Erkeklerin Hoşlandığı 10 Kadın Özelliği!


61
594 Paylaşım, 61 points

Erkekler bir kadınları incelerken birçok farklı özelliğine dikkat etmektedir. Bir kadının erkeklerin gözünde çekici olması için bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bu yazımızda Erkeklerin Hoşlandığı 10 Kadın Özelliği! Hakkında bilgi vereceğiz.

Erkeklerin sadece kadınların dış görünüşüne göre karar verdiği düşüncesi sanılanın aksine oldukça yanlıştır. Erkekler bir kadından hoşlanmak için bambaşka özelliklerine dikkat ederler. Bir erkeğin kendisinden hoşlanmasını isteyen bir kadın, bu özellikler konusunda dikkatli olmalıdır.ERKEKLERİN HOŞLANDIĞI 10 KADIN ÖZELLİĞİ NELERDİR?

Erkeklerin Hoşlandığı 10 Kadın Özelliği şu şekilde sıralanır;

  • Dağınık saçlar
  • Yemek yiyen kadın
  • Sevgi göstermek
  • İlk mesajı atmak
  • Makyajsız yüz
  • Uzun etek
  • Hafif bir göbek
  • Çıplak ayak
  • Gözlük
  • Espri yapmak

ERKEKLERİN KADINLARDA HOŞLANDIĞI DAĞINIK SAÇ ÖZELLİĞİ

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı dağınık saç özelliği, en sevilen özelliklerden birisidir. Kadınlar erkeklere güzel görünmek için saatlerini kuaför salonlarında harcarlar. Ancak erkekler dağınık saçlı kadınlardan çok daha fazla hoşlanır. Saçın en doğal hali olan dalgalı ve biraz dağınık bir saç, erkeklerin çok daha fazla hoşuna gitmektedir. Erkekler her zaman doğallıktan hoşlanmaktadır.

ERKEKLERİN KADINLARDA HOŞLANDIĞI YEMEK YEME ÖZELLİĞİ

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı yemek yeme özelliği, en sevilen özelliklerden birisidir. Diyet yapan kadınlar düşünülenin aksine erkeklerin asla hoşuna gitmez. Tam tersine sağlıklı bir iştaha sahip olan ve yemek yemekten korkmayan kadınlar, erkekler için daha ilgi çekicidir. Elbette erkeklerin hoşlanması için oburluk derecesinde yemek yemek hiç hoş olmayan bir durumdur. Bu ayrıma dikkat etmek gerekmektedir.

ERKEKLERİN KADINLARDA HOŞLANDIĞI SEVGİ GÖSTERMEK ÖZELLİĞİ

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı sevgi gösterme özelliği, en sevilen özelliklerden birisidir. Erkekler kadınlardan her zaman sevgi ve ilgi görmek isterler. Bu elbette her an kucağına atlamak olarak algılanmamalıdır. Dışarıda yürürken elini tutmak, durup dururken sarılmak, onunla gurur duyduğunu hissettirmek, erkekler için çok önemlidir.

ERKEKLERİN KADINLARDA HOŞLANDIĞI İLK MESAJI ATMA ÖZELLİĞİ

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı ilk mesajı atma özelliği, en sevilen özelliklerden birisidir. Erkekler de en az kadınlar kadar ilgi beklerler. Kadınlar ilk mesajı erkeklerin atmasını beklese de erkeklerde de aynı duygular söz konusudur. Elbette bu durum sürekli olmamalıdır. Ancak duygu dolu birkaç cümle ile ilk mesajı atan kadınlar erkekler için her zaman ayrı bir yere sahip olmaktadır.

ERKEKLERİN KADINLARDA HOŞLANDIĞI MAKYAJSIZ BİR YÜZ ÖZELLİĞİ

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı makyajsız bir yüz özelliği, en sevilen özelliklerden birisidir. Erkekler sanılanın aksine her zaman doğal kadınlardan hoşlanırlar. Kadınların en doğal ve makyajsız hali, erkekler için en güzel halleridir. Bu nedenle bir erkeğin ilgisini çekmek için makyajsız halde görmesini sağlamak da oldukça etkileyici olacaktır.

ERKEKLERİN KADINLARDA HOŞLANDIĞI UZUN ETEK GİYME ÖZELLİĞİ

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı uzun etek giyme özelliği, en sevilen özelliklerden birisidir. Uzun etek giyen kadınlar erkeklerin gözünde mini etek giyen kadınlardan bir adım öndedir. Uzun etek, erkekler için bir sır gizleme imajı sağlamaktadır. Hayal gücünü etkileyen bu durum, erkeklerin kadınlardan daha fazla hoşlanmasını sağlar.

ERKEKLERİN KADINLARDA HOŞLANDIĞI HAFİF BİR GÖBEK ÖZELLİĞİ

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı hafif bir göbek özelliği, en sevilen özelliklerden birisidir. Kadınların karın kaslı ve adonisli olması erkeklerin ilgisini çeker düşüncesi aslında doğru değildir. Şaşırtıcı olsa da erkekler hafif göbekli kadınları çok daha çekici bulmaktadır.

ERKEKLERİN KADINLARDA HOŞLANDIĞI ÇIPLAK AYAK ÖZELLİĞİ

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı çıplak ayak özelliği, en sevilen özelliklerden birisidir. Birçok erkek için çıplak bir kadın ayağı oldukça seksidir. Ancak birçok erkek evlenene kadar kadının ayaklarını çıplak olarak görmemektedir.

ERKEKLERİN KADINLARDA HOŞLANDIĞI GÖZLÜK TAKMA ÖZELLİĞİ

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı gözlük takma özelliği, en sevilen özelliklerden birisidir. Erkeklere göre gözlük takan kadınlar takmayan kadınlara göre çok daha çekicidir. Erkekler, gözlüklü kadınların daha meraklı, seksi ve ayakları yere basan kadınlar olduklarını düşünmektedir.

ERKEKLERİN KADINLARDA HOŞLANDIĞI ESPRİ YAPMA ÖZELLİĞİ

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı espri yapma özelliği, en sevilen özelliklerden birisidir. Erkekler için esprili bir kadının yeri her zaman ayrıdır. Bir kadın erkeği güldürebiliyorsa, kalbinde yer kazanmayı da garantilemiş demektir. Esprili bir kadın, erkeklerin stresini hafiflettiği için çok daha kolay bağlanması sağlamaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

61
594 Paylaşım, 61 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir