiği 15 Özellik şu şekilde sıralanır;

 • Fazla makyaj yapmak
 • Dedikodu yapmak
 • Değişken ruh haline sahip olmak
 • Ağız kokusu
 • Kişisel hijyene dikkat etmemek
 • Değişik tarzda olmak
 • Vücut gösterme çabası
 • Kötü traşlı vücuda sahip olmak
 • Takma kirpik ve saç kullanmak
 • Koyu renk ruj sürmek
 • Aşırı parfüm sıkmak
 • Büyük güneş gözlüğü takmak
 • Uzun tırnaklara sahip olmak
 • Çok gevşek olmak
 • Kendini beğenmek

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK FAZLA MAKYAJ YAPMAK

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik fazla makyaj yapmak olarak gösterilebilir. Makyaj kadınların çok daha güzel görünmesini sağlar bu bilinen bir gerçektir. Ancak bazı kadınlar bu olayı abartarak tanınmayacak hale gelebilir. Erkekler güzel görünümlü kadınları beğense de doğallığa daha önem verirler. Bu nedenle kadınların fazla makyaj yapması erkeklerin hoşuna gitmez.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK DEDİKODU YAPMAK

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik dedikodu yapmak olarak gösterilebilir. Kadınlar için dedikodu yapmak ve her şeye karışmak en büyük zevklerden birisi olsa da erkekler bu durumdan hiç hoşlanmazlar. Kadınların dedikodu yapması, erkeklerin bu tür kadınlarla arasına mesafe koymasına neden olacaktır.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK DEĞİŞKEN RUH HALLERİ

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik değişken ruh halleri olarak gösterilebilir. Bazı kadınlar bir an çok mutluyken bir an çok mutsuz, bir an kahkaha atarken bir an ağlayan bir ruh hali içerisine girerler. Bu durum erkeklerin anlayamadığı ve anlam veremediği durumlardan birisidir. Erkekler sürekli ruh hali değişen kadınlardan her zaman uzak dururlar.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK AĞIZ KOKUSU

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik ağız kokusu olarak gösterilebilir. Ağız temizliği kadın ya da erkek herkes için geçerlidir. Ancak kötü kokan bir nefese sahip olan kadınlar, erkekler için kesinlikle itici gelecektir. Bu durumla karşılaşmamak için ağız hijyenine dikkat etmek gerekir.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK KİŞİSEL HİJYENE DİKKAT ETMEMEK

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik kişisel hijyene dikkat etmemek olarak gösterilebilir. Erkekler her zaman bakımlı ve mis gibi kokan kadınları çekici bulurlar. Hijyenine dikkat etmeyen, saçları yağlı, cildi bakımsız bir kadın asla erkeklerin hoşuna gitmeyecektir. Bu durumla karşılaşmamak için kişisel hijyene çok dikkat etmek gerekir.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK DEĞİŞİK TARDA OLMAK

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik değişik tarzda olmak olarak gösterilebilir. Bazı kadınlar farklı olmak adına kendilerini komik gösterecek tarzda giyinmektedir. Bu tür kadınlar erkeklerin ilgisini çekmek bir yana nefret etmelerine neden olmaktadır. Kadınların klasik ancak şık bir tarzda olması en doğru olanıdır.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK VÜCUT GÖSTERME ÇABASI

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik vücut gösterme çabası olarak gösterilebilir. Bazı kadınlar erkeklerin ilgisini çekmek için vücutlarını göstermeleri gerektiği gibi saçma bir düşünceye sahiptir. Bu tavır, erkeklerin kadınların dikkatini çekmesini sağlasa da kimse sevdiği kadının böyle bir durumda olmasını istemez.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK KÖTÜ TRAŞLI VÜCUDA SAHİP OLMAK

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik kötü traşlı vücuda sahip olmak olarak gösterilebilir. Bazı kadınlar vücut temizliklerini hala traş yaparak sağlamaktadır. Ancak bu durum kötü görüntüye neden olmaktadır. Özellikle kötü yapılmış bir traş hiç güzel bir görüntü oluşturmaz. Bunun yerine kadınlar için daha doğru yöntemler kullanılmalıdır.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK TAKMA KİRPİK VE SAÇ KULLANMAK

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik takma kirpik ve saç kullanmak olarak gösterilebilir. Kadınlar son yıllarda kullandıkları takma kirpikler ve farklı takma saçlar ile kendilerini bambaşka insanlara dönüştürmektedir. Doğallıktan yana olan erkekler için bu çok itici bir durumdur.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK KOYU RENK RUJ KULLANMAK

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik koyu renk ruj kullanmak olarak gösterilebilir. Koyu renk ruj bazı kadınların kendilerini daha seksi ve dikkat çekici gösterdiğini düşünmesine neden olsa da erkekler kesinlikle koyu renk rujdan nefret ederler.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK AŞIRI PARFÜM KULLANMAK

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik aşırı parfüm kullanmak olarak gösterilebilir. Parfüm kadın erkek herkesin severek kullandığı kozmetik ürünlerinin başında gelmektedir. Ancak bazı kadınlar erkekleri etkilemek adına neredeyse şişenin yarısını tek seferde kullanırlar. Bu tür kadınlar kesinlikle erkekler için itici sınıfında yer alırlar.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK BÜYÜK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KULLANMAK

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik büyük güneş gözlüğü kullanmak olarak gösterilebilir. Büyük güneş gözlükleri kadınların tüm yüzlerini kapladığı için yüzlerinin nasıl göründüğü büyük ölçüde gizlenmektedir. Bu durum erkekler için oldukça sıkıntılıdır. Erkekler, karşılarındaki kadının yüz güzelliğini mutlaka görmek isterler.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK UZUN TIRNAKLARA SAHİP OLMAK

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik uzun tırnaklara sahip olmak olarak gösterilebilir. Uzun tırnaklar bir yere kadar güzel görüntü oluştursa da son yıllarda yapılan aşırı uzun tırnaklar erkekler için çok itici bir görüntünün oluşmasına neden olmaktadır.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK ÇOK GEVŞEK OLMAK

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik çok gevşek olmak olarak gösterilebilir. Gevşek kadınları hiçbir erkek sevmez. Genel anlamda eğlenceli vakit geçirmek için bu tür kadınlar tercih edilse de ciddi anlamda düşünüldüğünde daha ağır ve hanım hanımcık kadınlar tercih sebebi olmaktadır.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ÖZELLİK KENDİNİ BEĞENMİŞLİK

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği özellik kendini beğenmişlik olarak gösterilebilir. Kendini beğenmiş kadınlar her şeyi bildiğini düşünür ve karşısındaki erkeği küçük görür. Erkekler için küçük görülmek asla kabul edilemez bir durumdur. Bu nedenle kendini beğenmiş kadınlar her zaman itici olmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

63
614 Paylaşım, 63 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
96
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir